Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

5 sposobów, w jakie oprogramowanie do zarządzania zleceniami pracy upraszcza zarządzanie obiektem

5 sposobów, w jakie oprogramowanie do zarządzania zleceniami pracy upraszcza zarządzanie obiektem

Automatyzacja za pomocą oprogramowania do usług terenowych jest koniecznością dla ambitnych właścicieli firm zajmujących się obiektami. Wraz ze wzrostem zleceń wzrasta liczba błędów w ich wykonywaniu, jeśli zarządza się nimi wyłącznie za pomocą dokumentów i ludzi.

Oprogramowanie do zarządzania zleceniami pracy umożliwia firmie świadczącej usługi terenowe organizowanie, automatyzowanie i skalowanie zleceń pracy. Korzystanie z oprogramowania do zarządzania zleceniami pracy lub oprogramowania do usług terenowych z funkcjami zarządzania zleceniami pracy to dobry początek cyfryzacji firmy świadczącej usługi terenowe.

Jednak dodanie warstwy technologicznej może wydawać się dużą zmianą w organizacji. Przeczytaj więcej, aby zrozumieć, dlaczego automatyzacja zleceń pracy przynosi więcej korzyści i nie szkodzi Twojej firmie świadczącej usługi terenowe.

zarządzanie zamówieniami

Wyzwania w zarządzaniu zleceniami pracy w zarządzaniu obiektami

Zarządzanie głównym wyzwaniem obiektu polega na zapewnieniu jego centralnego wyniku – realizacja zleceń odbywa się bez wąskich gardeł. Oto 5 kluczowych wyzwań stojących przed właścicielami obiektów zarządzających obiektami w zakresie zarządzania zleceniami pracy:

  • Brak widoczności: śledzenie postępu zleceń pracy w różnych obiektach i obsługa wielu procesów jest trudna. Łatwo jest przeoczyć szczegóły lub udostępnić nieprawidłowe szczegóły – czego konsekwencje pogarszają się podczas realizacji.
  • Nieefektywność alokacji zasobów: firma może napotkać ograniczenia zasobów lub ich nadmiar w zależności od żądań zleceń pracy. Zarządzanie zmiennymi cyklami popytu wymaga metod alokacji zasobów opartych na danych.
  • Brak danych historycznych do konserwacji: znajomość danych z przeszłości jest ważna dla optymalizacji procesu. Jednak wiele obiektów nie jest zautomatyzowanych, dlatego uzyskanie tych informacji staje się trudne lub zwykle jest niekompletne.
  • Brak hierarchii zatwierdzeń: Brak dyscypliny w informowaniu o obowiązkach może prowadzić do niedokładnych grafików, zamówień, a nawet zagrożeń bezpieczeństwa.
  • Następujące niezoptymalizowane procesy: zmiana jest trudna do wdrożenia w placówkach, gdyż wymaga inwestycji w szkolenia. Wiele obiektów w dalszym ciągu działa nieefektywnie, aby uniknąć zmian.

W jaki sposób zarządzanie zleceniami pracy przynosi korzyści operacjom zarządzania obiektem?

Oprogramowanie do zarządzania pracą pomoże Ci przezwyciężyć powyższe wyzwania w następujący sposób:

Usprawnia komunikację

Wybierz rozwiązanie do zarządzania zleceniami pracy, które obejmuje funkcje czatu umożliwiające komunikację w czasie rzeczywistym z dostawcami, klientami i pracownikami. Pomaga to wyeliminować stratę czasu na wysyłanie e-maili lub rozmów telefonicznych w celu przekazania najmniejszych zmian.

Komunikacja w czasie rzeczywistym ma kluczowe znaczenie, ponieważ pozwala uniknąć wpadek w obiektach lub marnowania zasobów w wyniku wytwarzania niewłaściwych produktów.

Optymalizuj przepływy pracy związane z zarządzaniem zleceniami pracy

Oprogramowanie do zarządzania zleceniami pomaga organizować zadania i automatyzować pracę ręczną.

Dzieje się tak dlatego, że wdrażając oprogramowanie, masz szansę przyjrzeć się istniejącym przepływom pracy. Zatrudnij konsultanta lub przypisz wewnętrznego członka zespołu, aby ulepszyć te przepływy pracy, oszczędzając czas i zasoby.

Pomaga także w ustalaniu priorytetów zadań, dzięki czemu kierownik obiektu odpowiednio przydziela zasoby.

Zwiększ wykorzystanie siły roboczej

Jeśli zoptymalizujesz zadania związane ze zleceniami pracy, firma może wykonać więcej zadań ze strony swoich pracowników i zespołów, oszczędzając czas i zasoby. Zapewnij swoim pracownikom odpowiednią pracę dostosowaną do ich umiejętności i dostępności.

Dzięki scentralizowanemu pulpitowi menedżer obiektu może zmieniać harmonogram zmian, zatwierdzać wnioski o urlop lub akceptować karty czasu pracy przesłane przez pracowników.

Popraw wydajność zasobów

Aby zarządzać popytem, ​​ważna jest umiejętność zarządzania aktywami i elastyczność zasobów. Oprogramowanie do zarządzania pracą pomaga śledzić materiały, sprzęt, harmonogramy konserwacji itp. Regularne monitorowanie zasobów poprawia ich żywotność, zmniejszając w ten sposób wszelkie koszty napraw.

Na przykład oprogramowanie do zarządzania pracą będzie udostępniać potencjalny sprzęt, który osiągnął już pojemność, co pomoże oznaczyć zlecenia pracy wymagające użycia tego sprzętu.

Dotrzymuj terminów naprawdę

Planowanie jest krytycznym problemem dla kierowników obiektów. Korzystając z oprogramowania do zarządzania zleceniami pracy, firma uzyskuje wgląd w problemy związane z harmonogramem i podejmuje niezbędne decyzje. Zrozumienie trendów w problemach z planowaniem i wygranych w celu dalszej optymalizacji czasu. W przypadku zadań powtarzalnych lub o niskim ryzyku firma może je zautomatyzować.

Na przykład firma może szybko zwiększyć liczbę pracowników lub wynająć więcej sprzętu, aby mieć pewność, że dotrzyma kluczowego terminu dla ważnego klienta.

Już dziś zacznij automatyzować swoje zlecenia pracy

Oprogramowanie powinno ułatwiać zarządzanie obiektem, ale wiele z nich jeszcze bardziej je komplikuje. To mija się z celem dodawania warstwy technologicznej do twoich operacji. Dobre oprogramowanie do zarządzania zleceniami pracy zintegruje się z Twoją istniejącą firmą, a zespół dostawcy zadba o płynne przejście.

Nasze oprogramowanie do obsługi terenowej firmy Zuper zapewnia kompleksowe, konfigurowalne rozwiązania do zarządzania pracą dostosowane do potrzeb Twojej placówki. Zarezerwuj demonstrację aby zrozumieć, w jaki sposób możemy usprawnić i zautomatyzować operacje zarządzania zleceniami pracy.