Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Nadchodzą nowe funkcje YouTube Premia

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 Nadchodzą nowe funkcje YouTube Premia

YouTube Premium zapewnia fantastyczny stosunek jakości do ceny, zwłaszcza że usuwa wszystkie reklamy z platformy. W ramach subskrypcji uzyskujesz dostęp do ekskluzywnych funkcji, takich jak przeglądanie w trybie offline, odtwarzanie w tle i nie tylko. A teraz twoje YouTube Subskrypcja premium staje się jeszcze lepsza.

YouTube dodaje pięć nowych funkcji do swojego poziomu premium, aby jeszcze bardziej poprawić jakość oglądania wideo. Poniżej znajduje się zestawienie wszystkich nowych funkcji, z których możesz korzystać YouTube Subskrypcja premium.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

1. Uzyskaj dostęp do kolejki odtwarzania z telefonu lub tabletu

YouTube od dawna oferuje możliwość ustawiania filmów w kolejce do odtwarzania w Internecie. Ale ta funkcja była ograniczona do internetu i niedostępna na urządzeniach mobilnych. Teraz, jako część twojego YouTube Subskrypcja Premium, możesz utworzyć kolejkę odtwarzania na swoim telefonie lub tablecie.

Dzięki kolejkowaniu możesz skonfigurować wiele filmów do odtwarzania jeden po drugim, zapewniając, że sesja oglądania nie zostanie przerwana przez niechciane filmy.

2. Kontynuuj sesję oglądania na różnych urządzeniach

W erze przed smartfonami można było tylko uzyskać dostęp YouTube przez komputer PC lub laptop. Tak już jednak nie jest YouTube konsumpcji głównie na urządzeniach z Androidem i iOS. Jeśli często przełączasz się między smartfonem z Androidem, iPadem i komputerem, Twój YouTube Subskrypcja Premium ułatwi powrót do oglądanego filmu.

Podczas oglądania wideo na komputerze możesz przełączyć się na YouTube app na swoim smartfonie i wznowić oglądanie tego samego filmu z tego samego miejsca, w którym zostawiłeś go na komputerze.

3. Oglądać YouTube Filmy z przyjaciółmi lub rodziną

Natknąłem się na świetny film YouTube które chcesz obejrzeć ze znajomymi lub rodziną? Jeśli używasz telefonu z Androidem, YouTube pozwoli subskrybentom premium na zorganizowanie sesji oglądania Google Meet. Twoi znajomi i członkowie rodziny mogą dołączyć do sesji Meet i wspólnie obejrzeć dowolny film.

Rekommenderad:  Recenzja Ecwid: zalety i wady, kluczowe funkcje, ceny i więcej

W chwili pisania tego tekstu użytkownicy iPhone’a i iPada nie mogą korzystać z tej funkcji. Jednak to się kiedyś zmieni YouTube wprowadza obsługę SharePlay przez FaceTime. Jeśli nie wiesz, SharePlay umożliwia oglądanie filmów ze znajomymi przez połączenie FaceTime.

4. Ciesz się doskonałą jakością wideo

Jako część Twojego YouTube Subskrypcja Premium umożliwia przesyłanie strumieniowe filmów Full HD o najwyższej jakości na iPhone’a lub iPada. YouTube wprowadza opcję przesyłania strumieniowego 1080p o zwiększonej przepływności o nazwie 1080p Premium. W chwili pisania tego tekstu ta rozdzielczość jest dostępna w wersji kompatybilnej YouTube wideo na urządzeniach z systemem iOS.

Podczas gdy rozdzielczość pozostanie niezmieniona, wyższy bitrate pomoże poprawić jakość wideo, zwłaszcza tych z dużą ilością ruchu i szczegółów.

Jeśli masz dostęp do szybkiego i nieograniczonego połączenia Wi-Fi lub komórkowej transmisji danych, skorzystaj z ulepszonej opcji 1080p, aby oglądać filmy w wyższej jakości. Jeśli zastanawiasz się nad anulowaniem swojego YouTube Subskrypcja Premium, sama ta funkcja sprawi, że będziesz chciał ponownie rozważyć swoją decyzję.

W swoim ogłoszeniu w dn YouTube blog, firma zauważa, że ​​planuje wprowadzić podobną opcję przesyłania strumieniowego o wyższej przepływności do sieci jako funkcję eksperymentalną.

5. Możesz teraz korzystać z inteligentnego pobierania na YouTube Premia

Jako część Twojego YouTube Subskrypcja Premium, możesz już pobierać filmy do odtwarzania offline. Ale nie zawsze możesz wiedzieć, kiedy zostaniesz bez dostępu do połączenia internetowego. To jest gdzie YouTube Przydatna będzie nowa funkcja Inteligentne pobieranie Premium.

Po podłączeniu do Wi-Fi, YouTube aplikacja w telefonie automatycznie pobierze polecane treści na podstawie Twojej historii odtwarzania do przeglądania w trybie offline. Możesz ustawić ilość miejsca w pamięci używanej przez Inteligentne pobieranie oraz jakość wideo, w jakiej filmy będą pobierane.

Te nowe funkcje pomagają w tworzeniu YouTube Subskrypcja premium warta swojej ceny.

Rekommenderad:  Star Trek: czwarty film, w którym nadchodzą Chris Pine, Zachary Quinto i Zoe Saldana?

Wykorzystaj w pełni swoje YouTube Abonament Premium

Nowa YouTube Funkcje premium są mile widzianym dodatkiem do płatnego poziomu platformy. Pomaga uzasadnić, dlaczego powinieneś zapłacić YouTube więcej niż tylko oglądanie filmów bez reklam.