Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Najlepsze aplikacje do czytania biuletynów do uporządkowania skrzynki odbiorczej już dziś

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 Najlepsze aplikacje do czytania biuletynów do uporządkowania skrzynki odbiorczej już dziś

Chociaż biuletyny były tradycyjnie kojarzone z wiadomościami spamowymi, których nie chcesz, ostatnio to się zmieniło. Na pewno zauważyłeś, że wielu najlepszych pisarzy w Internecie jest teraz dostępnych wyłącznie za pośrednictwem subskrypcji biuletynu. I oczywiście te biuletyny zaśmiecają Twoją skrzynkę odbiorczą.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Te dedykowane aplikacje do czytania biuletynów ułatwiają zarządzanie subskrypcjami i pomagają czytać biuletyny w jednym miejscu. Chociaż mają też inne funkcje, takie jak odkrywanie najlepszych biuletynów, nacisk kładziony jest na utrzymanie czystości skrzynki odbiorczej i gromadzenie wszystkich materiałów do czytania w jednym miejscu.

1. Mailscribe (sieć): bezpłatny, bez reklam, prywatny czytnik biuletynów online bez ograniczeń

Wielu oddanych czytelników biuletynów ma pewne ukryte ograniczenia na darmowych kontach lub zawiera reklamy, które psują wrażenia. Ponadto, niezależnie od tego, czy o tym wiesz, czy nie, niektóre biuletyny stron trzecich śledzą Twoją aktywność online bezpośrednio z Twojej skrzynki odbiorczej. Mailscribe próbuje wszystkich zmiażdżyć dedykowanym czytnikiem biuletynów, który jest bezpłatny bez ograniczeń i chroni Twoją prywatność.

Po zarejestrowaniu się utwórz nowy alias adresu e-mail „@mailscribe.com”. Możesz także utworzyć wiele aliasów. Korzystaj z nich za każdym razem, gdy subskrybujesz biuletyn; wiadomość e-mail wyląduje w Mailscribe zamiast w skrzynce odbiorczej. W ustawieniach aplikacji możesz również ustawić, czy chcesz otrzymywać powiadomienia lub codzienne podsumowanie, blokować określonych spamerów biuletynów, a nawet ustawić, czy chcesz włączyć lub wyłączyć śledzenie stron trzecich (domyślnie wyłączone).

Główna skrzynka odbiorcza jest prosta i bez zbędnych dodatków, ale zawiera dokładnie to, co chcesz wiedzieć. Każde wydanie biuletynu zawiera nagłówek, fragment, czas potrzebny na przeczytanie oraz to, czy spodobało się to innym użytkownikom Mailscribe. Na prawym pasku bocznym możesz filtrować biuletyny według nieprzeczytanych lub ulubionych oraz okresów, takich jak dzisiaj lub w tym tygodniu.

Jedyny problem z Mailscribe polega na tym, że nie importuje on Twoich istniejących subskrypcji z Gmaila ani z innych źródeł. Więc nadal będziesz musiał ponownie zasubskrybować je wszystkie.

Rekommenderad:  10 statystyk brandingowych, które musisz znać w 2023 roku [Infographic]

2. Meco (internet, iOS): Dedykowany czytnik biuletynów dla użytkowników Gmaila

Jeśli Twoja skrzynka odbiorcza w Gmailu jest zaśmiecona biuletynami, które chcesz przeczytać, ale nie masz do nich dostępu, Meco to dobrze wyglądający dedykowany czytnik biuletynów, który rozwiąże Twoje problemy. Daj mu dostęp do swojej skrzynki odbiorczej, a Meco zajmie kilka minut, aby zebrać wszystkie newslettery, które już subskrybujesz.

Następnie wybierz z listy subskrypcje, które chcesz wysłać do Meco. Możesz także tworzyć grupy z wielu biuletynów i otrzymywać powiadomienia o określonych porach, aby budować lepsze nawyki czytelnicze. Gdy cała ta konfiguracja zostanie zakończona, możesz wreszcie użyć Meco.

I chłopcze, to takie przyjemne czytanie. Projekt i czcionki Meco koncentrują się na czytelności, pokazując dobrze sformatowaną skrzynkę odbiorczą i możliwość szybkiego przełączania między artykułami. Pokaże Ci również podsumowanie lub migawkę najnowszych biuletynów w Twojej skrzynce odbiorczej, których jeszcze nie przeczytałeś.

Aplikacja Meco na iPhone’y jest równie piękna i szkoda, że ​​użytkownicy Androida nie mogą cieszyć się tym doświadczeniem. Ponieważ działa przez Gmaila, w przeciwieństwie do wielu innych dedykowanych czytników biuletynów, Meco nie daje Ci niestandardowego adresu e-mail, aby ominąć Twoją skrzynkę odbiorczą podczas subskrypcji przyszłych biuletynów.

Pobierać: Meco na iOS (bezpłatny)

3. Biuletyny (Internet, Android, iOS): Czytnik biuletynów dla urządzeń mobilnych i komputerów stacjonarnych, z RSS

Newssetterss to kolejny prosty czytnik wszystkich subskrybowanych biuletynów, ale z kilkoma funkcjami, które sprawiają, że warto go sprawdzić. Po pierwsze, synchronizuje się między platformami mobilnymi, tabletami i komputerami stacjonarnymi, dzięki czemu można uzyskać do niego dostęp w dowolnym miejscu. I tak, aplikacje mobilne są dobrze wykonane, zapewniając wygodne czytanie.

Po drugie, Newslettery mogą również łączyć się z Twoim ulubionym czytnikiem RSS. Wraz z niestandardowym adresem e-mail „@newsletterss.com” służącym do subskrybowania biuletynów otrzymasz również łącze do kanału RSS dotyczące elementów przychodzących do Twojej skrzynki odbiorczej. Następnie możesz podłączyć je do dowolnego czytnika RSS i czytać tam aktualizacje. Jest to dodatek wypełniający funkcje, ponieważ kilka biuletynów nie jest już dostępnych jako kanały RSS, którymi były wcześniej. Dzięki temu możesz czytać kanały RSS i biuletyny w tym samym miejscu, jak Stoop, jeden z najlepszych menedżerów biuletynów e-mail.

Rekommenderad:  OnePlus i Oppo: „To skomplikowane!”

Podstawowa aplikacja Newsletterów jest prosta i działa jak skrzynka odbiorcza. Chociaż nie ma możliwości automatycznego zaimportowania istniejących subskrypcji biuletynów do aplikacji, możesz skonfigurować filtry wiadomości e-mail, aby wszelkie przyszłe aktualizacje biuletynów trafiały bezpośrednio do nowego pola czytania.

W wersji premium biuletynów możesz otrzymywać nielimitowane aktualizacje RSS, wysyłać biuletyny do Pocket lub Kindle przeczytać je później i usunąć wszystkie reklamy.

Pobierać: Biuletyny na Androida | iOS (bezpłatny)

4. Czytnik Substack (Android, iOS): Dedykowana skrzynka odbiorcza dla biuletynów subskrypcyjnych Substack

Nawet wśród wszystkich najlepszych platform biuletynów e-mail, Substack jest królem niektórych najpopularniejszych biuletynów na świecie. Przejrzyj swoje subskrypcje biuletynów, a przekonasz się, że większość z nich znajduje się w Substack. Właśnie dlatego Substack stworzył aplikację Reader na telefony, aby pomóc Ci czytać ulubione biuletyny i odkrywać nowe.

Substack Reader jest bezpłatny i zaimportuje Twoje istniejące subskrypcje. Przejrzysty interfejs i przejrzysta czcionka zapewniają bezproblemowe czytanie, a artykuły można łatwo zapisać na później lub zarchiwizować wpisy, które Cię nie interesują.

Podobnie jak w przypadku ostatniego pushu online Substack, aplikacja próbuje zachęcić do polubienia i komentowania artykułów. Próbują również przeforsować dyskusje społeczności za pośrednictwem funkcji czatu. Szczerze mówiąc, wszystko wydaje się trochę wymuszone, gdy wszystko, co chcesz zrobić, to czytać wysokiej jakości treści i jest to rozpraszające. Ale oczywiście największą wadą Substack Reader jest to, że nie można go używać do subskrybowania biuletynów innych niż Substack.

Pobierać: Czytnik podstacji dla Androida | iOS (bezpłatny)

5. Slick Inbox (Android, iOS): najlepszy ogólny mobilny czytnik biuletynów na telefony

Szukając tego artykułu, sprawdziliśmy kilka świetnych mobilnych aplikacji do czytania biuletynów, takich jak LaterMail, Newsletterist i wspomniany Stoop. Wszystkie są doskonałe na swój sposób, ale wróciliśmy do Slick Inbox nawet lata po tym, jak nazwaliśmy ją jedną z najlepszych aplikacji innych niż poczta e-mail do czytania biuletynów.

Nie chodzi o to, że Slick Inbox oferuje mnóstwo dodatkowych funkcji czy coś. Chociaż tak, możliwość wypisania się z dowolnego biuletynu jednym kliknięciem jest całkiem fajna i przydatna. Slick Inbox rozumie, że w istocie subskrypcje biuletynów służą do czytania. I zapewnia przyjemniejsze czytanie niż jakakolwiek inna aplikacja.

Rekommenderad:  Apple już aktywnie skanuje treści dotyczące wykorzystywania seksualnego dzieci -

Karty tytułowe z dużą czcionką i szacowanym czasem czytania ułatwiają wybór tego, co chcesz przeczytać. Kiedy czytasz artykuł, jest on przedstawiony czystym tekstem i dobrze wyrównanymi obrazami, pozbawionymi oryginalnego formatowania, aby dobrze wyglądał na ekranie telefonu komórkowego. Brzmi to jak nic wielkiego i tak naprawdę powinno być. Ale po użyciu wszystkich innych aplikacji Slick Inbox wydaje się nieco bardziej wyrafinowany, aby uczynić go naszym ulubionym.

Pobierać: Sprytna skrzynka odbiorcza dla Androida | iOS (bezpłatny)

Jak korzystać z filtrów Gmaila, aby znaleźć subskrybowane biuletyny

Oprócz Meco te dedykowane aplikacje do czytania biuletynów nie importują automatycznie istniejących subskrypcji biuletynów do Gmaila. Musisz więc ręcznie przesłać je na nowy adres e-mail wygenerowany przez używaną aplikację. Istnieje jednak sztuczka, która to ułatwi.

Najpierw wyszukaj „anuluj subskrypcję” w Gmailu, aby znaleźć wszystkie biuletyny, które obecnie otrzymujesz — obejmuje to zarówno spam, jak i treści wysokiej jakości, których szukasz. Następnie szybko przejrzyj listę i wybierz jedną wiadomość z biuletynów, którą chcesz przekazać do nowej aplikacji. Po wybraniu nadaj im etykietę z nazwą nowej aplikacji.

Teraz kliknij tę etykietę w skrzynce odbiorczej. Następnie otwórz każdy e-mail i skonfiguruj automatyczne przekazywanie w Gmailu dla wszystkich e-maili od pierwotnego nadawcy. Tak, ten krok jest trochę żmudny, ale uzyskanie uporządkowanej skrzynki odbiorczej i dedykowanego czytnika biuletynów to jednorazowe zadanie.

Table of Contents