Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

5 najlepszych powerbanków i przenośnych ładowarek do kupienia w 2024 roku

Dziś sytuacja jest taka, że ​​musimy komunikować się ze światem za pomocą rodzajów urządzeń, które nosimy. Jedną ze wspólnych cech tych urządzeń, aby działały, jest to, że muszą być ładowane. Jednak nie zawsze mamy dostęp do prądu, tak jak wtedy, gdy jesteśmy na zewnątrz. W tym przypadku power banki pomagają rozwiązać ten problem. Pomagają nam pozostać w kontakcie i wydajnie pracować, szybko przesuwając urządzenia w ruchu.

Dostępnych jest jednak wiele różnych urządzeń i powerbanków, które czasami mogą być mylące podczas zakupów. Z tego powodu oto lista najlepszych power banków i instrukcje przed zakupem.

Lista najlepszych power banków (według ceny i jakości)

1- Power bank Xiaomi PLM06ZM Li-Polymer o pojemności 2000 mAh z białym zegarem

Cena około 20 dolarów

Ten produkt umożliwia ładowanie urządzeń, które nie mają funkcji szybkiego ładowania, poprzez dwukrotne naciśnięcie przycisku zasilania w trybie ładowania o niskim poborze mocy. Dzięki tej funkcji jest to urządzenie kompatybilne z większością telefonów i tabletów. Ten power bank działa wydajniej i w krótszym czasie dzięki dwóm wejściom.

Obsługuje takie marki jak Samsung i Apple, a urządzenia te można z łatwością naładować. Właściwości antypoślizgowe i odporne na zarysowania sprawiają, że jest on bardziej odporny na ścieranie i pękanie. Niebezpieczeństwa takie jak przeładowanie i przegrzanie są również łatwe do kontrolowania, dzięki czemu z łatwością chroni urządzenia podczas ładowania.

Power bank 2- Zebronics Li-ion Slim PB-10000 o pojemności 10000 mAh

Cena około 15 dolarów

Ten power bank o doskonałej pojemności 10 000 mAh może naładować urządzenie nawet 10 razy. Jest to power bank z funkcją szybkiego ładowania, dzięki czemu pasuje do większości smartfonów. Osłona cewki wewnątrz urządzenia pomaga zapobiegać uszkodzeniom urządzenia w przypadku przegrzania, przeładowania, wahań itp.

CZYTAĆ:  Jak sparować Bluetooth z Hondą Civic?

Posiadanie dwóch portów wejściowych do ładowania umożliwiło jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Jego Wskaźniki LED pokazuje pozostały poziom naładowania urządzenia, co jest bardzo dobrą funkcją. Cena tego powerbanku jest przystępna, a zapewnia najlepszą jakość ładowania i bezpieczeństwo urządzeń ładujących.

3. Biało-szary power bank litowo-jonowy iBall o pojemności 10 000 mAh

Cena około 20 dolarów

Pojemność 10 000 mAh tego urządzenia i jego niska cena sprawiają, że jest to jeden z najlepszych powerbanków do wyboru. Dwa porty wejściowe umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń i zwiększają jego wydajność. Cyfrowy wyświetlacz zużycia baterii sprawił, że urządzenie zyskało coraz większą popularność wśród użytkowników.

Obsługuje wiele marek smartfonów, takich jak Apple. Możliwe jest również podłączenie kabla USB typu C (typu C), aby efektywnie ładować kompatybilne urządzenia.

Liczne warstwy ochronne cewek wewnątrz power banku chronią różne urządzenia przed różnymi uszkodzeniami, takimi jak przeładowanie, przegrzanie czy wahania, które na dłuższą metę mogą być szkodliwe dla obu urządzeń. Ponadto mocna część zewnętrzna urządzenia chroni je przed zużyciem i uszkodzeniami podczas długotrwałego użytkowania.

4- Power bank Philips DLP6006 o pojemności 11000 mAh

Cena około 18 dolarów

Philips oferuje jeden z najlepszych powerbanków w rozsądnej cenie. Jest to szybko ładujący się power bank, który charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością podczas ładowania dwóch urządzeń jednocześnie. Cyfrowe monitory naładowania pomagają w konserwacji urządzenia i pokazują, ile energii pozostało. Kolejną przydatną funkcją jest latarka wbudowana w power bank.

Jest bardzo odpowiedni do ładowania telefonów komórkowych. Bateria o pojemności 11 000 mAh pozwala na ładowanie urządzenia ponad dziesięciokrotnie. Dodatkowo takie cechy jak lekkość i moc power banku sprawiają, że jest to doskonały wybór do bezproblemowego ładowania urządzeń w podróży.

5. Power bank Realme o pojemności 10 000 mAh w kolorze czarnym

Cena około 22 dolarów

Realme to topowa marka, a produkowane przez nią power banki są bardzo dobrej jakości. Bateria power banku ma pojemność 10 000 mAh, dzięki czemu ładowanie trwa dłużej. Cena tego power banku jest przystępna i charakteryzuje się wysoką jakością.

CZYTAĆ:  Jak usunąć konto na Wattpad? [Solved] 2024

Wielowarstwowe zabezpieczenie cewki znajdujące się wewnątrz powerbanku chroni urządzenia przed zagrożeniami takimi jak przeładowanie, przegrzanie, rozładowanie podczas ładowania czy… długotrwałe ładowanie.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie power banku?

 • Pojemność baterii Najważniejszym punktem przed wyborem power banku jest sprawdzenie pojemności baterii urządzenia. Im większa pojemność urządzenia, tym lepiej. W porównaniu do urządzeń energooszczędnych pozwala na użytkowanie w dłuższych czasach i na większe odległości. Możliwe jest również ładowanie kilku urządzeń jednocześnie i bez problemów i można z nich korzystać wszędzie.
 • Wyświetlacz baterii Wyświetlanie ilości baterii lub procentu pozostałego w power banku to jedna z funkcji, na którą warto zwrócić uwagę. Jeśli poziom naładowania baterii jest niski, należy naładować power bank, aby móc go ponownie używać. Monitory są niezbędne, ponieważ możesz lepiej korzystać z urządzenia, wiedząc, ile energii pozostało.
 • Możliwość szybkiego ładowania Większość współczesnych urządzeń ma możliwość szybkiego ładowania, dlatego lepiej kupić power bank z taką możliwością. Bez tej funkcji urządzenia ładują się, ale nie działają optymalnie. W rezultacie możliwość szybkiego ładowania ogólnie zwiększa wydajność i jakość powerbanku.
 • Kable i porty Większa liczba portów w powerbanku jest łatwiejsza dla użytkownika, ponieważ umożliwia jednoczesne ładowanie wielu urządzeń i oszczędność czasu. Ta funkcja zapewnia najlepszą jakość dzięki odpowiednim, wysokiej jakości kablom do ładowania.
 • Czujnik temperatury Czujniki temperatury służą do zwiększenia żywotności i niezawodności baterii. Pomagają utrzymać ładunek w wahaniach temperatury i optymalną wydajność podczas ładowania urządzeń.

Często Zadawane Pytania

Który rodzaj power banku jest lepszy?

Chociaż na rynku dostępnych jest wiele power banków, najlepsze są Anker PowerCore 20100, MAXOAK 50 000 mAh i RAVPower 20 000 mAh.

Jak wybrać power bank?

Aby wybrać odpowiedni power bank do smartfonów, rozważ poniższe wskazówki:
 • FPower banki
 • najpierw znajdź specyfikację ładowarki swojego smartfona i pojemność baterii (mAh).
 • Wybierz power bank, który ma taką samą baterię mAh lub nawet większą, abyś mógł naładować swój telefon choć raz lub kilka razy.
 • Upewnij się, że napięcie wyjściowe powerbanku powinno być mniej więcej równe napięciu Twojej ładowarki.
 • Jeśli masz więcej urządzeń, wybierz power bank z większą liczbą portów i kabli, które pozwolą Ci ładować wiele urządzeń jednocześnie.
 • Wybierz power bank, który po podłączeniu do prądu odcina zasilanie, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu smartfonowi. Ta funkcja gwarantuje żywotność power banku.
 • Zawsze wybieraj power bank renomowanej marki, zamiast wybierać podrabiane marki z tanimi produktami, nawet jeśli cena jest nieco wyższa. Nie niszcz swojego smartfona lub innego urządzenia oszczędzając pieniądze.
CZYTAĆ:  Składanie komputera: jak długo to naprawdę trwa
Który power bank jest lepszy: 10 000 czy 20 000 mAh?

mAh lub mAh pokazuje moc power banku, a im jest ona większa, tym lepiej. Jest więc jasne, że power bank o pojemności 20 000 mAh jest lepszy, ponieważ można go używać do ładowania więcej razy niż power bank o pojemności 10 000 mAh.

Ile mAh ma dobry power bank?

Zależy od mAh baterii urządzenia inteligentnego i mAh power banku. Przykładowo power bank o pojemności 10 000 mAh z łatwością naładuje dwukrotnie smartfon o pojemności 4000 mAh. Spróbuj więc wybrać power bank o pojemności co najmniej dwukrotnie większej niż miliamperogodzina Twojego urządzenia.

Ile kosztuje power bank?

Koszt power banku zależy od różnych czynników, takich jak moc wyjściowa, jakość wykonania, mAh i jego marka. W zależności od producenta obowiązują różne ceny podobnych zegarków w miliamperach. Zawsze lepiej wybrać power bank znanej marki, nawet jeśli cena jest nieco wyższa.

Pobierz zerowe motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumpłatny kurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie mobilnePobierz motywy WordPressdarmowy kurs Udemy do pobrania