Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Sposoby wyszukiwania Netflix, Hulu, Amazoni więcej na raz

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 Sposoby wyszukiwania Netflix, Hulu, Amazoni więcej na raz

Niedawno zepsuliśmy cztery główne usługi przesyłania strumieniowego i wypożyczania online — Netflix, Amazon Instant Video, Hulu i iTunes — aby dowiedzieć się, która usługa oferuje najlepsze funkcje za każdą złotówkę. Na podstawie wyboru, ceny, interfejsu, urządzeń innych firm i jakości — doszliśmy do wniosku, że Netflix to jedna z najbardziej wszechstronnych usług przesyłania strumieniowego wideo, jakie znajdziesz. To powiedziawszy, nie każdy program telewizyjny lub film jest dostępny w serwisie Netflix.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Nadal nie możesz zdecydować, która z tych usług jest dla Ciebie odpowiednia? Jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu tej decyzji, jest pierwsze kryterium, które zastosowaliśmy: wybór. Zamiast przeszukiwać każdą usługę jeden po drugim, aby zobaczyć, czy ma filmy lub programy telewizyjne, które lubisz, dzięki następującym witrynom stron trzecich możesz przeszukać wszystkie cztery (i całkiem sporo więcej) za jednym razem.

Jeśli zamierzasz pozostać przy jednej usłudze, powinno to być Hulu. Dzięki Hulu Basic uzyskasz pełny dostęp do całej biblioteki programów telewizyjnych na żądanie Hulu, a dzięki Hulu Live możesz przesyłać strumieniowo ponad 50 kanałów telewizyjnych i oglądać je na żywo. Ale jeśli jesteś zarejestrowany w wielu usługach, zdecydowanie skorzystaj z jednej z tych witryn, aby znaleźć treści do obejrzenia.

Czy mogę przesyłać strumieniowo? [Broken URL Removed]

Can I Stream It wyszukuje: Netflixa, Hulu, Amazon Graj, trzaskaj, YouTube, Streampix i HitBliss dla programów telewizyjnych. Oprócz tych witryn przeszukuje również Epix, Redbox Instant i Snagfilms w poszukiwaniu filmów.

Możesz wyszukiwać zarówno programy telewizyjne, jak i filmy w wielu witrynach, aby dowiedzieć się, gdzie je obejrzeć. Fajne w CISI jest to, że nie ogranicza się tylko do wyszukiwania strumieniowych filmów dostępnych online, ale także informuje, czy film jest dostępny do wypożyczenia w wersji cyfrowej lub DVD oraz do zakupu w wersji cyfrowej lub DVD. Gdy szukasz filmu lub programu telewizyjnego, poinformuje Cię, w których witrynach jest on dostępny i ile będzie kosztować wypożyczenie lub zakup. Jeśli nie możesz go znaleźć w wybranej usłudze, możesz ustawić go tak, aby CISI powiadomił Cię, gdy będzie dostępny.

Rekommenderad:  Jak zarabiać na klikaniu reklam (najlepsze sposoby vs niewypały)

czujnie

Uważnie szuka: Netflix, Redbox Instant, AmazoniTunes, Hulu, HBO Go, Showtime Anytime, Cinemax Go i Comcast XFINITY oraz Vudu.

Wyniki wyszukiwania wyraźnie określają koszty — ułatwiając wypożyczenie lub transmisję strumieniową filmu za najniższą możliwą kwotę. Jedną z najlepszych cech Watchily jest fakt, że pozwala filtrować wyniki według ceny (bezpłatnie do $90,99 lub mniej), według maksymalnej długości, sklepu, oceny treści i gatunku.

Wyszukiwania GoWatchIt: Fandango, Netflix, Redbox, AmazoniTunes, VUDU, Hulu, YouTubeSnagFilms, Sundance Now i filmy na żądanie w telewizji kablowej.

Jedną z najlepszych cech GoWatchIt jest to, że można wyszukiwać nie tylko według tytułu filmu, ale także według nazwisk — więc jeśli jest konkretny aktor, którego chcesz obejrzeć, lub konkretny reżyser, którego twórczość chcesz zobaczyć widzisz, możesz przeprowadzić wyszukiwanie bezpośrednio w GoWatchIt i zobaczyć, co możesz obejrzeć online.

Jedną wadą korzystania z GoWatchIt jest to, że nie można wyszukiwać programów telewizyjnych, ponieważ wyniki są ograniczone do filmów, ale plusem jest to, że możesz zabrać ze sobą jego funkcje wyszukiwania w podróży, korzystając z bezpłatnej aplikacji na iOS [No Longer Available].

FindSeri.es [No Longer Available]

Wyszukiwania FindSeari.es: Netflix, Hulu i iTunes.

Fani telewizji się cieszą. FindSeri.es to świetna strona internetowa, która ułatwia znalezienie miejsca, w którym można oglądać lub kupować ulubione programy telewizyjne online. Wada? Ogranicza się tylko do mieszkańców USA, Australii, Wielkiej Brytanii i Kanady. Wyniki wyszukiwania obejmują zarówno transmisje strumieniowe, jak i cyfrowe wypożyczenia/zakupy.

Wyszukiwania Watch It Stream: Netflixa, Hulu, Amazon Prime Instant, Vudu i iTunes.

Oprócz poinformowania Cię, gdzie możesz przesyłać strumieniowo preferowany film lub program telewizyjny, poinformuje Cię również, gdzie jest dostępny do wypożyczenia cyfrowego lub DVD i ile będzie Cię to kosztować. Ponownie, korzystanie z Watch It Stream pozwala upewnić się, że otrzymujesz najlepszą ofertę na wypożyczenie.

Rekommenderad:  Co wiemy do tej pory o nowej usłudze Netflix „N-Plus”.

Jeśli potrzebujesz jeszcze wygodniejszej funkcji wyszukiwania, możesz wybrać rozszerzenie Watch It Stream do Chrome.

To, z której usługi ostatecznie zdecydujesz się skorzystać, naprawdę sprowadza się do osobistych preferencji, a także do której witryny możesz już mieć subskrypcję. Na koniec dnia, jeśli próbujesz przeszukać jak najwięcej usług, znajdź najlepszą ofertę wypożyczenia online lub DVD, Can I Stream Oferuje szeroką gamę platform do wyszukiwania i wygodnie prezentuje wyniki wyszukiwania skategoryzowany sposób. Watchily zajmuje drugie miejsce dzięki obsłudze kanałów kablowych, takich jak HBO.

Którą witrynę wolisz? Daj nam znać w komentarzach.