5 najlepsze aplikacje do starzenia zdjęć na PC

Aplikacje do starzenia się stają się coraz bardziej popularne smartphones, ale są też dobre opcje do użycia na komputerze. Jest to jeszcze lepsze w przypadku szukania bardziej niezawodnych aplikacji lub jeśli wolisz po prostu edytować obrazy na komputerze za pomocą telefonu.

Daje to również korzyść korzystania z określonego oprogramowania z większą liczbą opcji i narzędzi dostępnych do ręcznej edycji. Jeśli jesteś ciekawy, możesz sprawdzić nasze najlepsze wskazówki na poniższej liście. Zobacz wszystko od razu!

1. Aplikacja Face

wnioski o starzenie się

Nasza pierwsza rekomendacja nie mogła zabraknąć aplikacji Face.To jej wersja mobilna sprawiła, że ​​starzejące się aplikacje znów stały się popularne, więc sensowne jest, aby wypróbować również wersję na komputer.

Aplikacja nie różni się tak bardzo na PC od tego, co już wiemy smartphones. Możesz sprawić, że Twój wygląd będzie starszy, młodszy i wypróbować kilka różnych filtrów, aby zmienić coś na twarzy. Możliwe jest sprawdzenie i pobierz aplikację na komputer za pomocą linku.

2. Stary ekspres do twarzy

Nasza kolejna sugestia jest dość prosta w użyciu, ale ma również mniej opcji niż inne starzejące się aplikacje. W przypadku, gdy naprawdę służy tylko pozostawieniu ciebie lub innych na zdjęciach o starszym wyglądzie.

Oprócz dodawania zmarszczek i innych znaków mimicznych możesz nawet zmienić włosy i nałożyć brodę lub wąsy na twarz, jeśli chcesz. Aplikacja jest całkowicie darmowa i może być pobrane do komputera za pomocą linku.

3. Zmień moją twarz

aplikacje na starzenie zmieniają moją twarz

Zmień moją twarz to świetny wybór dla tych, którzy chcą, aby aplikacje starzały się na komputerze bez konieczności instalowania czegokolwiek. Mówimy to, ponieważ można go używać bezpośrednio z przeglądarki internetowej na komputerze.

Po prostu prześlij zdjęcie siebie (lub znajomych, jeśli wolisz) i zastosuj odpowiednie efekty starzenia. Proces jest łatwy, szybki i wygląda tak samo dobrze, jak inne aplikacje tego typu. Możesz przetestować wersję demo Zmień moją twarz za darmo poprzez link.

4. Oldify

Oldify to kolejna aplikacja najbardziej znana ze swojej wersji mobilnej, ale jest również dostępna na komputery PC. Fajne jest to, że po wybraniu zdjęcia z osobą, którą chcesz się zestarzeć, możesz wybrać, ile lat chcesz ją zostawić.

Możesz nawet użyć aplikacji, aby stać się młodszym, jeśli chcesz się nieco różnić. Aplikacja jest całkowicie darmowa i jest tak prosta w użyciu na komputerze, jak i na smartphones. Możesz sprawdzić i pobrać aplikacja przez link.

5. Photoshop

5 najlepsze aplikacje do starzenia zdjęć na PC 1

Ta sugestia jest bardziej dla tych, którzy mają już doświadczenie w edytowaniu aplikacji lub chcą dotknąć czegoś bardziej ręcznego. Zamiast nakładać na twarz filtr starzenia, Photoshop zapewnia wszystkie narzędzia, które możesz zrobić w dowolny sposób.

Oczywiście proces ten jest bardziej skomplikowany, ale trudno uzyskać tak spersonalizowany i dobrze wykonany wynik poza programem Photoshop. Aplikacja jest płatna, ale na stronie Adobe dostępne są bezpłatne wersje próbne. Możesz sprawdź więcej poprzez link.

Aplikacje do starzenia się na Androidzie i iPhonie

Podobnie jak opcje na PC, ale także chcesz wypróbować starzejące się aplikacje na telefonie? Po prostu sprawdź nasz artykuł z najlepszymi sugestiami tych aplikacji na Androida i iPhone'a za pośrednictwem linku.

Oprócz aplikacji Face znajdziesz aplikacje z filtrami starzenia i odmładzającymi. Warto sprawdzić!

Czy podobały Ci się starzejące się aplikacje?

Czy możesz rzucić okiem na naszą listę najlepszych aplikacji do starzenia zdjęć na twoim komputerze? Zostaw komentarz i powiedz nam, co myślisz o naszych sugestiach, a jeśli masz jakieś inne aplikacje, które chciałbyś tutaj zobaczyć.