Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Więcej witryn z grami przeglądarkowymi do grania w gry online w trybie dla jednego lub wielu graczy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 Więcej witryn z grami przeglądarkowymi do grania w gry online w trybie dla jednego lub wielu graczy

Wygoda grania w grę w przeglądarce bez instalowania czegokolwiek jest nie do pobicia. Jest idealny do szybkiej gry, w której administratorzy ograniczają prawa w inny sposób, na przykład urzędy lub uniwersytety, a także dla osób niebędącychWindows system operacyjny.

Istnieją teraz witryny, które wykorzystują technologię blockchain do szybszej gry wieloosobowej, witryny umożliwiające zapisywanie postępów w grze, a nawet witryny, w których można znaleźć darmowe gry do pobrania.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

1. GameDatum (sieć): duża kolekcja darmowych gier przeglądarkowych i komputerowych

GameDatum to agregator najlepszych darmowych gier dostępnych online. Zawiera nie tylko gry przeglądarkowe, ale także kilka tytułów gier na komputery PC Windows system operacyjny i oczywiście musisz pobrać te gry, aby w nie grać. Ale dobrą wiadomością jest to, że możesz grać w nie offline.

Nie wszystkie gry przeglądarkowe na GameDatum są hostowane na stronie internetowej. W przypadku kilku popularnych gier, takich jak Settlers Online lub Travian Legends, służy jedynie jako łącze do strony hosta. Ale nadal możesz używać GameDatum jako miejsca do tworzenia zakładek do wszystkich tych gier, tworząc „Playlistę” po zarejestrowaniu konta.

Oczywiście najlepszą częścią GameDatum jest odkrywanie gier. Przy setkach gier w katalogu prawdopodobnie chcesz użyć menu filtra gier, aby dodać lub usunąć gatunki, takie jak MMO, MMORPG, strzelanka, strategia, MOBA, Battle Royale, gry karciane, anime, wyścigi, sport, społecznościowe, bijatyki, indie , otwarty świat, sci-fi, symulacja, akcja i fantasy. Każda gra zawiera krótki opis, minimalne wymagania systemowe lub przeglądarki oraz datę premiery.

2. Saito Arcade (sieć): gry wieloosobowe w przeglądarce w Blockchain Tech

Saito jest warstwą-1 projekt blockchain, który umożliwia uruchamianie aplikacji blockchain bezpośrednio przez przeglądarkę internetową. Aby zademonstrować jego możliwości, wydali Saito Arcade, kolekcję gier przeglądarkowych i emulatorów gier retro.

Rekommenderad:  Co to jest podcast? Proste wyjaśnienie, które możesz zrozumieć

Wszystkie gry w Saito Arcade są przeznaczone dla wielu graczy, a witryna ładuje okno czatu społeczności, aby zobaczyć, kto jest aktywny, zaprosić innych do gry i wchodzić w interakcje z graczami online. Zobaczysz listę gier na lewym pasku bocznym i otwarte gry podświetlone na środku, aby dołączyć. Zaczynasz z anonimowym kontem i losową nazwą, ale możesz to zmienić.

Gry w Saito Arcade mają kilka fajnych tytułów, których nie znajdziesz w innych miejscach. Na przykład istnieją Settlers of Saitoa (klon Catanu) i Epidemic (klon Pandemii). Możesz nawet zagrać w klasyczną strzelankę na arenie Quake 3 w przeglądarce! I mają emulator Nintendo 64 działający przez przeglądarkę, aby grać w klasyczne gry zręcznościowe retro w trybie dla jednego gracza, takie jak Mario Kart 64 i Legend of Zelda: Ocarina of Time.

3. Simmer.io (sieć): Graj i odkrywaj gry Unity WebGL autorstwa niezależnych deweloperów

Simmer to strona dla niezależnych twórców gier, którzy tworzą gry wideo na platformie Unity, aby udostępniać je jako gry przeglądarkowe. Deweloper może po prostu wyeksportować go do formatu WebGL, a następnie przeciągnąć i upuścić do Simmer, aby go przesłać. To jest jak “YouTube do gier”, jak chwali się strona.

Ta łatwość obsługi dla programistów oznacza, że ​​na Simmer otrzymujesz wiele niezależnie stworzonych gier, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Znajdziesz najnowsze gry polecane przez redaktorów jako pierwsze zestawienie tytułów do zagrania — witryna jest w dużej mierze prowadzona przez jedną osobę. Przewiń w dół, aby zobaczyć inne listy, takie jak najnowsze przesłane gry, gry od pierwszych użytkowników Simmera i gry mobilne utworzone za pomocą Unity’s Project Tiny.

Szkoda, że ​​Simmer nie pozwala przeglądać tytułów według gatunku, ponieważ większość ludzi woli w ten sposób odkrywać nowe gry. Mimo to trudno narzekać, biorąc pod uwagę, jak dobrze gry działają w przeglądarce i różnorodność nowych gier dodawanych codziennie.

Rekommenderad:  Darmowy edytor wideo i program do animacji dla systemu Windows.

4. IO Games Space (sieć): masowy tryb wieloosobowy i szybkie gry w przeglądarce

Chociaż nie ma jasnej definicji gier IO, podoba nam się wyjaśnienie GameNGuide: „oparta na przeglądarce, bezpłatna, wieloosobowa i swobodna gra ze stosunkowo słabą grafiką”. Począwszy od Agar.IO, te gry typu „wejście/wyjście” są ulubionymi grami w Internecie, gdy chcesz szybko pograć w przeglądarce, zwłaszcza w pracy. Ale zawsze trudno było je znaleźć, ponieważ wszystkie są rozproszone po Internecie na własnej stronie internetowej. IOGames.Space stara się zebrać wszystkie te wspaniałe gry w jednym miejscu.

Możesz szybko sprawdzić polecane tytuły (najczęściej grane na stronie w zeszłym tygodniu), ostatnio dodane gry, najpopularniejsze gry wszechczasów, klasyczne gry IO i nie tylko. Możesz także sortować według gatunków, takich jak strzelanka, battle royale, free for all, team, zombies, space, tower defense, RPG i inne, jeśli klikniesz małą niebieską strzałkę w lewym górnym rogu. Tego sortowania bardzo brakowało na podobnej stronie Kevin Games, którą przedstawiliśmy, rozmawiając o najlepszych darmowych witrynach z grami przeglądarkowymi do gier wieloosobowych.

Każda gra na IOGames.Space ma krótki opis, a czasami zawiera wideo z rozgrywki, aby pokazać, jak to jest. Zarejestrowani użytkownicy mogą wybrać własny pseudonim.

5. Crazy Games (Internet): ogromna kolekcja gier HTML5 z funkcją zapisywania postępów

Po tym, jak Adobe ostatecznie zabiło Flasha w 2020 roku, gry online domyślnie korzystały z HTML5. Crazy Games zebrało jedną z największych kolekcji tych gier w jednym miejscu, z łatwym do przeglądania interfejsem i kilkoma funkcjami, takimi jak zapisane gry.

Obecnie jest ich ponad 5000 gier w swoim katalogu, z różnych gatunków, takich jak 2-gracz, akcja, puzzle, multiplayer, platformówka, ucieczka, obrona wieży, samochód/rower, strzelanie i nie tylko. Możesz także szybko sprawdzić polecane gry, nowe dodatki i popularne tytuły. Najechanie kursorem na dowolną grę wyświetli szybką animację GIF przedstawiającą rozgrywkę, co ułatwi podjęcie decyzji. Jeśli masz problem z wyborem, kliknij przycisk „losowo”, aby rozpocząć dowolną grę.

Rekommenderad:  7 Wskazówki, jak powstrzymać wyskakujące okienka przed szkodą dla SEO

Jeśli zarejestrujesz konto w Crazy Games, odblokujesz możliwość zapisywania postępów w grze, co może być nieocenione w niektórych grach dla jednego gracza. Możesz także zapisać swoje ulubione gry i zobaczyć, w co ostatnio grałeś. A gdy będziesz grać więcej, Crazy Games zacznie poznawać Twoje preferencje i polecać gry.

Wskazówka: użyj przeglądarki systemowej

Bez względu na to, z której witryny korzystasz do grania w te gry, potrzebujesz nowoczesnej przeglądarki. Zarówno Edge, jak i Safari mogą je obsługiwać i powinny być preferowaną opcją. Inne przeglądarki innych firm, takie jak Chrome, Firefox lub Vivaldi, będą bardziej obciążać pamięć systemową i spowalniać cały komputer.

Table of Contents