5 Najlepsze gry myśliwskie na Androida dla myśliwego w tobie

Polowanie jest prawdopodobnie najstarszym sportem znanym ludzkości. Oczywiście nie był to wtedy sport, ale niektórzy uważają to teraz za sport. Możesz go nienawidzić, pokochać, ale nie wygląda na to, że wkrótce przestanie. Jeśli nie chcesz polować na żywe stworzenia, ale podoba ci się ten pomysł, być może polująca gra wideo zapewni Ci rozrywkę. Oto niektóre z najlepszych gier myśliwskich na Androida.

1. Big Hunter

5 Najlepsze gry myśliwskie na Androida dla myśliwego w tobie 1

Jak zapewne widać z filmu promocyjnego, Big Hunter nie jest realistyczną grą myśliwską. To arkada, w której grasz jako przywódca plemienia, który jest oczywiście myśliwym. Wychodzisz na polowanie i dostarczasz jedzenie swojemu ludowi, używając różnych broni i taktyk. Istnieje historia, którą deweloperzy uważają za imponującą, tablica wyników i kilka dodatkowych rzeczy. Może być świetnym zabójcą czasu w krótkich sesjach, ale nie będziesz spędzać na nim dużo czasu.

2. Dzikie polowanie

5 Najlepsze gry myśliwskie na Androida dla myśliwego w tobie 2

Wild Hunt to jedna z najlepszych gier myśliwskich na Androida i to jeden z powodów, dla których jest to jedna z popularnych gier. To także bardzo realistyczne podejście do polowania z prawdziwymi lokalizacjami i prawdziwymi zwierzętami. W grze istnieje wiele dzikich zwierząt. Podobnie, lokalizacje w grze zawierają różne mapy z różnych krajów. Dodaje także dodatkowe poziomy trudności, takie jak deszcz lub wiatr.

Jak każda darmowa gra, zbieraj i ulepszaj swoją broń, ale zamiast tego możesz zapłacić, aby przyspieszyć proces. Walka PvP lub bitwa między graczami a graczami jest również cechą tej gry.

Nie przegap: 10 najlepszych mobilnych alternatyw Call of Duty

3. Deer Hunter 2018

5 Najlepsze gry myśliwskie na Androida dla myśliwego w tobie 3

Deer Hunter 2018 to jedna z kilku gier Glu z tytułem. Podobnie jak Wild Hunt, możesz polować na różnego rodzaju zwierzęta na całym świecie, występujące w różnych lokalizacjach „od Alaski po Zimbabwe”. Gra bardzo stara się być tak realistyczna, jak to możliwe, z grafiką, która znajduje się na lepszym końcu spektrum.

Ma integrację osiągnięć Google Play, dzięki czemu zdobywasz trofea za swoje polowania. Celem jest polowanie na największe zwierzęta, jakie można znaleźć. Chociaż musisz także spróbować nie dać się zwieść. Tak, gra ma również drapieżniki, które również chętnie by na ciebie polowały, co czyni ją znacznie ciekawszą.

4. Dino Hunter

5 Najlepsze gry myśliwskie na Androida dla myśliwego w tobie 4

Prawdziwe zwierzęta są fajne i jest ich też wiele, ale wiesz, co jest ciekawszego? Dinozaury Dino Hunter przenosi Cię do świata dinozaurów, gdzie możesz polować na te prehistoryczne zwierzęta. Poza tym jest to typowa darmowa gra myśliwska, podobna do tej wspomnianej powyżej. Dostajesz różne rodzaje broni i ulepszeń w grze, które pomogą ci być lepszym łowcą.

5. Pokemon Go

5 Najlepsze gry myśliwskie na Androida dla myśliwego w tobie 5

Nie jest to typowa gra myśliwska, a niektórzy ludzie mogą nawet nie uznać jej za grę myśliwską. Ale w pewnym sensie ma wszystkie elementy jednego, z wyjątkiem zabijania. Podróżujesz po świecie i ścigasz Pokemony, nie zabijając, ale łapiąc. Nie ma jednak nic, czego prawdopodobnie nie wiesz o grze. Łapiesz pokemona, bierzesz udział w bitwach i tym podobne. Chociaż nie możesz grać w nią siedząc na kanapie, co czyni ją bardziej realistyczną grą myśliwską, niż wielu by chciało.

Czytaj dalej: 10 najlepszych aplikacji rzeczywistości rozszerzonej na Androida