5 najlepsze emulatory PlayStation dla Androida!

najlepsze emulatory Playstation dla Androida PlayStation to jeden z najbardziej znanych systemów gier, jaki kiedykolwiek wydano, a wraz z nim mnóstwo legendarnych gier. Zdominował piątą generację konsol do gier o dość spory margines, jeśli chodzi o sprzedaż, a wiele franczyz, w tym Final Fantasy, Tony Hawk Pro Skater, Tekken, Spyro, Madden i wiele innych odniosło fantastyczny sukces w głównym nurcie. Jeśli grałeś w te gry jako dziecko i chcesz ponownie w nie zagrać, oto najlepsze emulatory PlayStation dla Androida. Nie ma ich wiele, ale rynek emulatorów PlayStation jest zasadniczo tak solidny i dobry, jak się da. Ta lista niewiele się zmieniła od 2018 roku i nie spodziewamy się, że zmieni się ona w najbliższym czasie, chyba że z stolarki wyjdzie nowy konkurent.

 • ClassicBoy
 • EmuBox
 • ePSXe
 • FPse
 • RetroArch
 • ClassicBoy

  Darmowy / $3.99

  ClassicBoy rozlicza się jako emulator urządzenia wielofunkcyjnego. Obsługuje różne konsole, w tym PlayStation, trzy systemy Game Boy, Nintendo 64, NES, SEGA i NeoGeo. Istnieje również wiele funkcji. Obejmują one obsługę kontrolera sprzętowego, konfigurowalne elementy sterujące ekranu dotykowego, niektóre ustawienia audio oraz zwykłe stany zapisywania i ładowania. To dobra opcja dla osób szukających wielu emulatorów pod jednym dachem. Jednak dedykowane emulatory PlayStation mają zwykle więcej funkcji dostosowywania i konfiguracji. Jedynym problemem związanym z ClassicBoy jest jego wiek. Deweloper nie aktualizował aplikacji od 2014 roku, dlatego zalecamy tę aplikację tylko w przypadku starszych urządzeń.

  POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

  classicboy to jeden z najlepszych emulatorów dla Androida

  EmuBox

  Darmowe

  EmuBox jest jednym z nowszych emulatorów PlayStation. Jest to również aplikacja emulująca wszystko w jednym. Zawiera kilka konsol, w tym SNES, Nintendo DS, NES i, oczywiście, PlayStation. Podczas naszych testów stabilność była przyzwoita. Obejmuje także stany zapisu i ładowania, obsługę kodów, tryb szybkiego przewijania do przodu oraz obsługę kontrolera sprzętowego. To w zasadzie najlepsza z podstaw. Nie jest tak konfigurowalny jak FPse, ale działa wystarczająco dobrze. Dodatkowo jest całkowicie darmowy z reklamami.

  POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

  EmuBox - najlepsze emulatory Nintendo DS dla Androida

  ePSXe

  $3.75

  ePSXe jest prawdopodobnie jednym z dwóch najlepszych emulatorów PlayStation. Ten jest nieco łatwiejszy w użyciu. Jest również bardzo stabilny. Obsługuje również tryb podzielonego ekranu, zapisywanie i ładowanie stanów, konfigurowalne elementy sterujące, obsługę kontrolera sprzętowego i grafikę rozszerzoną OpenGL. Istnieje również kilka wtyczek, które dodają dodatkowe funkcje. To jest jedna, którą powinieneś wybrać, jeśli chcesz czegoś, co po prostu działa od razu po wyjęciu z pudełka. Jedynym minusem jest brak trybu demo, a interfejs wygląda na starożytny. W przeciwnym razie ten działa i działa całkiem dobrze.

  POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

  FPse

  $3.63

  FPse jest drugim z dwóch największych emulatorów PlayStation na Androida. Ten jest wysoce konfigurowalny. Zawiera podstawowe elementy, takie jak zapisywanie i ładowanie stanów, konfigurowalne elementy sterujące, wysoka zgodność i obsługa kontrolera sprzętowego. Ma jednak także szereg zaawansowanych opcji, wtyczek i dodatków, które pomagają w prawidłowym odtwarzaniu gier. Możesz wybrać lepszą grafikę lub lepszą grę w zależności od urządzenia. Podobnie jak ePSXe, ten nie ma darmowej wersji do wypróbowania. Dodatkowo, ta ma bardziej stromy przebieg uczenia się ze względu na ogromną gamę opcji.

  POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

  RetroArch

  Darmowe

  RetroArch jest jednym z najbardziej znanych emulatorów Playstation. Emulator rozpoznaje także obsługę wielu platform. Obsługuje prawie wszystko, co właściwie możesz wymyślić. Każdy system pobierasz osobno jako wtyczkę. Oznacza to, że istnieje dodatkowy poziom złożoności w porównaniu do większości emulatorów PlayStation. Jeśli jednak nauczysz się opanować tę aplikację, nie będziesz musiał szukać innej przez dłuższy czas. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​rdzeń PlayStation jest stosunkowo stabilny i działa całkiem dobrze. Jest całkowicie darmowy (i open source).

  POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

  Jeśli przegapiliśmy jeden z najlepszych emulatorów PlayStation dla Androida, opowiedz nam o nich w komentarzach! Kliknij tutaj, aby sprawdzić naszą najnowszą listę aplikacji i gier!