Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Narzędzia online i strony internetowe do tworzenia własnych emotikonów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 Narzędzia online i strony internetowe do tworzenia własnych emotikonów

Emoji to świetny sposób na wyrażenie siebie, gdy nie masz na to słów. Pomagają położyć nacisk, gdy towarzyszą im słowa i mogą zachęcać do angażujących rozmów online.

Czy kiedykolwiek chciałeś, aby istniał określony emoji, ale nie mogłeś go znaleźć? Cóż, teraz możesz odkrywać tworzenie własnych. Na szczęście nie potrzebujesz zaawansowanego oprogramowania ani umiejętności technicznych i artystycznych, aby tworzyć emotikony, ponieważ istnieją narzędzia online, które pozwalają to zrobić. Oto pięć stron internetowych do tworzenia własnych emotikonów.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Flat Icons to narzędzie online, które pozwala tworzyć niestandardowe emotikony. To narzędzie zapewnia prosty interfejs, dzięki czemu możesz od razu przejść do tworzenia emotikonów.

Możesz rozpocząć projekt od zwykłego żółtego kółka i kontynuować tworzenie emotikonów. Znajdziesz tu również wiele funkcji gestów ustami i oczami, a także inne niezbędne funkcje emoji, których możesz potrzebować, takie jak możliwość dodawania łez, serc i akcesoriów, aby poprawić ekspresję emoji.

Jeśli nie masz na myśli konkretnego emotikonu, który chcesz utworzyć, Flat Icons ma funkcję, która losowo tworzy dla Ciebie emotikony.

Jeśli szukasz łatwego sposobu na tworzenie niestandardowych emotikonów, to jest to. Gdy odwiedzisz narzędzie do tworzenia emotikonów Labeley.com, znajdziesz wiele kształtów do wyboru, aby rozpocząć tworzenie własnych emotikonów. Po wybraniu kształtu możesz wybrać kolor tła i dodać rysy twarzy.

Labeley.com umożliwia przeciąganie i pozycjonowanie elementów na swoim kształcie. Pozwala to dostosować rysy twarzy i akcesoria emoji według własnego uznania. Emoji zazwyczaj nie zawierają tekstu, ale dzięki temu narzędziu możesz dodać tekst do swoich emotikonów. Dodatkowo, jeśli masz zapisane odpowiednie pliki na swoim urządzeniu, możesz przesłać swoje pliki i dodać je do swojego projektu.

Rekommenderad:  5 Szczegółowe wskazówki dotyczące zakładania odnoszącego sukcesy biznesu butikowego online

Appy Pie to generator emotikonów AI. Gdy tylko odwiedzisz tę witrynę, powita Cię duża różnorodność szablonów do przeglądania. Sekcja emotikonów oferuje szereg szablonów emotikonów, które można przeglądać lub edytować.

Ale jest pewien haczyk. Musisz wykupić subskrypcję, aby uzyskać dostęp do siedmiodniowego bezpłatnego okresu próbnego. Po zasubskrybowaniu możesz edytować szablony emotikonów lub tworzyć własne od podstaw.

Jeśli masz dość korzystania z popularnych emotikonów i chcesz w łatwy sposób tworzyć własne, to jest dla Ciebie. Kiedy używasz Angel Emoji Maker, natkniesz się na zszywkowe żółte kółko, które posłuży jako podstawa dla twojego emoji. Na szczęście nie musisz trzymać się domyślnego kształtu twarzy emoji, ponieważ masz duży wybór kształtów do wyboru.

Masz również wiele dodatkowych funkcji, które możesz dodać do swojego kształtu. Te funkcje obejmują przesadne rysy twarzy, dzięki którym emotikony będą tak wyraziste, jak chcesz. Po ukończeniu projektu emoji możesz go pobrać i zacząć udostępniać znajomym.

To narzędzie jest idealne dla każdego, kto chce poznać wiele opcji podczas tworzenia emotikonów. W piZap możesz wybierać spośród różnych teł dla swojego projektu. Należą do nich ludzkie ciała emotikonów, popularne przedmioty, głupie emotikony, emoji mieszanych emocji, emotikony miłosne i wiele innych.

Gdy skończysz, możesz pobrać swoje emotikony, o ile korzystasz z funkcji w ramach bezpłatnego planu. Alternatywnie możesz zapłacić 59,99 USD rocznie za plan piZap Pro. Ale darmowy plan nadal zapewnia dużo miejsca na tworzenie imponujących emotikonów.

Łatwo twórz własne emotikony

Emoji są zabawne i wyraziste, a ostatecznie zmieniły sposób, w jaki się komunikujemy. Teraz, gdy masz już tę listę, możesz cieszyć się tworzeniem własnych emotikonów, aby lepiej przekazać swoje uczucia i wyrażenia. To tylko jeden ze sposobów, w jaki emotikony zmieniły sposób, w jaki się komunikujemy.

Rekommenderad:  Viooz Alternatives 2020: 20+ * Nowość * Witryny do przesyłania strumieniowego online