Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Najlepsze minimalne Note-Branie aplikacji na Androida

Istnieje kilka minimalnych aplikacji do robienia notatek dla Androida. Być może trudno Ci znaleźć idealną prostą aplikację do robienia notatek. Aby uchronić Cię przed kłopotami, przygotowaliśmy dla Ciebie pięć najlepszych minimalnych aplikacji do robienia notatek. Jeśli szukasz ogólnie najlepszej aplikacji do robienia notatek, sprawdź, dlaczego Google Keep jest idealną aplikacją do robienia notatek.

Ta lista nie ma określonej kolejności. Dlatego pierwsza aplikacja do robienia notatek jest tak samo dobra jak ostatnia. Przed wybraniem jednej z nich sprawdź wszystkie funkcje i interfejs użytkownika każdej aplikacji. Więc bez zbędnych ceregieli, sprawdźmy najlepsze aplikacje do robienia notatek na urządzenia z Androidem.

Myśli

Aplikacja do robienia notatek

Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej podstawowych, ale funkcjonalnych aplikacji do notatek dla systemu Android. Myśli to minimalna aplikacja do robienia notatek, która ma tylko podstawowe funkcje do robienia notatek. W ten sposób wystarczy otworzyć aplikację i zacząć pisać notatkę. Aplikacja jest wolna od reklam i możesz tworzyć zwykłe pliki tekstowe. Ponadto interfejs użytkownika jest również prosty, a wszystkie notatki są wyświetlane w uporządkowany sposób. Myśli mają nawet opcję „wyszukiwania” umożliwiającą użytkownikom wyszukiwanie notatek. Ponieważ aplikacja zapisuje notatki jako zwykły tekst, wszystkie notatki zostaną zapisane w urządzeniu, nawet jeśli odinstalujesz Myśli.

Scrittor

Aplikacja do sporządzania notatek Scrittor

Jeśli chodzi o minimalne, ale bogate w funkcje aplikacje do robienia notatek, Scrittor to moja ulubiona aplikacja. Aplikacja ma piękny interfejs użytkownika i możesz nawet skutecznie organizować swoje notatki. Dokonuje się tego po prostu dodając notatkę do sekcji oznaczonej gwiazdką. Ponadto aplikacja umożliwia tworzenie kategorii do porządkowania notatek. Jeśli często zmieniasz telefony, nie ma powodów do obaw. Scrittor umożliwia tworzenie kopii zapasowych notatek na Dysku Google. Inne przydatne funkcje obejmują – ochronę hasłem, uwierzytelnianie odcisków palców oraz tryby ciemności i jasności. Dlatego po prostu nie możesz się pomylić, wybierając Scrittor, jeśli szukasz minimalnych aplikacji do robienia notatek.

Rekommenderad:  Najlepsze strony z darmowymi zdjęciami stockowymi

Monospace

Aplikacja do notatek Monospace

Minimalne aplikacje do notatek na Androida zazwyczaj nie obsługują formatowania tekstu. Jednak Monospace to aplikacja, która zapewnia minimalny interfejs użytkownika, a także opcje formatowania tekstu. Aplikacja obsługuje formatowanie pogrubienia, kursywy, przekreślenia, wypunktowania, cytowania, a nawet formatowania tekstu. Aplikacja ma nawet wbudowaną synchronizację, ale musisz ją odblokować, kupując wersję Pro. Co więcej, Monospace ma interesujący sposób organizowania notatek za pomocą #hashtagów. Oznacza to, że możesz dodać hashtag do ostatniego wiersza notatki, aby uporządkować go z innymi notatkami. Możesz także eksportować pliki poprzez Markdown. Dlatego nie stracisz formatowania tekstu.

PenCake

Zrzuty ekranu PenCake

Oto kolejna doskonała aplikacja do robienia notatek, która ma minimalny interfejs użytkownika. PenCake pozwala użytkownikom tworzyć notatki, ale aplikacja jest skierowana do tych, którzy chcą, aby aplikacja była używana jako dziennik lub dziennik. Aplikacja pozwala nawet dodawać zdjęcia do notatki, co wyróżnia ją spośród innych minimalnych aplikacji do robienia notatek dla Androida. Ponadto możesz również włączyć tryb ciemny w PenCake. Możesz nawet ustawić hasło, aby uniemożliwić innym przeglądanie notatek. Ponadto możesz zmienić rozmiar czcionki i wykonać kopię zapasową lub przywrócić notatki spośród wielu innych funkcji. Ma nawet funkcję liczenia słów, która pomaga śledzić długość notatki.

Dokiquote

Zrzuty ekranu Dokiquote

To nie jest typowa aplikacja do robienia notatek. A zanim zaczniemy, zalecamy tworzenie innych aplikacji na liście, jeśli chcesz tworzyć regularne notatki. Dokiquote jest idealny dla tych, którzy szukają minimalnej aplikacji do robienia notatek, aby notować cytaty. Interfejs użytkownika aplikacji jest tak prosty, jak to tylko możliwe, i ma czystą estetykę z czarnym motywem AMOLED. Ma sekcję „polubione”, do której możesz dodać swoje ulubione cytaty, aby ułatwić dostęp. Czarno-biały motyw jest przyjemny w użyciu, a aplikacja ma również opcję użycia hasła.

Rekommenderad:  Apple usuwa znaki iOS 14.2, 14.2.1i 12.4.9, udaremniając degradację

To są najlepsze 5 minimalne aplikacje do robienia notatek dla Androida, które są naszymi osobistymi ulubionymi. Jeśli jesteś użytkownikiem Google Keep, powinieneś również zapoznać się ze wskazówkami i sztuczkami Google Keep. Daj nam jednak znać, z których z tych fajnych aplikacji do robienia notatek korzystasz.

Czytaj dalej: Pobierz teraz te brakujące funkcje Androida na swoim urządzeniu