Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Witryny internetowe, w których można znaleźć internetowe grupy badawcze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 Witryny internetowe, w których można znaleźć internetowe grupy badawcze

Uczenie się do sprawdzianów i egzaminów nie należy do najfajniejszych rzeczy, a czasem można stracić motywację. Na szczęście grupy studyjne to skuteczny sposób na zapewnienie sobie czasu na naukę. Nie tylko to, ale możesz doświadczyć bycia częścią zespołu, co pozwoli ci poprawić swoje studia.

Jeśli jesteś osobą, która uczy się zdalnie lub ma trudności z dołączeniem do grup zajmujących się nauką fizyki, możesz czuć, że nie masz innego wyjścia, jak tylko uczyć się samodzielnie. Ale tak nie musi być. Rzućmy okiem na pięć stron internetowych, aby znaleźć internetowe grupy badawcze.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Capegoat to strona internetowa, która ma internetową społeczność studentów z całego świata, którzy studiują razem i wspierają się nawzajem w osiąganiu celów. Capegoat się skończył 5000 studentów i ponad 100 000 godzin spędzonych na nauce.

Ucząc się z Capegoat, możesz dołączyć do istniejącego wirtualnego pokoju do nauki lub stworzyć własny. Capegoat pomaga zachować produktywność, umożliwiając śledzenie postępów. Możesz uzyskać dostęp do danych, aby śledzić spędzony czas, ukończone zadania i wiele więcej.

Jeśli potrzebujesz trochę zachęty, aby pozostać produktywnym, ta platforma pozwala ustawiać liczniki czasu, tworzyć listy i zapewnia możliwości śledzenia swoich osiągnięć.

Jeśli chcesz spotykać się i rozmawiać ze studentami z całego świata, ta platforma jest dla Ciebie. Study Together jest gospodarzem jednej z największych światowych społeczności studenckich, z ponad milionem członków i 19 milionami sesji studyjnych.

Dzięki różnorodnym funkcjom do wyboru z pewnością osiągniesz swoje cele związane z nauką. Study Together ma pokoje do nauki na żywo, do których możesz dołączyć o dowolnej porze dnia.

Jeśli żadna z dostępnych sal do nauki nie inspiruje Cię, Study Together umożliwia stworzenie własnego uniwersum do nauki ze spersonalizowanymi funkcjami.

Rekommenderad:  Jak zarządzać i budować własną sieć wpływowych użytkowników Instagram

StudyStream to platforma, która nie tylko pomaga dołączać do sesji nauki z innymi studentami online, ale ma na celu pomóc Ci zachować organizację i produktywność. Pomaga to w bardziej efektywnych sesjach nauki.

W StudyStream możesz dołączyć do focus roomów, w których możesz dołączyć do innych studentów, aby się uczyć, lub możesz dołączyć do innych profesjonalistów, którzy pomogą Ci skupić się na projektach zawodowych. Ta platforma nie służy tylko do pracy i nauki, ale oferuje różne cotygodniowe wydarzenia online, w tym dzienniki, sesje odnowy biologicznej, wydarzenia produktywności oraz wirtualny pokój dla dziewcząt z godzinnymi czatami.

Aby uzyskać dostęp do wszystkich wirtualnych pokoi na StudyStream, wystarczy się zarejestrować.

Jeśli szukasz sposobów na uniknięcie rozpraszania uwagi i zwlekania, jest to idealna strona dla Ciebie. Studyverse ma na celu wykorzystanie odpowiedzialności społecznej, aby pomóc Ci rozwijać się na studiach.

Możesz zaprosić znajomych do swojego pokoju do nauki lub dołączyć do istniejącego pokoju publicznego. Każdy pokój do nauki ma unikalny motyw, liczniki czasu dla grup i muzykę, która tworzy nastrój.

W Studyverse możesz przeglądać swoje statystyki, aby śledzić czas poświęcony na naukę, a także sprawdzić, do ilu pokoi do nauki dołączyłeś.

Fiveable służy jako wirtualna biblioteka z narzędziami do nauki i przyjaciółmi do nauki. Z ponad dziesięcioma milionami użytkowników przewodników i 300 000 sesji nauki, nie ma wątpliwości, że uzyskasz pomoc potrzebną do pomyślnego studiowania.

W Fiveable możesz uzyskać dostęp do pokoi do nauki z timerami, rozmowami wideo, integracją muzyki z popularnymi platformami muzycznymi, a także możesz wybierać między trybem solo i dla wielu graczy. Fiveable ma również duży wybór przewodników AP dla każdego przedmiotu, które pomogą Ci przygotować się do egzaminów.

Przenieś naukę na wyższy poziom

Niezależnie od tego, czy chcesz dowiedzieć się, jak lepiej się skupić podczas nauki, czy po prostu chcesz dołączyć do społeczności innych studentów, te strony mogą Ci pomóc. A jeśli szukasz innych sposobów na ulepszenie sposobu, w jaki się uczysz, istnieje wiele narzędzi online, które przyspieszą naukę i pomogą Ci zachować porządek.

Rekommenderad:  9 sposoby na przekształcenie witryny w centrum mediów społecznościowych