5 najlepszych gier, w które możesz grać na Android TV

Nazywanie Androida TV wyższym niż Google TV byłoby rażącym niedopowiedzeniem. W rzeczywistości Android TV jest tak duży, jak jego poprzednik YouTube było ponad Google Video. Wszyscy, od producentów telewizorów po programistów Androida, zwracali uwagę i pracowali nad tym, aby platforma była bardziej niezawodna i zróżnicowana z dnia na dzień.

Rosnąca lista gier kompatybilnych z Android TV stanowi świadectwo rozwoju platformy. Nic nie sprawia, że ​​gra na Android TV jest łatwiej dostępna niż gotowa kompatybilność z wszechobecnymi konsolami do gier, takimi jak Xbox One i kontrolery Sony DualShock.

Szczerze mówiąc, nie można sobie wyobrazić wspaniałej gry na Android TV bez pomocy odpowiedniego gamepada. Z tego powodu skompilowaliśmy pięć najlepszych gier Android TV, które są dostosowane do gamepadów. Dlatego też unikaliśmy dodanych mikropłatności, tytułów „freemium” typu pay-to-win i utknęliśmy w grach, które zamiast tego zapewniają niesamowite wrażenia.

Podczas gdy będziesz musiał zapłacić więcej z góry, te gry gwarantują znacznie lepsze wrażenia na dużym ekranie.

1. Grand Theft Auto: San Andreas

Prawdziwy prekursor gatunku otwartego świata, Grand Theft Auto (GTA), to seria miliardów dolarów, która przesuwa granice gier z każdym wydaniem. Ta ukochana seria z powodzeniem przeszła na każdą możliwą przenośną platformę do gier, w tym na urządzenia mobilne, a teraz także trafiła na Android TV.

Gry telewizyjne na Androida Gta San Andreas

Ze wszystkich portów mobilnych GTA, GTA San Andreas jest jednoznacznie najlepszy ze względu na sam zakres i liczbę godzin, w które można się w nim zanurzyć. Zdecydowaliśmy się na tę konkretną grę GTA zamiast GTA: Liberty City Stories zoptymalizowanej pod kątem urządzeń mobilnych, ponieważ San Andreas działa lepiej na dużym ekranie z dedykowanym kontrolerem. Jest to najbliższa gra konsolowa na Android TV.

2. Machinarium

Stosunkowo nowy dodatek do gatunku przygodowego typu „wskaż i kliknij”, Machinarium nie tylko przenosi zapomniany gatunek na współczesne urządzenia mobilne, ale robi to lepiej niż większość wcześniejszych gier. Gra opowiada o uroczym robocie i jego dążeniu do uratowania swojej dziewczyny przed złymi złoczyńcami robotów poprzez odważne kierunki sztuki i jedne z najlepszych mechanik układanek, jakie widział ten gatunek.

Android Tv Games Machinarium

Machinarium nawet zręcznie usuwa najbardziej potępiającą wadę gatunku – irytujące polowanie na piksele – po prostu pozwalając Josefowi, bohaterowi robota, na interakcję tylko z obiektami, które są w jego zasięgu. Ścieżka dźwiękowa jest fenomenalna i zasługuje na nieśmiertelność dzięki audiofilskiemu nagraniu winylowemu, jakie możesz kup oddzielnie.

3. PewDiePie: Legend of Brofist

Można argumentować, że Felix Kjellberg, znany również jako YouTube sensacja PewDiePie, jednoręcznie zmieniła gry wideo ze zwykłej rozrywki w światowy sport dla widzów. Powiedz, co powiesz na temat zjawiska polaryzacji Internetu, ale mężczyzna jest naprawdę dobry w graniu w gry wideo. Dziewczęca gra wideo Kjellberga, PewDiePie: Legend of the Brofist, pokazuje, że on także wie coś o tworzeniu świetnych gier wideo.

Android Gry telewizyjne Pewdiepie Legend Of The Brofist

Od szalonej platformówki po oszałamiające sekwencje pocisków – mobilna gra PewDiePie ma ścisłą kontrolę i krzywą trudności, która sprawi, że zaprawieni entuzjaści side-scrollera będą przywiązani do swoich kontrolerów. The Legend of the Brofist to obowiązkowa gra dla oldskulowych zapalonych entuzjastów NES. Cały pakiet jest o wiele przyjemniejszy dzięki gamepadowi na platformie Android TV z dużym ekranem.

4. Crashlands

Crashlands ma jeden z lepszych filmy promocyjne dla gry mobilnej, która kończy się narratorem zachęcającym do powiedzenia rodzinie, że już nigdy cię nie zobaczą. To może nie być hiperbola, jeśli lubisz gry z otwartym światem, ponieważ Crashlands jest tak dobry, jak to możliwe w tym gatunku na Android TV.

Gry telewizyjne na Androida Crashlands

Gra upuszcza cię na obcą planetę, która służy jako ogromna piaskownica, w której możesz robić wszystko, od uderzania wrogów, malowania palcami po istnienie z intuicyjnym trybem budowania i za pomocą wspaniałego trybu tworzenia, aby stworzyć oszałamiającą gamę elementy gry. Crashlands oferuje również szereg udogodnień, takich jak bezproblemowa kompatybilność między platformami i sprytne samo sortowanie nieskończonych zasobów.

Idealny do spędzania wielu godzin na dużym ekranie.

5. To moja wojna

Dla żołnierzy wojna jest o zwycięstwo. Dla nas chodziło o zdobywanie jedzenia. Ten konkretny fragment z To moja wojna nadaje ton wyjątkowemu podejściu do gatunku wojennego 11 Bit Studios. Zainspirowany czteroletnim oblężeniem Sarajewa podczas wojny w Bośni i Hercegowinie, jest to jedna gra, w którą nie grasz, aby czuć się dobrze.

Gry telewizyjne na Androida This War Of Mine

Wcielając się w rolę cywilów złapanych podczas pożaru miasta podczas wojny, Twoim celem jest przetrwanie tej próby, starając się zminimalizować liczbę ofiar niewinnego życia. Ta gra zmusza cię do podejmowania niewygodnych decyzji i odsłania stronę wojny rzadko spotykaną w nadmiarze gier, które uwielbiają jeden z najgorszych aspektów ludzkości.

This War of Mine nie jest grą, którą chcesz, ale tą, na którą zasługujesz.

Jaka jest twoja ulubiona gra na dużym ekranie? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Czy ten artykuł jest przydatny?