Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Szybkie sposoby na znalezienie bezpłatnych filmów pełnometrażowych w serwisie YouTube

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 Szybkie sposoby na znalezienie bezpłatnych filmów pełnometrażowych w serwisie YouTube

Wszyscy uwielbiamy oglądać dobry film w domu, bez konieczności wychodzenia z domu, ubierania się i płacenia za bilet do kina. O wiele przyjemniej jest założyć wygodną piżamę i wczołgać się pod koc, jedząc domowy popcorn i oglądając film online za darmo. YouTubewraz z różnymi witrynami do przesyłania strumieniowego, stała się dobrą opcją, jeśli chodzi o bezpłatne filmy pełnometrażowe.

Około dwa lata temu na platformie pojawiły się pierwsze pirackie filmy YouTube; jednak nie minęło dużo czasu, zanim zostały usunięte. Jednak od roku te filmy wróciły i wszyscy zaczęli zastępować Reddita YouTube jeśli chodzi o opcje czarnego kapelusza. Są to tzw. filmy „kamerkowe” – nielegalnie nagrywane w kinach, a następnie umieszczane w Internecie.

Ponieważ jest to wciąż nowy sposób na bezpłatne oglądanie filmów online, wielu z nas nie wie jeszcze, jak je znaleźć. Dlatego w tym artykule znajdziesz kilka wskazówek i wskazówek, które dokładnie pokażą, jak znaleźć darmowy film na Youtube.

1. Po prostu wyszukaj „Cały film”

Prostym sposobem na ich znalezienie jest wpisanie nazwy szukanego filmu, a następnie dodanie do niego słów „pełny film” lub „film pełnometrażowy”. Czasami będzie można go znaleźć, a innym razem może nie zostać jeszcze opublikowany. Jednak szczególnie w przypadku bardzo nowych filmów szanse na udostępnienie ich w Internecie są mniejsze niż w przypadku starego filmu.

Aby to zrobić, po prostu przejdź na górę strony YouTube i kliknij wnętrze paska wyszukiwania, aby móc wpisać nazwę filmu. Następnie możesz wpisać tytuł i dodatkowe opisy wskazujące, że szukasz całego filmu, a nie tylko zwiastuna.

2. Filtruj filmy według długości

Kiedy spojrzysz na wyniki wyszukiwania, zauważysz, że różnią się one długością i typem – możesz zobaczyć krótkie zwiastuny, nagrania filmów, pełne programy i całe filmy. Aby mieć pewność, że uzyskasz dokładnie taki wynik, jakiego szukasz, możesz z łatwością zastosować filtr po wyszukaniu filmu.

Aby to zrobić, musisz udać się na górę strony, pod pasek wyszukiwania i poszukać zakładki z napisem Filtry. Po kliknięciu pojawią się takie funkcje, jak data, typ, czas trwania itp. Na przykład, jeśli chcesz filtrować wyniki według długości, kliknij opcję Długi w obszarze Czas trwania. W tej kategorii znajdują się wszystkie nagrania trwające powyżej 20 minut, czyli zarówno filmy krótkie (czasami kreskówka może trwać 30 minut), jak i dłuższe (właściwy film może czasem nawet trwać 3 godzin).

3. Filtry na pasku wyszukiwania

Zamiast dodawać filtr po wyszukaniu czegoś, możesz także filtrować wyniki na pasku wyszukiwania. Na przykład, zamiast po prostu wpisywać nazwę szukanego filmu, możesz zapisać tytuł, dodać przecinek, a następnie wpisać „film”.

W podobny sposób możesz wyszukiwać filmy według gatunku, aktora, aktorki, reżysera i wielu innych. Na przykład, jeśli szukasz filmu z Willem Smithem, wpisz „Will Smith, film” – wstawiając przecinek przed słowem „film”, dodasz ten film jako filtr. Po naciśnięciu Enter filtr Film zostanie dodany pod paskiem wyszukiwania.

W ten sposób w wynikach wyszukiwania znajdą się wyłącznie filmy pełnometrażowe – za niektóre z nich trzeba zapłacić, inne za darmo. W pierwszym przypadku zauważysz, że tuż pod nazwą filmu znajduje się cena. W drugiej sytuacji film pojawi się na liście darmowych lub nie będzie podanej ceny.

4. Poszukaj kanału filmowego

Ponieważ oglądanie filmów w serwisie YouTube stało się tak popularne, obecnie można znaleźć kanały przeznaczone specjalnie do publikowania filmów. Niezależnie od tego, czy jest to stary i dobrze znany film, czy też jeden z najnowszych w kinach, być może uda Ci się go znaleźć na takim kanale.

Aby znaleźć kanał YouTube, możesz wpisać w pasku wyszukiwania „darmowe filmy pełnometrażowe” lub „filmy pełnometrażowe” albo dodać filtr. Następnie, po wpisaniu tego, czego szukasz, dodaj przecinek i wpisz kanał lub po prostu wybierz filtr „kanał” w obszarze Typ wyniku, przeglądając dostępne filtry.

5. Przejdź do sekcji Filmy

Youtube ma teraz sekcję filmów, którą można znaleźć po lewej stronie Strony Głównej. Kiedy otworzysz stronę Youtube, będziesz mieć możliwość wyboru kategorii, której szukasz: muzyka, film, sport, gry itp. Jeśli więc szukasz całych filmów, możesz po prostu kliknąć w tej kategorii od początku.

Alternatywnie, jeśli ta kategoria nie pojawia się w Twoich opcjach, możesz także przejść bezpośrednio do strony internetowej. Wystarczy, że po adresie strony dodasz ukośnik i napiszesz filmy; następnie zostaniesz automatycznie przeniesiony do Sekcja filmów na Youtube. Ten poleci Ci różne kanały w zależności od języka i stylu filmu.

6. Filmy za zero dolarów

Najlepszym rozwiązaniem jest jednak skorzystanie z tej wspaniałej usługi o nazwie Filmy za zero dolarów który jest wyposażony w natychmiastowe wyszukiwanie. Katalog zawiera kolekcję ponad 15 000 filmów uporządkowanych według roku premiery, a codziennie dodawane są nowe tytuły. Możesz znaleźć filmy w języku angielskim, hindi (Bollywood) i kilku innych językach regionalnych. Pobiera dane z popularnej społeczności Reddit o nazwie /r/pełne filmy nayoutube.

Darmowe filmy na YouTube

Więc to oni byli na szczycie 6 sposobów na znalezienie filmów pełnometrażowych YouTube. Jeśli znasz jakąś niezawodną metodę, której nie omówiliśmy w tym artykule, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, a my z chęcią dodamy ją do naszej listy z należytymi podziękowaniami.

Table of Contents