5 Przydatna aplikacja do przechowywania codziennych filmów online

Dziennikowanie, dziennikarstwo i blogowanie są bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ ludzie dzielą się swoim życiem. Jeśli chcesz prowadzić dziennik wideo zamiast tylko tego, co jest napisane, oto niektóre aplikacje i strony internetowe, które możesz eksplorować.

1. 1 Sekundy każdego dnia

Począwszy od lewego pola dziennika wideo, tę listę rozpoczynamy od 1 Sekundy każdego dnia (iOS, Android) Zamiast zwykłego robienia filmów, na 1SE codziennie robisz drugi klip i łączysz go w pokazy slajdów, które w zasadzie dokumentują dużą część twojego życia.

<img class = "responsive-lazy aligncenter size-full wp-image-313511" title = "Najlepsza aplikacja wideo online 1se Diaries" data- = "" src = "https://tutomoviles.com/wp-content / uploads / 2019/09 / 1567428315_431_5-Aplikacje-Przydatne do przechowywania-wideo-pamiętników-Online.jpg "alt =" Najlepsza aplikacja do dziennika wideo online 1se”/>

Aplikacja finansowana przez Kickstarter ma własny domyślny zestaw edycji, dzięki czemu możesz sortować klipy tak często, jak chcesz. Możesz także zacząć od uruchomienia, ponieważ aplikacja może wykorzystać istniejące filmy do wypełnienia najnowszej daty w kalendarzu 1SE.

W tym krótkim klipie jest coś spokojnego w stylu dokumentowania jego życia. Zarządzanie filmem sprawia, że ​​utrzymywanie go na wyjątkowo niskim poziomie jest doskonałym sposobem na połączenie cennych chwil w jedną niesamowitą serię.

2. LiveJournal

LiveJournal Przeznaczony jest do prywatnych czasopism lub do dzielenia się pismem w społeczności LiveJournal. Łączy blogowanie z mediami społecznościowymi, więc ludzie mają możliwość dzielenia się treściami z podobnie myślącymi ludźmi.

Aby użyć komponentu kronikowania wideo, musisz utworzyć film, a następnie przesłać go na stronę. Brak wbudowanej funkcji do robienia filmów z aplikacji.

<img class = "responsive-lazy aligncenter size-full wp-image-267363" title = "video-diaries-livejournal-find-video" src = "https://www.maketecheasier.com/assets/uploads/2018/ 07 / wideo-pamiętniki-Livejournal-find-video.jpg "srcset =" data: image / svg + xml, podstawa 64, PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIGhlaWdodD0iNTc0cHgiIHdpZHRoPSI0NTRweCIgdmVyc2lvbj0iMS4xIi8 + "data-size =" auto "data-src =" https: //www.maketecheasier .com / asset / uploads / 2018/07 / video-diaries-livejournal-find-video.jpg "alt =" video-diaries-livejournal-find-video “/>

Niektóre funkcje LiveJournal obejmują przesyłanie zdjęć i filmów, ankiety oraz możliwość pracy w trybie offline. Ponieważ oferuje dużą i aktywną społeczność do udostępniania, możesz czytać i komentować posty innych osób.

Możesz korzystać z LiveJournal online i mobilnie za darmo z ograniczonymi funkcjami. Jeśli chcesz więcej zdjęć i bez reklam, subskrybuj jeden z trzech pakietów.

Roczna: 25 USD za jeden rok Roczna wiosna: 15 USD za sześć miesięcy Miesiąc: $ 5 przez miesiąc

Ta aplikacja nie jest najłatwiejsza w nawigacji, ale ma wiele dobrych funkcji, jeśli możesz ją znaleźć.

3. MindLogr

MindLogr to aplikacja do tworzenia dzienników z funkcjami wideo, która uważa, że ​​dziennikowanie to sposób na rejestrowanie swoich myśli i doświadczeń oraz tworzenie bardziej sensownego życia. Za Twoją zgodą automatycznie rejestruje wpływy zewnętrzne, takie jak pogoda, kondycja, aktualny stan zdrowia i lokalizacja. Ponieważ jest to związane z pełną księgowaniem dzienników, oferują Przewodnik po eksploracji umysłu i dziennik z przewodnikiem, które pomogą Ci w pełni wykorzystać doświadczenie.

Ta aplikacja dotyczy vlogowania. Został zbudowany wokół niego i zaprojektowany specjalnie dla dziennika wideo. Dzięki Mindlogr możesz przesyłać pliki wideo o dowolnym rozmiarze i oznaczać je, aby znaleźć je później. Filmy są kompresowane podczas przesyłania, więc przesyłanie jest szybkie.

<img class = "responsive-lazy aligncenter pełnowymiarowy wp-image-267365" title = "video-diaries-mindlogr-video-capture" src = "https://www.maketecheasier.com/assets/uploads/2018/ 07 / wideo-pamiętniki-mindlogr-video-capture.jpg "srcset =" data: image / svg + xml, podstawa 64, PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIGhlaWdodD0iNTg5cHgiIHdpZHRoPSI4MDBweCIgdmVyc2lvbj0iMS4xIi8 + "data-size =" auto "data-src =" https: //www.maketecheasier .com / asset / uploads / 2018/07 / video-diaries-mindlogr-video-capture.jpg "alt =" video-diaries-mindlogr-video-capture “/>

MindLogr ma wiele funkcji, które są dość potężne. Możesz dostosować wygląd swojego laptopa na różne sposoby, w tym obrazy tła. Ustaw swoje wpisy jako prywatne lub udostępnij je za pośrednictwem mediów społecznościowych, a nawet udostępniaj dzienniki.

Ciekawą opcją w MindLogr jest możliwość wyznaczenia osłony dla twojego konta. Jeśli umrzesz, będą mogli uzyskać dostęp do Twojego filmu.

Działa to tylko poprzez dostęp do twojej witryny na komputerze stacjonarnym. Będzie to działać w Internecie z telefonu komórkowego, ale tylko w przypadku uaktualnienia do jednego z płatnych pakietów subskrypcji.

Standardowa 100 USD miesięcznie lub 10 USD rocznie premia 500 USD miesięcznie lub 50 USD rocznie

Wygląda na przyzwoitą aplikację w rozsądnej cenie, ale nie ma dużej obecności w Internecie. Dostępnych jest bardzo niewiele recenzji, więc jest to najlepsza tajemnica lub niezbyt dobra aplikacja. Najpierw przetestuję bezpłatną aplikację, jeśli jesteś zainteresowany jej użyciem.

4. Aplikacja Pamiętnik z GPS – Wideo – Nagrywanie głosu

To aplikacja do czasopisma przez QLIntelligence Apps to tylko aplikacja mobilna na Androida. Prześlij wcześniej nagrany film, który chcesz dodać do posta. Możesz także nagrywać i zapisywać pliki audio w aplikacji.

5 Przydatna aplikacja do przechowywania codziennych filmów online 1

Ta aplikacja do dziennika nie ma wielu funkcji, ale oferuje nieograniczoną liczbę wpisów i jest łatwa w użyciu.

5 Przydatna aplikacja do przechowywania codziennych filmów online 2

Jedynym dostępnym dostosowaniem jest wybór koloru tła.

Ta aplikacja jest darmowa, ale ma reklamę na całej stronie. Nie widzę opcji na pakiet premium.

5. Podróżować

Ta aplikacja jest naprawdę wieloplatformowa. Podróżować działa na dowolnym urządzeniu mobilnym, w Internecie pod adresem Podróż w chmurzelub w aplikacjach komputerowych, które nie wymagają Internetu.

5 Przydatna aplikacja do przechowywania codziennych filmów online 3

Aplikacja Journey Journal pozwala w łatwy sposób dodawać wejścia wideo do dziennika: Nagrywaj bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Wersja komputerowa rejestruje również wideo, ale nagrywanie wideo nie jest dostępne w Journey Cloud. Jeśli potrzebujesz możliwości nagrywania z aplikacji komputerowej offline, musisz kupić dodatek Premium za cenę $ 4, 99 raz lub dodatkowa chmura za $ 2, 99 miesięcznie.

Aplikacja Journey to aplikacja Google Choice, być może ze względu na liczbę oferowanych funkcji. Na przykład wpisy są synchronizowane z Dyskiem Google, dzięki czemu można uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca. Ta aplikacja oferuje opcję przesyłania wielu zdjęć, innych filmów i panoram, oznaczania wpisów, aby je później znaleźć, oraz możliwość pobrania ich jako dokumenty PDF lub Word w celu ich wydrukowania.

5 Przydatna aplikacja do przechowywania codziennych filmów online 4

Jeśli chcesz prowadzić dziennik wideo, nie ma teraz wielu opcji dla aplikacji, ale te wymienione w tym artykule dają taką możliwość. W jaki inny sposób możesz utworzyć dziennik wideo bez korzystania z jednej z tych aplikacji? Dodaj swój pomysł do poniższych komentarzy.

Czy ten artykuł był pomocny? Tak Nie