Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Szybkie rozszerzenia przeglądarki Chrome poprawiające komfort przeglądania

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 Szybkie rozszerzenia przeglądarki Chrome poprawiające komfort przeglądania

Mimo że jest najczęściej używaną przeglądarką na świecie, Google Chrome wciąż nie oferuje szeregu podstawowych funkcji zapewniających spójne przeglądanie. Dlatego w tym wydaniu Chromeville mówimy o pięciu rozszerzeniach, które znacznie uzupełnią Twoje doświadczenia z nim.

HTTPS Wszędzie

Oszustwa internetowe są na wolności od kilku lat, a firmy, w tym Google, agresywnie wdrażają standard HTTPS. Jednak nie każda witryna internetowa to wdrożyła (ehm!), co zagraża Twojej integralności. Dlatego zaczynamy tę listę od zalecenia zainstalowania rozszerzenia HTTPS Everywhere, które automatycznie przełączy tysiące witryn z niezabezpieczonego „HTTP” na bezpieczny „HTTPS” i ochroni Cię przed szeregiem naruszeń, takich jak inwigilacja, przejmowanie kont i inne. Usługa HTTPS Everywhere jest dostępna bezpłatnie w witrynie Sklep internetowy Chrome.

Automatyczne stronicowanie

Kolejnym ciekawym rozszerzeniem, którego powinieneś używać, jest – AutoPagerize. Jak sama nazwa wskazuje, AutoPagerize ładuje stronicowane strony internetowe w postaci jednej, nieskończonej listy linków. Możesz go używać na blogach i, co ważniejsze, w wyszukiwarkach takich jak Google, co może się przydać podczas wyszukiwania informacji lub do innych celów. AutoPagerize jest również bezpłatne, możesz je pobrać stąd połączyć.

Najedź na Zoom

Czy kiedykolwiek chciałeś powiększyć miniatury bez przekierowywania na nową stronę? Cóż, powinieneś zainstalować „Hover Zoom”. To małe rozszerzenie robi dokładnie to, co mówi – pozwala powiększać obrazy (lub filmy w niektórych witrynach internetowych) za każdym razem, gdy najedziesz na nie kursorem. Aplikacja działa na większości wiodących stron internetowych, m.in Amazon, Facebook, Reddit i nie tylko. Rozszerzenie jest całkowicie bezpłatne, możesz je zainstalować z tego linku.

słownik Google

Następne w kolejce jest rozszerzenie Google o nazwie „Słownik Google”. Podstawą tego jest to, że możesz sprawdzić znaczenie konkretnego słowa, po prostu je wybierając. Aplikacja przechowuje również historię tych wyszukiwań i pozwala skonfigurować niestandardowy klawisz wyzwalający do jej wywoływania. Słownik Google jest bezpłatny; tutaj jest Lista Chrome Web Store.

Hola

Wreszcie mamy Holę na naszej liście. To aplikacja VPN, która umożliwia przeglądanie zablokowanych witryn lub treści jednym kliknięciem. Możesz wybierać spośród wielu krajów, a interfejs jest prosty, w przeciwieństwie do innych alternatyw. A najlepsze jest to, że jest to całkowicie bezpłatne; możesz go pobrać z Tutaj. Należy pamiętać, że były roszczenia Hola sprzedaje przepustowość użytkowników botnetom. Postępuj więc ostrożnie.

To tyle, jeśli chodzi o tę krótką listę. Możesz przeglądać inne nasze artykuły o Chromeville tutaj.

Table of Contents