Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Narzędzia do znajdowania najlepszych rzeczy do kupienia Amazon Szybko

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 Narzędzia do znajdowania najlepszych rzeczy do kupienia Amazon Szybko

Pomiędzy tymi narzędziami będziesz w stanie naprawić wiele irytacji, które napotykasz podczas zakupów Amazon. Obejmuje to czystszy interfejs bez sponsorowanych postów i reklam, wyselekcjonowane typy najlepszych produktów Amazona nawet lepszą wyszukiwarkę.

Nie trzeba dodawać, że aby użyć któregokolwiek z nich, należy skonfigurować plik Amazon konto i dowiedz się, jak kupować na stronie.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

1. Amazon Lite

AmazonProjekt strony internetowej firmy nie zmienia się zbytnio na przestrzeni lat i często wygląda jak zagracony bałagan, zwłaszcza strona główna. Jakby tego było mało, wyniki wyszukiwania są również pełne artykułów sponsorowanych, reklam, banerów, przycisków i innych niepotrzebnych elementów.

Amazon Lite to bezpłatne rozszerzenie przeglądarki Google Chrome, które usuwa wszystkie rozpraszające i bezużyteczne artefakty, z wyjątkiem produktów sponsorowanych. Otrzymujesz przejrzysty interfejs wyników wyszukiwania, a także opisy produktów i recenzje użytkowników. To znacznie przyjemniejszy sposób wyszukiwania, przeglądania i kupowania Amazon.

Amazon Lite usuwa nawet wszystkie śmieci ze strony głównej i pozostawia tylko pasek wyszukiwania. Ładuje się znacznie szybciej i znacznie mniej rozprasza.

Pobierać: Amazon Lite dla Chrome (bezpłatny)

2. Zaufany asystent wyszukiwania dla Amazon

Wyczyszczenie pulpitu nawigacyjnego to dobry początek, zwłaszcza jeśli chcesz szybko znaleźć to, czego szukasz, bez większego zamieszania. Jeśli jednak polujesz, skorzystaj z zaawansowanych sposobów wyszukiwania Amazon lub za pomocą narzędzi takich jak Trusty Search Assistant.

To rozszerzenie Chrome dodaje kilka nowych opcji do wyników wyszukiwania, dzięki czemu możesz je szybko filtrować lub sortować zgodnie z potrzebami. Usuwa również styl wyników strona po stronie Amazon używa i zamiast tego idzie z nieskończonym przewijaniem, dzięki czemu możesz zobaczyć wszystkie wybory naraz, a filtry wpływają na nie natychmiast.

Rekommenderad:  Recenzja Scalenut: Jeden z najlepszych nowych pisarzy wykorzystujących sztuczną inteligencję?

Te filtry to suwaki dla trzech podstawowych aspektów: oceny, liczby recenzji i ceny. Zawsze możesz to ustawić Amazonna pasku bocznym, ale suwaki czynią go znacznie bardziej atrakcyjnym.

Pobierać: Zaufany Asystent wyszukiwania dla Amazon dla Chrome (bezpłatny)

3. Najnowsze oferty Amazon Wyszukiwarka rabatów

Jeśli robisz zakupy z Amazon Wielkiej Brytanii, kolejnym doskonałym narzędziem do znajdowania najlepszych i najtańszych produktów jest Amazon Wyszukiwarka rabatów w najnowszych ofertach.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać dział, rabat, przedział cenowy i współczynnik, według którego chcesz filtrować i trafić Szukaj. Witryna automatycznie otworzy nową kartę z plikiem Amazon strona wyświetlająca tylko elementy zgodne ze specyfikacją. Jeśli na przykład jest to jeden z twoich najlepszych sklepów do kupowania e-booków, zdobądź listę £00,99-czyta.

Chociaż jest mało prawdopodobne, aby znaleźć takie same rabaty na innych Amazon domen, ta funkcja Najnowsze oferty może ujawnić lepsze oferty niż w Stanach Zjednoczonych. Jest to niezawodna opcja, jeśli jest coś, czego desperacko potrzebujesz i nie możesz znaleźć we własnym kraju.

Odwiedzać: Najnowsze oferty Amazon Wyszukiwarka rabatów

4. Kamelizator

Kiedy chcesz coś od Amazonale cena jest zbyt wysoka, możesz mieć na nią oko za pomocą przydatnych narzędzi internetowych, takich jak camelcamelcamel, które jest również bardzo przydatnym rozszerzeniem przeglądarki o nazwie The Camelizer.

Najpierw kopiujesz plik Amazon adres URL produktu i wklej go do camelcamelcamel. Platforma znajdzie wtedy przedmiot wraz z jego szczegółami, aktualną ceną, datą zastosowania i ogólną historią cen.

Jeśli utworzysz konto, możesz również skonfigurować powiadomienia e-mail, gdy cena spadnie do określonej liczby, o określony procent lub w ogóle. Biorąc pod uwagę, jak często Amazon pojawiają się oferty, na pewno dostaniesz swoją szansę, jeśli szybko się wyprzedzisz i poznasz Amazon Prime Day i inne okazje do zniżek.

Rekommenderad:  Redmi Note Recenzja 11T 5G: Redmi Note 11, ale nie Redmi Note 11!

Pobierać: Camelizer dla Chrome | Firefoksa | krawędź | Opera (darmowa)

5. DS Amazon Szybki podgląd

Szukasz czegoś na Amazon i zobaczyć listę produktów, ale aby znaleźć właściwy, musisz klikać w tę iz powrotem między stroną wyników a stroną produktu. Cóż, nie więcej. DS Amazon Szybki podgląd umożliwia podgląd strony produktu bez opuszczania wyników.

Po prostu najedź kursorem myszy na obraz elementu, a to sprytne rozszerzenie Chrome wskoczy do akcji. Pokaże szczegóły, które musisz znać, takie jak opis produktu, waga przesyłki, koszty wysyłki, średnia opinia klienta i inne informacje, które mogą pomóc w podjęciu decyzji. Rozszerzenie pokazuje również dane o sprzedawcy, więc nie kupujesz z niewiarygodnego źródła.

DS Amazon Szybki podgląd działa z Amazon strony internetowe w USA i Wielkiej Brytanii. Jeśli chcesz używać go z witrynami innych krajów i uzyskać dodatkowe funkcje, takie jak historia cen, kup dodatek rozszerzony.

Dzięki tym wszystkim informacjom i zrozumieniu, jak rozpoznać podróbkę Amazon recenzje, szybko znajdziesz najlepsze zakupy.

Pobierać: DS Amazon Szybki podgląd dla Chrome (bezpłatny) | DS Amazon Szybki podgląd rozszerzony dla Chrome (25 USD)

Znajdź dziwne, fajne i przecenione produkty na Amazon

Te witryny i rozszerzenia są przydatne, gdy wiesz, czego chcesz Amazon. Zawiera popularne produkty, a także niecodzienne produkty, o których prawdopodobnie nie wiesz — i nie wiedziałeś, że chcesz.

Nigdy nie wiesz, co przyciągnie twoją uwagę, ale łatwo stracić kontrolę i przepłacić Amazon. Powinieneś sprawdzić siebie i jak najlepiej wykorzystać sposoby, aby zmieścić się w swoim budżecie.