Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 niezbędne urządzenia do stworzenia inteligentnego pokoju w akademiku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 niezbędne urządzenia do stworzenia inteligentnego pokoju w akademiku

Wybierasz się na studia w tym semestrze? Eksperci AKKO dzielą się pomysłami na pokoje w akademiku, które pomogą przekształcić nudny pokój w akademiku w elegancki. Przygotuj się na zazdrość wszystkich na Twoim piętrze.

Poznaj swojego nowego ulubionego kolegę do nauki

Inteligentne głośniki, takie jak Echo Dot i Google Home Mini, są idealne do akademika, ponieważ zajmują mało miejsca i mogą wykrzykiwać odpowiedzi lub czytać na głos temat, którego szukasz do pracy naukowej. Przydatne są również w czasie przestojów – możesz posłuchać swojej najnowszej playlisty lub poprosić Alexę o zamówienie chińskiego dania na wynos. Dzięki kilku inteligentnym głośnikom dostępnym obecnie na rynku łatwo jest znaleźć taki, który odpowiada Twoim potrzebom i który jest niedrogi w budżecie studenta. Sprawdź nasze Amazon Porównanie Echo z Google Home, aby zdecydować, który jest odpowiedni dla Ciebie.

Świeżo parzona kawa prosto z telefonu

Inteligentne wtyczki automatyzują różne urządzenia elektroniczne w Twoim życiu — od telewizora po dzbanek do kawy — i umożliwiają sterowanie nimi ze smartfona lub innych inteligentnych urządzeń. Jednym kliknięciem przycisku na telefonie ustaw minutnik, aby przygotować poranną porcję kofeiny, zanim jeszcze wstaniesz z łóżka. Inteligentne wtyczki świetnie nadają się również do sprawdzania, czy wyłączyłeś wszystkie urządzenia, gdy wybiegłeś za drzwi, aby dostać się na wykład o 8 rano.

Wprowadź nastrój dzięki inteligentnym żarówkom

Sprawienie, by pokój w akademiku bardziej przypominał dom, może być wyzwaniem, gdy masz do czynienia z ostrym oświetleniem górnym. Dlatego inteligentne oświetlenie jest niezbędne w pokoju w akademiku. Inteligentne żarówki pomagają wprowadzić odpowiedni nastrój w pokoju, a jednym naciśnięciem przycisku można je ściemniać lub zmieniać kolory. Są bardzo proste w instalacji i można nimi sterować przez Wi-Fi lub aplikację towarzyszącą, w zależności od zakupionego modelu. Dowiedz się więcej o fajnych rzeczach, które możesz zrobić z inteligentnymi światłami.

Rekommenderad:  Raport Google dotyczący spamu w sieci wyjaśnia rolę SpamBrain

Posprzątaj swój pokój… za pomocą robota

Z całym kalendarzem studenta, który zajmuje się nauką i spotkaniami towarzyskimi, trudno znaleźć czas na posprzątanie pokoju – zwłaszcza, gdy nie ma rodzica, który by cię do tego zmusił, prawda? Brzmi jak praca dla odkurzacza robota, takiego jak iRobot Roomba. Po prostu włącz robota Roomba w telefonie lub innym kompatybilnym urządzeniu inteligentnym i obserwuj, jak usuwa wszystkie okruchy z wczorajszej pizzy.

Miej (inteligentne) oko na swoje rzeczy

Posiadanie współlokatorów może być zabawne, ale może również oznaczać, że twoja własność osobista może stać się wspólną własnością, jeśli ktoś będzie trochę zbyt wolny z terminem „pożyczanie”. Korzystając z trackerów Bluetooth zgodnych z iOS i Androidem, takich jak te stworzone przez Tile, możesz używać telefonu do lokalizowania przedmiotów, które pozornie same wstały i odeszły. Przymocuj je do kluczy, portfela, plecaka – wszelkich ważnych rzeczy, które chcesz mieć na oku.

Technika jest droga. Chroń to wszystko.

Chroń urządzenia, które Twoja rodzina kocha i na których polega, za pomocą jednego prostego planu. Dzięki AKKO Home+ zapewniamy ochronę Twoim komputerom, telewizorom, tabletom, słuchawkom premium, inteligentnym urządzeniom i wielu innym — plus, 24 godziny na dobę7 wsparcie na żywo dla Twoich potrzeb w zakresie opieki technicznej — za mniej niż $1 na dzień. Dowiedz się więcej o zasięgu AKKO Home+ i o tym, jak możesz uzyskać spokojną ochronę elektroniki.