Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Zabawne alternatywy dla Geoguessr, które sprawdzają Twoją wiedzę z geografii

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 Zabawne alternatywy dla Geoguessr, które sprawdzają Twoją wiedzę z geografii

Geoguessr to prawdopodobnie największa obecnie dostępna gra geograficzna. Jeśli kochasz geografię, to bez wątpienia próbowałeś w przeszłości. Gra rzuca wyzwanie odgadnięciu lokalizacji na podstawie krótkiego spojrzenia na Google Street View.

Ale co, jeśli grałeś za dużo w Geoguessr i zaczynasz się nim trochę nudzić? A może po prostu nigdy nie zainteresowałeś się tym w pierwszej kolejności? A może chcesz więcej wyzwań? W takim razie z przyjemnością dowiesz się, że istnieje wiele alternatyw, które warto rozważyć. Oto pięć najlepszych do rozważenia.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Najpierw na tej liście mamy quiz o mapie miasta. Jeśli dużo grałeś w Geoguessr i szukasz podobnego wyzwania z innej perspektywy, Quiz mapy miasta jest doskonałą opcją. Jak możesz sobie wyobrazić, biorąc pod uwagę jego nazwę, Quiz na temat mapy miasta to gra online, w której musisz spróbować odgadnąć, w jakim mieście się znajdujesz, tylko na podstawie jego mapy.

Szczegóły, takie jak punkty orientacyjne, nazwy parków i nazwy ulic, zostały usunięte z mapy, więc jedynymi wskazówkami, z których musisz wyjść, są cechy geograficzne, takie jak rzeki, ulice i układ miasta jako całości.

Quiz mapy miasta ma mniej opcji niż w Geoguessr, ale możesz podzielić swoje gry na kraje lub kontynenty, aby ułatwić lub utrudnić wszystko, jeśli sobie tego życzysz.

Każde pytanie ma tutaj cztery opcje, więc nie będziesz zgadywać całkowicie na ślepo, co sprawi, że będzie to świetna zmiana tempa dla każdego, kto jest zmęczony Geoguessr.

Następnie mamy MapCrunch. Jeśli szukasz alternatywy dla Geoguessr, ponieważ proces zgadywania był dla Ciebie zbyt trudny lub konkurencyjny, MapCrunch jest przyjemną, zrelaksowaną alternatywą.

Rekommenderad:  Jak zamanifestować: 5 Łatwe do wykonania kroki, które Cię poprowadzą

W przeciwieństwie do Geoguessr, MapCrunch nie zawiera elementu zgadywania. Zamiast tego MapCrunch umożliwia po prostu losowe generowanie widoków ulic za naciśnięciem jednego przycisku.

Niektórym może się to wydawać sprzeczne z intuicją. Ale jeśli jesteś typem osoby, która lubi mieć możliwość zobaczenia świata bez konieczności podróżowania gdziekolwiek, to może to być nieocenione małe narzędzie.

Alternatywnie możesz po prostu chcieć mieć dobry sposób na ćwiczenie swoich umiejętności geograficznych z większym wyzwaniem. W takim przypadku MapCrunch to świetny sposób na ćwiczenie i badanie wyglądu różnych regionów świata. Istnieje nawet wiele opcji, które można włączać i wyłączać, takich jak poszczególne kraje, kontynenty i inne.

Aby uzyskać bardziej bezpośrednią alternatywę dla Geoguessr, GeoClash jest świetną opcją. W swej istocie GeoClash kieruje się tymi samymi zasadami, co Geoguessr. Otrzymujesz losową lokalizację na świecie i na podstawie widoku ulicy musisz spróbować określić, gdzie się znajdujesz. Główna różnica polega na tym, że GeoClash działa wyłącznie w trybie dla wielu graczy.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś wiedzieć, jak grać w Geoguessr ze znajomymi lub po prostu potrzebujesz czegoś do roboty, gdy nudzisz się online, to jest to świetna alternatywa dla zwykłego Geoguessr.

Nie musisz zakładać konta, aby grać, ale możesz, jeśli chcesz, a dzielenie pokoju ze znajomymi jest tak proste, jak podanie im kodu. Liczbę rund, limit czasu i liczbę kontynentów można dostosować do upodobań Twoich i Twoich znajomych, dzięki czemu jest to cenna alternatywa dla Geoguessr dla każdego, kto szuka rozwiązania dla wielu graczy.

Następny na tej liście jest Worldle. Jest to spin-off koncepcji Wordle, gry w odgadywanie słów, która stała się wirusowa. Jednak zamiast słów, Worldle daje ci zarys kraju gdzieś na kuli ziemskiej, abyś mógł spróbować zgadnąć. Poza tym format jest dość podobny do Wordle.

Rekommenderad:  Z YouTube na CTV: wskazówki dla twórców wideo, jak zapewnić pomyślne przejście

Masz sześć zgadnięć, w których możesz spróbować uzyskać poprawną odpowiedź, a każda błędna odpowiedź dostarcza informacji, które pomogą ci udoskonalić twoje domysły. W przypadku Worldle jest to informacja o tym, jak daleko się znajdowałeś i w jakim kierunku.

Domyślna odległość to kilometry, ale jeśli wolisz, możesz ją zmienić w ustawieniach. Poza tym Worldle oferuje opcję odgadnięcia sąsiadów w rundzie bonusowej, a także podzielenia się swoimi wynikami, kopiując wyniki do schowka.

Wreszcie mamy GtaGuessr. Jeśli jesteś zmęczony Geoguessr, ponieważ grałeś w to na śmierć, a teraz jest to po prostu zbyt łatwe, to GtaGuessr zapewnia nowe wyzwanie, które może po prostu zadrapać to swędzenie. Jak można się domyślić z jego nazwy, GtaGuessr to zasadniczo Geoguessr, jeśli miało to miejsce w całości na mapie GTA 5jest San Andreas.

Oczywiście różni się to nieco od rzeczywistych lokalizacji. Mapa San Andreas jest, co zrozumiałe, mniejsza niż cały prawdziwy świat, co oznacza, że ​​aby pozostać trudnym, niektóre lokalizacje są dość trudne do zdobycia.

Biorąc to jednak pod uwagę, GtaGuessr stanowi zupełnie inne wyzwanie niż rzeczywiste lokalizacje właśnie z tego powodu. Jeśli czujesz, że wyczerpałeś już wszystko, co Geoguessr ma do zaoferowania, jest to doskonały sposób na wprowadzenie nowych emocji przy jednoczesnym zachowaniu formatu, który znasz i kochasz.

Alternatywnie, jeśli jesteś zapalonym graczem GTA i myślisz, że wiesz wszystko o San Andreas, to może to być fajny sposób na przetestowanie tych umiejętności. Po zagraniu w grę i sprawdzeniu najlepszych aplikacji dla graczy Grand Theft Auto, jest to kolejny najlepszy sposób na naprawę.

Geoguessr nie jest jedyną dostępną grą geograficzną

Jak widzisz, istnieje cała masa różnych gier geograficznych, które możesz wypróbować. Niezależnie od tego, czego szukasz, czy jest to coś zupełnie nowego, coś znajomego, czy po prostu coś, w co możesz grać ze znajomymi, istnieje alternatywa dla Geoguessr, która Ci odpowiada. Ponadto gry geograficzne to świetny sposób na poszerzenie wiedzy i mogą nauczyć Cię wiele o świecie, gdy jesteś na nim.

Rekommenderad:  Dowiedz się, jak indeksowanie i indeksowalność poprawiają Twoją witrynę

Table of Contents