Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Sposoby oglądania IPL 2023 w Internecie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 Sposoby oglądania IPL 2012 w Internecie

Piąta edycja największej krykietowej ekstrawagancji roku – Indyjska Premier League 2012 rozpocznie się 4 kwietnia 2012 r. i wkrótce zapomnicie o porażkach indyjskiej drużyny krykieta w Australii, Bangladeszu i Republice Południowej Afryki.

Aktualizacja: Oglądaj IPL 2023 online

Zobaczymy na IPL 2012 9 drużyny miejskie walczące ze sobą w systemie ligowym + pucharowym, w 76 meczach rozgrywanych w ciągu 53 dni. Wszystko będzie transmitowane na żywo USTAW MAKS. Jeśli jednak będziesz w pracy, nie będziesz mieć telewizora, Twój operator telewizji kablowej będzie zbyt wredny, lub jeśli będziesz poza Indiami, nadal możesz oglądaj mecze IPL onlinedzięki BCCI i innym.

Pierwszy mecz IPL 5 sezon rozegrają obecni mistrzowie Chennai Super Kings i Mumbai Indians. Wcześniej odbędzie się wielka ceremonia otwarcia, na której mają wystąpić międzynarodowe gwiazdy, takie jak Katy Perry. Można to również obejrzeć online, pod tymi samymi linkami podanymi poniżej.

Nawiasem mówiąc, miłośnicy krykieta w Wielkiej Brytanii mogą oglądać mecze IPL na żywo w Internecie w ITV. Internauci w USA mogą także oglądać mecze IPL na żywo w Willow TV i oczywiście pod poniższymi linkami.

5 Sposoby oglądania IPL 2012 w Internecie

1. Oglądaj IPL 2012 na żywo w Internecie w Indiatime – To najlepszy sposób na oglądanie IPL 5 online na całym świecie dzięki Indiatimes, który jest oficjalnym partnerem transmisji strumieniowej IPL 2012.

2. Oglądaj transmisję na żywo IPL 2012 w Internecie za darmo na IPLT20.com – Ze względów praktycznych jest to ten sam strumień, co powyżej, ale fajna opcja, którą warto mieć pod ręką. Tak na marginesie, to jest oficjalna strona IPL 2012.

3. IPL 5 Transmisja na żywo w serwisie Youtube – Ponownie, ten strumień jest prowadzony przez Indiatimes, ale o wiele bardziej niezawodny, jak widzieliśmy w 2011 r. — nie ma problemów z ruchem i ładowaniem stron, jak w przypadku drugiego 2. I tak, mają tutaj skróty IPL i powtórki meczów.

Rekommenderad:  Trzy najlepsze sposoby uzyskiwania dostępu do Bing Chat AI na Androidzie lub iPhonie

4. Obejrzyj IPL 5 Online w telewizji Willow – Tylko w USA i nie za darmo, ale miła i niezawodna opcja oglądania IPL 2012 na żywo w Internecie.

5. Nieoficjalna transmisja na żywo z IPL 2012 – Poniższe źródła nie są oficjalnymi stronami internetowymi, dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie są one legalne. Dlatego przed uzyskaniem do nich dostępu sprawdź legalność.

(a) http://livetvee.com/set_max.html
(b) crictime.com
(c) hitcric.info

Czekając na rozpoczęcie IPL 2012, oto dobrze wykonana reklama pokazująca, czego możesz się spodziewać