5 najlepszych słuchawek redukujących hałas

Jeśli chodzi o technologię aktywnej redukcji szumów, większość myśli o dużych słuchawkach nausznych. Dostępne są jednak znacznie mniejsze, bardziej dyskretne opcje. Czytaj dalej, aby zobaczyć nasze typy najlepszych wkładek dousznych z najlepszą aktywną redukcją szumów.

1. Apple AirPods Pro

To nie jest tajemnica AppleAirPods odniosły ogromny sukces. Pomimo ich popularności pojawiła się krytyka ogólnej jakości dźwięku. Z AirPods Pro, Apple w dużej mierze wyeliminował te obawy, jednocześnie oferując imponujące funkcje premium. Przede wszystkim jest to technologia aktywnej redukcji szumów (ANC). To znacznie redukuje dźwięk z otoczenia, włączając tryb przezroczystości, który pozwala użytkownikom słyszeć dźwięk z zewnątrz. Jest to dobra opcja, gdy całkowite wyeliminowanie hałasu może stanowić problem bezpieczeństwa.

Słuchawki douszne Anc Airpods

Oprócz ulepszonej jakości dźwięku i ANC, AirPods Pro mają lepszą klarowność połączeń w porównaniu ze standardowymi AirPods. Ponadto AirPods Pro mają przyzwoitą żywotność baterii, ocenioną na około 4.5 godzin na jednym ładowaniu. Powiedziawszy to, AirPods Pro są dość drogie. W chwili pisania tego artykułu wypłacą ci 250 USD. Dla niektórych osób ta cena będzie stanowić przełom.

2. Amazon Echo Buds

Amazon nie jest dokładnie znany z wysokiej klasy sprzętu audio. Nie powstrzymało to jednak giganta handlu detalicznego przed wkroczeniem w zatłoczoną przestrzeń zdominowaną przez AppleAirPods. The Echo Buds są AmazonUsiłują przekonać klientów rozważających AirPods i przeważnie im się to udaje. Przy 130 USD, Amazon Pączki Echo są o ponad 100 USD tańsze niż AirPods Pro. Dodatkowo posiadają aktywną redukcję szumów (ANR) firmy Bose. Chociaż nie jest to to samo, co technologia aktywnej redukcji szumów, jaką można znaleźć w słuchawkach marki Bose, ANR wykonuje przyzwoitą pracę, eliminując hałas z otoczenia, taki jak ruch uliczny i rozmowy.

Anc Earbuds Echobuds

Co więcej, Echo Buds to prawdziwy bezprzewodowy system stereo, co oznacza, że ​​są wolne od przewodów. Są one umieszczone we własnym etui ładującym i są wyposażone w różne silikonowe końcówki, które pasują do większości kanałów usznych. AmazonPączki Echo są kompatybilne z Siri i Google Assistant; musisz jednak użyć telefonu, aby je aktywować na tym etapie. Z Alexy można jednak korzystać całkowicie bez użycia rąk.

3. Bose QuietComfort 20

The Bose QuietComfort 20 słuchawki wyposażone są w charakterystyczną technologię aktywnej redukcji szumów firmy Bose. Bose jest liderem w branży, jeśli chodzi o ANC, a tym słuchawkom udało się zmniejszyć tę wydajność do kompaktowej obudowy. To sprawia, że ​​QuietComfort 20 jest bardzo kuszący dla tych, którzy szukają czegoś mniejszego niż standardowe puszki ANC nauszne. Ponadto ANC w QuietComfort 20s jest dostarczany przez akumulator, który zapewnia imponującą 16 godzin eliminacji hałasu.

Anc Earbuds Bose

Chociaż Bose QuietComfort 20s oferują doskonałą ANC i wygodne dopasowanie, mają kilka wad. Po pierwsze, nie są one bezprzewodowe, więc oprócz ładowania baterii odpowiedzialnej za ANC będziesz walczył z przewodem. Ponadto QuietComfort 20s są dość drogie i kosztują 250 USD, co jest ogromną ceną za nie-bezprzewodowe słuchawki douszne.

4. Sony WF-1000XM3

Sony nie jest obce słuchawkom z redukcją szumów, ani nie wymienia nieznanego terytorium, jeśli chodzi o prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne stereo, więc nie jest zaskoczeniem, że Sony połączyło te dwie technologie i opracowało jeden z najlepszych dostępnych systemów słuchawek ANC. The Sony WF-1000XM3 słuchawki douszne to prawdziwa opcja bezprzewodowa, która zapewnia doskonałą jakość dźwięku i eliminację szumów otoczenia.

Słuchawki douszne Anc Sony

Ponadto mają naprawdę imponującą żywotność baterii. Sony szacuje, że użytkownicy będą mieli około sześciu godzin słuchania przy włączonej redukcji szumów i ośmiu godzinach przy wyłączonym. Tak czy inaczej, osiągniesz lepszą wydajność na jednym ładowaniu niż większość konkurentów. Niestety, Sony WF-1000XM3 są dość nieporęczne i mieszczą się w grubej walizce do ładowania. Ponadto, mimo że mają dobrą wartość za to, co dostajesz, są nadal drogie.

5. Plantronics Backbeat Go 410

The Plantronics Backbeat Go 410 słuchawki douszne różnią się od innych na tej liście, ponieważ mają konstrukcję z pałąkiem na szyję. Chociaż tego rodzaju słuchawki Bluetooth mogą nie być filiżanką herbaty dla wszystkich, elastyczny pałąk na szyję zapewnia stabilność i dodatkowy komfort. Co więcej, Backbeat Go 410s mają kilka interesujących funkcji w rękawie.

Słuchawki douszne Anc Backbeat

Najpierw jest funkcja „inteligentnego magnesu”. Kiedy słuchawki zatrzasną się, słuchawki automatycznie się wyłączają, oszczędzając energię baterii. Ponadto Backbeat Go 410s mają kabel ładujący USB, który podwaja się jako 3Kabel audio 0,5 mm. Pozwala to użytkownikom przekonwertować Backbeat Go 410 na parę przewodowych słuchawek. Podczas gdy Plantronics Backbeat Go 410 zapewnia przyzwoitą jakość dźwięku, ich aktywna eliminacja hałasu pozostawia trochę do życzenia. Biorąc to pod uwagę, za około 100 USD są dobrym wyborem dla osób szukających niedrogich wkładek dousznych ANC.

Czy jesteś zainteresowany zakupem aktywnych wkładek redukujących hałas? Który byłby twój wybór? Daj nam znać w komentarzach!

Czy ten artykuł jest przydatny?