5 Najlepsze płatne aplikacje i gry do wypróbowania w tym tygodniu

W tym tygodniu Google Play Store, istnieje interesująca lista płatnych aplikacji i gier dostępnych za darmo. Próbowaliśmy i wybraliśmy najlepsze z całej gamy, abyś nie musiał próbować instalować wszystkiego. Nasze dzisiejsze typy obejmują cztery płatne aplikacje i gry za darmo oraz pakiet ikon.

Hexanet White – Icon Pack

Płatny pakiet ikon za darmo

5 Najlepsze płatne aplikacje i gry do wypróbowania w tym tygodniu 1

Większość pakietów ikon, które zaczynają się jako płatne pakiety ikon, a później są oferowane bezpłatnie w sprzedaży, będziemy szczerzy, nie są tak dobrze wyglądające, a przynajmniej eleganckie. Hexanet White to jednak pakiet ikon, który w pełni zasługuje na swoje $0Metka 0,99. Posiada piękne przezroczyste białe ikony z siatką o strukturze plastra miodu w kształcie sześciokąta. To nie tylko nowy pomysł na białe ikony, ale także wygląda świetnie, a dzięki odpowiednim wyrzutniom możesz stworzyć naprawdę piękne konfiguracje. W paczce znajduje się ponad 5000 ikon, a także zapewnia tła dla niepotwierdzonych ikon aplikacji. Aplikacja zawiera również 36 tapet, które można dołączać do pakietu ikon. Więc weź ten płatny pakiet ikon, gdy jest bezpłatny i jest bezpłatny 6 dni.

2. Touch Block Pro

płatna aplikacja za darmo

5 Najlepsze płatne aplikacje i gry do wypróbowania w tym tygodniu 2

Z włączonymi bocznymi ramkami smartphones robi się śmiesznie mniejszy, a ekrany stają się wyższe, użycie jednej ręki jest dużym problemem. Producenci mają obsesję na punkcie zmniejszania ramek i zwykle to ramki boczne są hitem. Sytuacja staje się jeszcze gorsza z zakrzywionymi ekranami, które spływają w dół na boki. Niektórzy producenci OEM, tacy jak Samsung, robią to od wielu lat. W rezultacie telefony Samsung mają ogólnie lepsze odrzucanie dłoni. Niektóre inne są nowe, na przykład Huawei lub OnePlus. Jeśli korzystałeś z OnePlus 7 Pro bez walizki, wiesz, że zakrzywione krawędzie są dużym problemem.

Touch Block Pro istnieje tylko po to, aby zapobiec przypadkowym dotknięciom urządzeń z ekranami bez ramek. Umieszcza filtry po obu stronach ekranu, aby blokować wszystkie reakcje dotykowe. To może nie być coś, czego chcesz. Idealnie byłoby, gdyby Twój „inteligentny” telefon rozpoznał różnicę między palcem a dłonią, a przynajmniej przypadkowym dotknięciem i rzeczywistym dotykiem. Ale to nie jest idealna sytuacja i na razie rozwiązanie też nie jest idealne. Niezależnie od tego ta płatna aplikacja na Androida jest bezpłatna na następny 5 dni, po których będzie to kosztować $2.99.

3. Szybkie przypomnienia

płatna aplikacja za darmo

5 Najlepsze płatne aplikacje i gry do wypróbowania w tym tygodniu 3

Odkąd stałe powiadomienia były czymś na Androida, programiści znaleźli sprytne sposoby wykorzystania ich do wszystkich celów. Szybkie przypomnienia to kolejna taka aplikacja i, jak można się domyślić, wykorzystuje powiadomienie, aby przypomnieć o różnych sprawach. Aplikacja umożliwia dodawanie notatek i przypomnień do stałego powiadomienia na urządzeniu.

Wbudowane są również funkcje notatek, takie jak przypięte notatki i ulubione notatki. Podobnie istnieją pewne podstawowe funkcje przypominania, takie jak powtarzanie przypomnień co minutę, godzinę, dzień, tydzień lub miesiąc. Większość funkcji związanych jest z trwałym powiadomieniem, na przykład możesz sprawić, by był zwijany, ustawić kolor podświetlenia, nadać mu wysoki lub niski priorytet itp. Przez następne dwa dni ta płatna aplikacja będzie bezpłatna, a następnie będzie Cię to kosztować0.99.

4. Łucznictwo Fizyka Strzelanie Wyzwanie – gra

Płatna gra za darmo

5 Najlepsze płatne aplikacje i gry do wypróbowania w tym tygodniu 4

Jeśli grałeś i pamiętasz klasyczny tytuł na PC, Złodziej, ta gra będzie nieco znajoma. Mówiąc wprost, nie jest to wcale tak dobre, to zupełnie inna gra. Ale mechanika łucznictwa z Theif jest bardzo podobna do tego, co tu dostajesz. Łucznictwo Fizyka Wyzwanie strzelania wymaga trafienia celów, ale nie spiesz się. Możesz nie spieszyć się z celowaniem i trafieniem idealnego strzału.

Pamiętaj, że strzała nie jest kulą, a ruch pocisku jest znacznie wyraźniejszy. Istnieje około 70 poziomów, kamera akcji z efektami w zwolnionym tempie, łatwe sterowanie za pomocą jednego przycisku oraz kilka pięknych map i środowisk. Grafika gry jest całkiem dobra, ale nie tak zapierająca dech w piersiach w 2019 roku. Ale hej, jeśli weźmiesz ją w następnym 6 dni zasadniczo otrzymujesz to za darmo, więc nie ma żadnych skarg. Potem będzie Cię to kosztować0.99.

5. Łucznictwo projektu: Strzelaj do jabłek fizyką – gra

płatna gra za darmo

5 Najlepsze płatne aplikacje i gry do wypróbowania w tym tygodniu 5

Jeśli nie możesz tego stwierdzić na podstawie zrzutów ekranu, Project Archery to kolejny tytuł autorstwa Technologia KM, twórcy Łucznictwo Fizyka Wyzwanie strzelania. To właściwie ta sama gra, tyle że tym razem możesz strzelać nie tylko jabłkami, pomimo tego, co mówi tytuł. Możesz także strzelać do arbuzów i szklanek i oglądać je w zabawny sposób.

W grze występują dwa tryby, z których jeden wymaga strzelania do obiektów i uzyskania wymaganego wyniku. Drugi, zwany trybem Zniszczenia, wymaga łamania obiektów przez strzelanie do nich z uwzględnieniem kierunku silnego wiatru. Na następne 6 dni, ta płatna gra jest dostępna za darmo, co w innym przypadku kosztuje $0.99.

Wypróbuj te płatne aplikacje i gry już teraz, a przekonasz się, że są interesujące.

Czytaj dalej: Chwyć je 9 Płatne pakiety ikon za darmo