Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Łatwe Zapier Zaps, aby zaoszczędzić więcej czasu na biznes — Miranda Nahmias

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 Łatwe Zapier Zaps, aby zaoszczędzić więcej czasu na biznes — Miranda Nahmias

Miranda mnie zabije za to, co powiem, ale nie jestem zainteresowana zatrudnianiem wirtualnej rzeczywistości. Już.

Dlaczego nie? I dlaczego mówię to na blogu niesamowitej VA?

Powodem, dla którego nie chcę, aby inny człowiek mi teraz pomagał, jest to, że nie miałbym dla nich dość wartościowej pracy. Rzeczy, które naprawdę chcę wyładować? To wszystko jest bardziej nudne niż oglądanie golfa 6 godziny. (Przepraszam, miłośnicy golfa.)

I nie chcę przez to cierpieć kolejnego solopreneura.

Widzisz, większość rzeczy, z którymi potrzebuję pomocy, to administrator niskiego poziomu. Mój VA byłby po prostu kopiowaniem i wklejaniem oraz innymi rzeczami, do których są zbyt utalentowani. Kiedy ja Do zatrudnić VA, chcę pracować z kimś, kto jest podekscytowany wyzwaniami i zaangażowaniem, a ta praca? To po prostu nie to.

Ale wciąż… są posty na blogu do zaimportowania, tweety do zaplanowania, e-maile do przetworzenia i kilkadziesiąt innych rzeczy na mojej liście rzeczy do zrobienia. Jak to wszystko zmieścić, oprócz mojej codziennej pracy, pracy niezależnej, innych blogów i okazjonalnych chwil osobistych?

Większość ludzi myśli, że nie śpię. Dosłownie dostaję pytanie „kiedy śpisz?” przez różnych przyjaciół biznesu przynajmniej raz na kilka tygodni. Ludzie widzą, co tam publikuję i nie mogą sobie wyobrazić, jak jedna osoba może to wszystko zrobić.

A jedna osoba nie może. Ale tak naprawdę jedna osoba plus kilkaset inteligentne roboty?

Teraz to inna historia.

Dlatego kocham Zapier.

Roboty, co? Zapiera, tak?

Te roboty, o których mówiłem sekundę temu, to? To są zautomatyzowane narzędzia, które zbudowałem przy użyciu różnych automatyzacja przepływu pracy aplikacje, takie jak Zapier. Te aplikacje pozwalają każdemu tworzyć własne połączenia, aplikacje, działania i nie tylko — na przykład łączenie dwóch aplikacji, które nie mają wbudowanej integracji.

Rekommenderad:  Czego można się spodziewać po wydarzeniu dla fanów Tudum w serwisie Netflix

Podczas gdy prostsza strona internetowa, taka jak IFTTT pozwala zautomatyzować pojedyncze zadanie na raz, Zapier pozwala ci stać się bardziej wyszukanym i automatyzować całe procesy biznesowe. Konfiguracja jednego z tych łatwych zapów Zapier zajmuje pięć minut i może z łatwością zaoszczędzić kilka godzin w ciągu pierwszego miesiąca, w którym go używasz.

Rzeczy takie jak synchronizacja listy biuletynów e-mail z CRM, tworzenie kopii zapasowych subskrybentów ConvertKit lub wypełnianie kolejki bufora można wykonać w 100% automatycznie.

Znasz te całe popołudnia, które spędzasz na administrowaniu, aktualizowaniu arkuszy kalkulacyjnych i innych łatwiejszych zadaniach? Będziesz mógł skrócić to do zaledwie kilku minut.

Zapier zasadniczo pozwala budować integracje, które normalnie wymagałyby doświadczonego programisty, tygodni pracy i tysięcy dolarów. Ale przy kilku łatwych zapach Zapier zajmą one około pięciu minut i 20 USD miesięcznie, bez konieczności kodowania.

Ponieważ Zapier może być początkowo nieco techniczny i mylący, możesz pobrać The Solopreneur’s 2-minutowy przewodnik po Zapier aby zapisać te informacje na później. Dzięki tej niesamowitej ściągawce szybko przygotujesz własne łatwe Zapier Zapy!

Co więc może zrobić Zapier, co można znaleźć na liście rzeczy do zrobienia każdego przedsiębiorcy solo? Oto kilka rzeczy, które można w nim zautomatyzować:

1. Otrzymuj powiadomienia Slack o ważnych e-mailach

Jeśli używasz Slacka dla dowolnych społeczności lub klientów, możesz łatwo używać aplikacji i integracji, takich jak Slack, aby przekształcić go w centrum produktywności. Zamiast otwierać tysiące kart przez cały dzień na określone powiadomienia — nowe e-maile, Twitter powiadomienia itp. — możesz przesłać je do Slacka.

Na przykład utrzymywanie otwartej skrzynki odbiorczej przez cały dzień to po prostu błaganie o rozproszenie uwagi. Zamiast tego zamknij się i tworzyć powiadomienia Slack w przypadku otrzymywania nowych wiadomości e-mail z określonych adresów. W ten sposób nadal będziesz od razu wiedzieć, czy klient lub inny ważny kontakt wyśle ​​do Ciebie wiadomość e-mail.

Rekommenderad:  Google Cloud i Polygon Labs łączą siły, aby zapewnić infrastrukturę korporacyjną i narzędzia programistyczne

2. Wykonaj kopię zapasową listy e-mailowej

Tworzenie kopii zapasowych jest czymś, co większość z nas, przedsiębiorców indywidualnych, odkłada na później, pomimo świadomości niebezpieczeństw i tego, że powinniśmy być bardziej skrupulatni. Jednak tak łatwo to odłożyć.

Automatyzacja jest idealna do rzeczy, o których często zapominamy lub które odkładamy na później, ponieważ zajmuje się tym zadaniem za Ciebie. Ten łatwy zap utworzy kopię zapasową Twojej listy e-mailowej w arkuszu kalkulacyjnym Google, dzięki czemu będziesz przygotowany na wypadek, gdybyś kiedykolwiek jej potrzebował.

3. Ułatw uaktualnianie zawartości MailChimp

Aktualizacje zawartości nie zawsze są proste, gdy używasz MailChimp, ale nie jest to niemożliwe. Na przykład wielu blogerów tworzy osobne listy dla każdego z nich, a następnie ręcznie kompiluje je w listę główną. Mów o nieefektywnym!

Prosta automatyzacja może automatycznie przenieść wszystkich na jedną listę (aaai nawet anuluj ich subskrypcję z listy aktualizacji treści, aby nie płacić za zduplikowane wiadomości e-mail na listach e-mailowych).

4. Zamień e-maile w zadania

Marzysz o #inboxzero tak samo jak ja? Głównym powodem, dla którego większość z nas nie może się tam dostać, jest to, że używamy naszej skrzynki odbiorczej zarówno jako skrzynki odbiorczej, jak i listy rzeczy do zrobienia. Oznacza to, że przechowujemy e-maile w naszych skrzynkach odbiorczych po ich przeczytaniu, ponieważ wciąż trzeba wykonać jakieś działanie lub przypomnienie. Brzmi znajomo?

Zamiast tego możesz użyj łatwego Zapier zap aby dodawać e-maile (i działać na nie lub odpowiadać na nie) do narzędzia listy rzeczy do zrobienia lub kierownika projektu i usuwać je ze skrzynki odbiorczej.

5. Wysyłaj automatyczne wiadomości w Slacku

Jeśli używasz Slacka do komunikowania się z niezależnymi klientami, studentami kursów, mózgiem lub używasz go do jakiejkolwiek innej osoby poza sobą, prawdopodobnie marzyłeś o automatycznych wiadomościach. I możesz je mieć.

Rekommenderad:  Apple zasugerował, aby ukryć „grzykę” w nowym MacBooku Pro

Wystarczy, że Zapier opublikuje wcześniej napisane przypomnienia w określonych dniach i godzinach. Używaj go do przypominania klientom o płatnościach, publikowania monitów w społecznościach Slack i przypominania grupom mastermind o nadchodzących rozmowach.

Słuchaj, nadejdzie czas, kiedy będziesz potrzebować pomocy z rzeczami, które mogą zrobić tylko prawdziwi, mądrzy ludzie. Ale może ten czas nie jest teraz dla twojego solowego biznesu. A nawet jeśli tak jest, automatyzacja zadań najniższego poziomu zmniejsza ich obciążenie, jak posiadanie VA dla twojego VA. I jak to ładnie brzmi?

Aby zacząć korzystać z tych łatwych Zapier zaps już dziś, pobierz darmową ściągawkę, aby się skonfigurować.

Podobał Ci się ten wpis gościnny? Złap o wiele więcej Bretanii Twitter, InstagramI Pinterest.