Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

5 rzeczy do rozważenia przy wyborze komercyjnej jednostki magazynowej dla Twojej firmy

5 rzeczy do rozważenia przy wyborze komercyjnej jednostki magazynowej dla Twojej firmy

Jeśli kiedykolwiek musiałeś przechowywać produkty, sprzęt lub materiały eksploatacyjne swojej firmy, wiesz, ile jest dostępnych opcji.

Komercyjne magazyny mają różne funkcje i udogodnienia, dlatego może być trudno zdecydować, który z nich będzie odpowiedni dla Twojej firmy. Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze komercyjnej jednostki magazynowej:

Komercyjna jednostka magazynowa dla Twojej firmy

Lokalizacja

Wybierając lokal magazynowy do celów komercyjnych, należy wziąć pod uwagę lokalizację swojej firmy. Być może już wiesz, że dobra lokalizacja może pomóc w kwestiach takich jak zadowolenie klientów i utrzymanie pracowników, ale należy wziąć pod uwagę również inne czynniki.

Doskonałym przykładem jest sytuacja, gdy Twoja firma znajduje się w pobliżu obszaru, który jest często narażony na powodzie lub zniszczenia w wyniku pożarów, wówczas pobliski magazyn również będzie bardziej podatny na te problemy. To samo dotyczy klęsk żywiołowych, takich jak tornada czy huragany.

Załóżmy, że masz jakiekolwiek wątpliwości co do tej możliwości. W takim przypadku warto sprawdzić rozkład pogody na wybranym obszarze przed podpisaniem umowy najmu komercyjnego magazynu w okolicy.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest koniecznością w każdej firmie. Jeśli nie masz pewności, jakich środków bezpieczeństwa szukać, oto kilka rzeczy do rozważenia:

  • Obiekt powinien posiadać całodobowy monitoring i ochronę
  • Upewnij się, że Twoje urządzenie jest zawsze zamknięte zamkiem elektronicznym, do którego tylko Ty masz dostęp
  • Jeśli chcesz mieć dodatkową prywatność, możesz wynająć prywatne pomieszczenie w magazynie

Z Magazyn Aurory, otrzymasz to wszystko i jeszcze więcej. Aurora Storage korzysta z najnowocześniejszych środków bezpieczeństwa i systemów nadzoru, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich rzeczy.

Dostępność

Jak łatwo jest dostać się do jednostki? Czy potrzebujesz klucza lub kodu, aby uzyskać dostęp do urządzenia? Czy istnieje brama lub bariera umożliwiająca dostęp do urządzenia? Czy w pobliżu apartamentu znajduje się parking?

Czy aby dostać się do urządzenia, trzeba przejść przez ruchliwą drogę? Wszystkie te pytania są ważne przy rozważaniu, jak łatwo będzie dostępny Twój obiekt magazynowy.

Jeśli przechowujesz delikatne lub cenne przedmioty, które nie są w stanie łatwo wytrzymać uderzeń i siniaków, warto mieć pewność, że masz bezpieczne urządzenie, do którego będzie łatwo dostępny.

Nie chcesz także, aby Twoje mieszkanie zostało zablokowane z powodu zepsucia się zamka lub zgubienia klucza, więc upewnij się, że osoba zarządzająca obiektem ma dostępne klucze zapasowe lub kody na wypadek, gdyby coś się wydarzyło.

Koszt

Koszt powinien być czynnikiem wpływającym na Twoją decyzję. Chcesz mieć pewność, że płacisz za jednostkę pamięci masowej jak najmniej, ale nie chcesz otrzymać jednostki, która nie ma potrzebnych funkcji i możliwości.

Płać tylko za funkcje, których potrzebujesz lub będziesz używać. Może to obejmować kontrolę klimatu, która może nie być konieczna, jeśli Twoja firma nie przechowuje towarów wrażliwych na temperaturę w komercyjnych magazynach.

Z Magazyn Aurory rozwiązań, zapłacisz dokładnie za to, czego potrzebujesz i nic więcej.

Rozmiar

Rozmiar jest ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze komercyjnej jednostki magazynowej. Oczywiście wielkość Twojej firmy będzie determinować ilość miejsca potrzebnego do przechowywania zapasów i innych materiałów.

Ale nawet jeśli już wiesz, ile miejsca Ci wystarczy, warto pomyśleć o tym, co przyniesie przyszłość. Na przykład:

  • Jeśli jesteś w rozwijający się przemysł lub Twoja firma się rozwija, to można założyć, że te potrzeby również będą się utrzymywać. Już teraz powinieneś wybrać komercyjną jednostkę magazynową z dużą ilością miejsca na rozbudowę i rozbudowę, aby w przyszłości nie było żadnych większych problemów.
  • Możliwe jest również, że w pewnym momencie Twoja firma będzie potrzebować mniej miejsca do przechowywania, na przykład ze względu na spadek sprzedaży lub chwilowy spadek sezonowego popytu (pomyśl o letnich lodziarniach).
  • W takim przypadku rozsądnie byłoby kupić mniejsze mieszkanie, aby nie marnować pieniędzy na dodatkową powierzchnię, której już nie potrzebujesz.

Ostatnie słowo

Podsumowując, przy wyborze komercyjnego magazynu dla swojej firmy należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Chociaż ta lista nie jest wyczerpująca, powinna dać ci pojęcie, na co zwrócić uwagę podczas zakupów.