5 najlepsze emulatory NES dla Androida!

To jest wyróżniony obraz najlepszych emulatorów NES na Androida System rozrywki Nintendo, stylizowany na NES, jest jedną z najbardziej znanych konsol do gier lat 90. Miał wiele popularnych gier z prostym kontrolerem i dużą ilością treści przyjaznych rodzinie. System oczywiście nie jest już aktywny, ale wielu pamięta tam świetne gry. Emulacja NES jest dość stabilna, a większość opcji z tej listy jest solidna. Większość z nich działa wyjątkowo dobrze, ma wysoką kompatybilność z grą, konfigurowalne elementy sterujące i bardzo mało błędów. Pozwalamy Ci jednak wybrać ten, który najlepiej Ci odpowiada. Oto najlepsze emulatory NES dla Androida! Możesz podwoić tę nostalgię i złapać jedną z nich Kontrolery Bluetooth w stylu NES jeśli chcesz. Są zaskakująco tanie z dobrymi recenzjami.

Istnieje wiele innych emulatorów NES dla Androida. Możesz je uzyskać ze stron internetowych osób trzecich, a w Sklepie Play jest kilka innych. Jednak wiele z nich to riffy na tych emulatorach, a wiele innych to tylko przynęta. Nie zalecamy używania emulatorów innych niż te z listy. Miłej zabawy!

 • Emobox
 • John NESS
 • Nostalgia.NES
 • Retro8
 • RetroArch
 • EmuBox

  Bezpłatnie (z reklamami)

  EmuBox jest jednym z nowszych emulatorów NES na liście. To także koncepcja „wszystko w jednym”. Zawiera emulatory dla Nintendo DS, PlayStation, SNES, GBA i GBC wraz z SNES. Obsługuje podstawowe funkcje, takie jak zapisywanie i ładowanie stanów, a także niektóre dodatki, takie jak szybkie przewijanie do przodu, obsługa kontrolera sprzętowego i różne ustawienia wydajności. Jest łatwy w użyciu i jest jednym z niewielu emulatorów z obsługą Material Design. Istnieje nawet wsparcie dla kodów. Musisz zabrać ze sobą własne ROM-y, ale poza tym jest to świetny emulator z bardzo małą liczbą problemów.

  POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

  EmuBox - najlepsze emulatory Nintendo DS dla Androida

  John NESS

  Bezpłatnie / Do $4.49

  John NESS to podwójny emulator dla konsoli SNES i NES. Deweloper jest bardzo utalentowany i ma aplikacje na innych najlepszych listach. Obejmuje wszystkie podstawy, w tym kody, stany zapisywania i ładowania, wsparcie kontrolera sprzętowego, konfigurowalne kontrolery oprogramowania, przyciski turbo, a nawet obsługę zwolnionego tempa. Możesz także uzyskać opcjonalną synchronizację Dropbox z aplikacją wtyczki John DataSync, jeśli chcesz. Jest to w pełni funkcjonalny emulator bez żadnych problemów. Większość negatywnych opinii pochodzi od osób, które kupiły poprzednie emulatory Johna i nie lubią kupować tego ponownie. Jeśli chodzi o czystą funkcjonalność, ta jest bardzo szybka.

  POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

  John NESS jest jednym z najlepszych emulatorów SNES dla Androida

  Nostalgia.NES

  Darmowy / $4.99

  Nostalgia.NES to kolejna solidna opcja w przestrzeni emulatorów NES. Wykorzystuje słynny emulator FCEUX dla innych platform. To daje mu dobry rodowód. Niektóre funkcje obejmują zwykłe rzeczy, takie jak zapisywanie i ładowanie stanów, wsparcie kontrolera sprzętowego, przyciski turbo, a nawet tryb kontrolera WiFi. Uzyskujesz również wsparcie dla wszystkich dostępnych regionów, emulację Zappera, kody do oszukiwania oraz bardzo unikalną funkcję przewijania w przypadku, gdyby coś popsułeś. Jest to jedna z najdroższych na liście dla wersji premium, ale ma kilka unikalnych funkcji, które pomagają wykonać kopię zapasową tej ceny.

  POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

  Retro8

  $1.99

  Retro8 jest jednym z najnowszych emulatorów NES na liście. Pochodzi od tych samych twórców SuperRetro16, jednego z najlepszych i odnoszących największe sukcesy emulatorów SNES. Ten wygląda świetnie na papierze. Zawiera tysiące kodów, kody kontrolerów Bluetooth, integrację przewodników w grze, tryb turbo i obsługę pistoletów Zapper. Istnieje również synchronizacja z chmurą dla różnych urządzeń. Integracja przewodnika gry jest dla nas nowością, wcześniej nie widzieliśmy tej funkcji. Jest to jednak wciąż całkiem nowe i występują pewne błędy, szczególnie w przypadku kontrolerów bezprzewodowych i niektórych pamięci ROM. Wiemy na pewno, że poprawi się to w ciągu następnego roku, więc miej to na oku.

  POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

  Retro8 - najlepsze emulatory nes

  RetroArch

  Darmowe

  RetroArch jest prawdopodobnie najpotężniejszym emulatorem wielu konsol w Google Play. Może emulować mnóstwo urządzeń i, oczywiście, obejmuje NES. Ten ma jednak trochę krzywej uczenia się. Musisz skorzystać z oficjalnej strony internetowej i pobrać rdzenie. Rdzenie te otwierają emulację dla określonej konsoli. Dlatego nie uruchamia żadnych gier po wyjęciu z pudełka i wymaga dodatkowej konfiguracji, zanim będzie to możliwe. Aplikacja jest również całkowicie darmowa, open source, a także można uzyskać wiele innych rdzeni dla innych konsol. To solidna opcja, jeśli nie przeszkadza ci dodatkowa praca.

  POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

  Jeśli przegapiliśmy jakieś świetne emulatory NES dla Androida, opowiedz nam o nich w komentarzach! Sprawdzimy je! Możesz także kliknąć tutaj, aby sprawdzić wszystkie nasze aplikacje i listy gier na Androida!