5 Must-Have PlayStation 4 Akcesoria, które powinieneś zdobyć

PS5 może być już w drodze, ale to nie znaczy, że PS4 nie ma przed sobą długiego życia. Oto niezbędne akcesoria do ulepszenia gry.

1. Stacja ładująca kontroler

Niezależnie od twojej opinii na temat DualShock Sony 4 kontroler, jest jedna rzecz, na którą wszyscy mogą się zgodzić: nie ma najlepszej żywotności baterii. Niestety Sony zdecydowało się wyposażyć DualShock 4 z malutkim 1Bateria o pojemności 000 mAh. Sony twierdzi, że powinno to dać ci około ośmiu godzin gry. Jednak większość użytkowników twierdzi, że dostaje około połowy tego. Biorąc pod uwagę fakt, że DualShock 4 ma mocny silnik wibracyjny, czujnik jasnego paska świetlnego i wbudowany głośnik, nic dziwnego, że 1Bateria 000 mAh szybko się rozładowuje.

Ładowarka akcesoriów PS4

Dlatego jeśli chcesz mieć pewność, że sesje grania nie zostaną przerwane przez martwy kontroler, musisz upewnić się, że bateria kontrolera jest zawsze doładowana. Najłatwiej to zrobić, inwestując w stację ładowania kontrolera. Istnieje wiele na rynku, ale Stacja ładująca BEBONCOOL dostaje doskonałe recenzje i jest bardzo przystępny cenowo.

2. Stojak pionowy

Sony zaprojektowało Playstation 4 konsolę do ułożenia poziomego lub pionowego. Która orientacja preferujesz jest wyborem estetycznym lub zależy od tego, gdzie mieszka Twoja konsola. Biorąc to pod uwagę, jeśli masz taką opcję, ustawianie konsoli pionowo jest zaletą. Po pierwsze, nawet PS4 Slim ma dość duży ślad po złożeniu na płasko. Podniesienie konsoli PS4 może zaoszczędzić mnóstwo miejsca. Po drugie, może wyglądać ładniej. Stojąc, konsola nie zbiera prawie tyle pyłu z powodu mniejszej powierzchni.

Stojak na akcesoria PS4

Ponadto dostępnych jest wiele różnych stojaków pionowych. Niektóre jak Oficjalna podstawa Sony, po prostu pomóż ustabilizować system PS4 w pionie. Są jednak inne, które pomagają organizować twoje gry, inne mają wbudowane stacje ładowania kontrolera i inni zapewniają dodatkowe chłodzenie dla maratońskich sesji grania.

3. PDP Bluetooth Remote

Można argumentować, że Sony zawsze chciał, aby konsola Playstation pełniła funkcję centrum multimedialnego. PSX był w stanie odtwarzać płyty CD audio. Jest następcą, Playstation 2, może odtwarzać dyski DVD. PS3 może przesyłać strumieniowo treści internetowe. Playstation 4 nie jest inaczej. Może być nieco w tyle za Xbox One, jeśli chodzi o możliwości odtwarzania multimediów, ale nadal jest godnym centrum multimedialnym dla Twojego salonu.

Akcesoria Ps4 Remote

Poruszanie się po menu PS4 i różnych aplikacjach do multimediów strumieniowych można wykonywać za pomocą DualShock 4 kontroler, ale to nie jest idealne. Jeśli masz w domu kogoś, kto nie jest graczem, ale nadal używa PS4 do innych mediów, istnieje szansa, że ​​użycie kontrolera nie jest zbyt atrakcyjne. Na szczęście istnieje lepszy sposób i nie, nie wygląda to jak oficjalny pilot PS3, z bardzo dużą obudową i niezliczoną ilością przycisków. The Pilot PDP Bluetooth jest oficjalnie licencjonowany przez Sony i jest łatwy w użyciu i wygodnie leży w dłoni. Jest koniecznością dla każdego, kto korzysta z PS4 jako centrum medialnego.

4. Zewnętrzny dysk twardy

Niezależnie od tego, czy masz oryginalną „grubą” konsolę PS4, wersję smukłą, czy mocniejszą konsolę PS4 Pro, pozostaje jeden problem: przestrzeń dyskowa. O ile nie wymieniłeś dysku twardego dostarczonego z konsolą PS4, utkniesz z 500 GB lub 1 TB przestrzeni dyskowej. Ponieważ większość gier waży od 30 do 50 gigabajtów każda, konsola PS4 z dyskiem twardym o pojemności 500 GB będzie mogła przechowywać tylko 12 gier jednocześnie (z wyłączeniem DLC).

Akcesoria Ps4 Hdd

Na szczęście możesz po prostu podłączyć wtyczkę zewnętrzny dysk twardy aby łatwo zwiększyć przestrzeń do przechowywania. Możesz użyć przenośnego napędu zasilanego przez USB lub stacjonarnego dysku twardego, który wymaga zewnętrznego zasilania. Biorąc to pod uwagę, napęd musi być USB 3.0 i być między 250 GB a 8 TB. Aby rozszerzyć pamięć, po prostu podłącz dysk do wolnego portu USB w konsoli PS4.

Następnie przejdź do „Ustawienia -> Urządzenia -> Urządzenia pamięci USB” i wybierz dysk. Wybierz „Formatuj jako pamięć rozszerzoną” i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

5. Pakiet PSVR

Playstation VR trafił na półki sklepowe w 2016 roku, ale nie każdy gracz był przekonany, że warto. Kilka lat później przewiń do przodu, a PSVR jest jednym z najlepszych dostępnych doświadczeń rzeczywistości wirtualnej. Jasne, może nie być na tym samym poziomie co Oculus Rift lub HTC Vive, jeśli chodzi o dane techniczne, ale PSVR rekompensuje to przystępnością cenową i komfortem. Ponadto PS4 oferuje naprawdę fantastyczną bibliotekę tytułów VR. Obejmują one od uznanych platformówek, takich jak „Astro Bot”, po intensywne horrory survivalowe, takie jak „Resident Evil 7. ”

Akcesoria Ps4 Vr

Możesz kupić zestaw słuchawkowy PSVR sam, ale uzyskasz znacznie większy przebieg dzięki wrażeniom VR wybierz pakiet. Dostępnych jest wiele różnych opcji pakietów; jednak większość zawiera dwa kontrolery Playstation Move, które są koniecznością, jeśli chcesz naprawdę wciągających wrażeń. Bez nich utkniesz przy użyciu DualShock 4. Ponadto wiele pakietów zawiera gry, dzięki czemu możesz wskoczyć do wirtualnego świata od razu po wyjęciu z pudełka.

Jakie są Twoje Playstation? 4 Akcesoria? Daj nam znać w komentarzach!

Czy ten artykuł jest przydatny?

The Definitive Guide to Gaming na PC "class =" responsive-leniwy alignleft

Przewodnik po grach na PC

Czy kiedykolwiek chciałeś grać w gry na komputerze, ale nie masz pewności, czy Twój komputer jest na dobrej drodze? W tym definitywnym przewodniku po grach na PC ebook nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć grę na komputerze.

Zdobądź to teraz! Więcej ebooków »