Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

50 miejsc pracy w zdalnej obsłudze klienta: Zarabiaj za rozmowę przez telefon

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 50 miejsc pracy w zdalnej obsłudze klienta: Zarabiaj za rozmowę przez telefon

Jeśli szukasz pracy w dziale obsługi klienta, sprzedaży, recepcjonistki lub operatora telefonicznego z domu, mamy coś dla Ciebie. Sprawdź tę ogromną listę zadań zdalnej obsługi klienta!

Przez lata wykonywałem swoją uczciwą część zadań telefonicznych.

Na studiach pracowałem jako osoba wyznaczająca spotkania w zespole sprzedaży bezpośredniej. Pracowałem również jako telemarketer, wykonując telefony dla organizacji charytatywnych, kampanii politycznych i Pizza Hut, oferując klientom ofertę kup jeden, otrzymaj jeden za darmo.

Po studiach przeniosłem się do Vail w Kolorado, aby zimą jeździć na snowboardzie. Aby sfinansować tę wycieczkę, pracowałem jako agent rezerwacji w Lodge at Vail, pomagając ludziom rezerwować pokoje hotelowe.

Później, po uzyskaniu drugiego stopnia i licencji pielęgniarskiej, pracowałam przez telefon zatwierdzając sprzęt medyczny, zaopatrzenie i wizyty pielęgniarskie dla pacjentów Medicaid.

Jeśli lubisz rozmawiać z innymi i potrafisz zachować spokój pod presją, jest mnóstwo ofert pracy zdalnej obsługi klienta, w których możesz zarabiać za rozmowę przez telefon!

Jaki sprzęt będzie potrzebny do pracy zdalnej obsługi klienta

W przypadku większości zadań zdalnej obsługi klienta potrzebne jest przewodowe szybkie łącze internetowe; oznacza to brak połączeń Wi-Fi, satelitarnych lub hotspotów. Kilka firm, takich jak Working Solutions i ACD Direct, umożliwia wykonawcom korzystanie z połączeń DSL. Większość firm będzie wymagać od osób poszukujących pracy przesłania testu prędkości Internetu wraz z aplikacjami o pracę.

Kolejną rzeczą, której będziesz potrzebować, jest dedykowane biuro domowe, wolne od rozpraszaczy; żadne psy, dzieci ani domownicy nie powinni ci przeszkadzać w rozmowach z klientami. Ponieważ będziesz siedzieć przez długi czas, powinieneś mieć również ergonomiczne biurko i krzesło biurowe. Biurka stojące są świetną opcją do tego rodzaju pracy zdalnej.

Na koniec potrzebujesz komputera i przewodowego zestawu słuchawkowego. Niektóre firmy lubią Apple, Amazon, a Zapier zapewni cały sprzęt potrzebny do wykonywania pracy. Inne firmy, takie jak Williams-Sonoma, nie. Każda firma ma różne programy, których używa do obsługi klienta i dokumentacji. Pamiętaj, aby przeczytać te wymagania przed złożeniem wniosku, aby nie tracić czasu na ubieganie się o pracę, której nie będziesz w stanie wykonać.

Jakie kwalifikacje są potrzebne do pracy w zdalnej obsłudze klienta?

Jeśli nigdy nie pracowałeś w domu, praca w dziale obsługi klienta to doskonały sposób na rozpoczęcie podróży. Podczas gdy niektóre firmy wymagają wcześniejszego doświadczenia zawodowego, wiele firm tego nie robi. Będziesz jednak potrzebować doskonałych umiejętności komunikacyjnych, zarówno pisemnych, jak i ustnych, empatii i pasji pomagania ludziom oraz znajomości technologii.

W przypadku niektórych ról obsługi klienta wymagana jest wiedza techniczna, aby móc pomagać klientom w rozwiązywaniu problemów technicznych. Jeśli lubisz pomagać klientom w rozwiązywaniu ich problemów, ale wolisz nie rozmawiać przez telefon, istnieją firmy, które wynajmują czat online i agentów tekstowych. Możesz przeglądać ten post w celu uzyskania informacji i zatrudniania firm.

50 miejsc pracy w zdalnej obsłudze klienta

Ta lista koncentruje się na zdalnej obsłudze klienta, wsparciu technicznym, recepcjoniście, generowaniu potencjalnych klientów i sprzedaży. Sprawdź ten post, jeśli szukasz pracy w telezdrowiu.

1. AAA

AAA zatrudnia zdalnych przedstawicieli obsługi klienta dla swoich centrów obsługi ubezpieczeniowej i członkowskiej. Stanowiska te są pełnoetatowe i wiążą się z korzyściami. Aby ubiegać się o te stanowiska, potrzebujesz dyplomu ukończenia szkoły średniej, doskonałych umiejętności obsługi klienta i biegłości w obsłudze komputera.

2. ACD Direct

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmami lub organizacjami non-profit, ACD Direct może świetnie pasować. Możesz zdalnie jako niezależny kontrahent i zarabiać $00,25-$00,35 za minutę rozmowy. Są to połączenia marketingowe przychodzące i otrzymujesz wynagrodzenie za minutę rozmowy. ACD Direct nie zatrudnia osób z Kalifornii, Delaware, Luizjany, Massachusetts, Południowej Dakoty, Vermont, Waszyngtonu, Wirginii Zachodniej i Wyoming.

3. Aha!

Aha! zatrudnia zdalnych specjalistów ds. sukcesu klienta z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Irlandii, RPA, Nowej Zelandii i Australii. Aby wziąć pod uwagę te stanowiska, musisz mieć co najmniej roczne doświadczenie w roli marketingu produktu. Aha! oferuje szerokie korzyści i udział w zyskach.

4. Aira

Aira zatrudnia agentów w domu, aby pomóc osobom niewidomym i niedowidzącym przez telefon. Ich klienci noszą specjalne okulary, które pozwalają agentom widzieć otoczenie danej osoby, aby mogli pomagać tym ludziom w ich codziennym życiu.

5. Aloryka w domu

Alorica to zewnętrzne rozwiązanie komunikacyjne. Oznacza to, że firmy zatrudniają Aloricę do wykonywania pracy telefonicznej (takiej jak badania, obsługa klienta, sprzedaż, zarządzanie projektami i nie tylko). Każda oferta pracy ma inne wymagania pod względem doświadczenia i lokalizacji. Przedstawiciele działu obsługi klienta zarabiają około 14-18 USD na godzinę, a pełnoetatowe stanowiska wiążą się ze świadczeniami i płatnymi szkoleniami.

6. Amazon

Amazon zatrudnia pracowników obsługi klienta do pracy z domu. Na tym stanowisku będziesz kontaktować się z klientami przez telefon, czat i e-mail. Amazon oferuje pracę zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze czasu pracy. Z Amazonjesteś zatrudniony jako pracownik W2, a nie niezależny wykonawca.

7. American Express

W American Express zatrudniają zdalnych pracowników call center do obsługi klienta, podróży i stylu życia, sprzedaży i zasobów ludzkich. Jedną fajną rzeczą w American Express jest to, że zainstalują szybki dostęp do Internetu i dostęp do telefonu stacjonarnego w twoim domu, co oszczędza ci pokrycia tego dodatkowego wydatku.

8. Apple

Apple zatrudnia w niepełnym i pełnym wymiarze godzin doradców domowych, kierowników zespołów i kierowników regionalnych w celu zapewnienia obsługi klienta i wsparcia technicznego dla Apple użytkownicy. Musisz mieć dwa lata doświadczenia w rozwiązywaniu problemów technicznych i być w stanie wpisać 40 WPM. Te stanowiska wiążą się z konkurencyjnym wynagrodzeniem, dodatkami oraz komputerem iMac i zestawem słuchawkowym.

9. Aspira Connect

Aspira zatrudnia osoby z USA i Kanady do zdalnej obsługi klienta w niszy rekreacji na świeżym powietrzu. Stanowiska pracy z domu będą wyświetlać słowo „zdalny” na swojej stronie pracy w tytule stanowiska. Aby aplikować, musisz mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne i wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta. Aspira oferuje konkurencyjne wynagrodzenie i wiele korzyści, takich jak trzy tygodnie płatnego urlopu.

Rekommenderad:  Jak zarabiać na swojej liście e-mailowej

10. Aspiruj do stylu życia

Aspiruj do stylu życia to globalna firma zatrudniająca osoby do zdalnej obsługi klienta i concierge. Poszukaj ofert pracy z „pracą z domu” w tytule, aby znaleźć ich zdalne stanowiska. Wynagrodzenie jest konkurencyjne, a praca na pełny etat wiąże się z korzyściami. Powinieneś mieć dyplom ukończenia szkoły średniej oraz doskonałe umiejętności komunikacji w mowie i piśmie.

11. Szeroka ścieżka

BroadPath zatrudnia pracowników W2 do pracy nad projektami obsługi klienta, które zwykle trwają od sześciu do dziewięciu miesięcy. Szkolenie dla każdego projektu trwa zazwyczaj dwa tygodnie i jest płatne. BroadPath dostarcza również pracownikom cały sprzęt komputerowy potrzebny do wykonywania ich pracy. Kwalifikowani kandydaci powinni posiadać dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED oraz dwa lata doświadczenia w obsłudze klienta. Pracownikom przysługują świadczenia medyczne po roku zatrudnienia.

12. Karnawał

Karnawał od czasu do czasu zatrudnia wirtualnych planistów wakacji, aby pomóc klientom w planowaniu podróży, pytaniach i wątpliwościach. Aby pracować, musisz mieć dedykowaną linię telefoniczną i cichą przestrzeń biurową.

Przeczytaj: Praca zdalna w branży hotelarskiej, turystycznej i turystycznej

13. Cigna

Firma ubezpieczeniowa, Cyna, zatrudnia zdalnych przedstawicieli obsługi klienta, rzeczników obsługi klienta, przedstawicieli obsługi klienta i nie tylko. Stanowiska są zależne od lokalizacji i wymagają dyplomu ukończenia szkoły średniej lub GED, doskonałych umiejętności komunikacyjnych i pasji do zapewniania doskonałej obsługi klienta. Praca na pełen etat wiąże się z wieloma korzyściami.

Przeczytaj: Praca w zdalnej obsłudze klienta, która nie wymaga doświadczenia

14. Koncentryk

Concentrix zatrudnia w pełnym i niepełnym wymiarze godzin przedstawicieli handlowych i serwisowych, przedstawicieli obsługi klienta i przedstawicieli wsparcia technicznego z 35 stanów. Będziesz potrzebować dyplomu ukończenia szkoły średniej lub GED i jednego roku doświadczenia w obsłudze klienta na tych zdalnych stanowiskach call center. Concentrix oferuje płatne szkolenia i świadczenia, ale nie zatrudnia rezydentów z Alaski, Kalifornii, Connecticut, Waszyngtonu, Hawajów, Illinois, Maine, Massachusetts, Montany, Nevady, New Jersey, Nowego Jorku, Oregonu, Rhode Island ani Waszyngtonu.

15. Zdrowie CVS

CVS zatrudnia przedstawicieli obsługi klienta call center do pracy z domu. Musisz mieszkać w promieniu 75 mil od ośrodka szkoleniowego i mieć co najmniej sześć miesięcy doświadczenia. CVS oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, płatne szkolenia i świadczenia.

16. NACZYNIE

DANIE, która jest właścicielem Sling, OnTech, DISH Wireless i Boost Mobile, zatrudnia pracowników obsługi klienta, przedstawicieli obsługi klienta, wsparcie techniczne i nie tylko! Zatrudniają w 28 różnych stanach, a pełnoetatowe stanowiska zapewniają rozległe korzyści, w tym cały sprzęt potrzebny do rozpoczęcia. Aby zakwalifikować się na te stanowiska, musisz mieć dyplom ukończenia szkoły średniej i sześciomiesięczne doświadczenie w obsłudze klienta.

17. Odkryj

Odkryć zatrudnia agentów zdalnej obsługi klienta i agentów dwujęzycznych. Mają dyżury dzienne, nocne i weekendowe. Stanowiska wiążą się z wieloma korzyściami, w tym płatnym szkoleniem, płatnym czasem wolnym, zwrotem czesnego, świadczeniami zdrowotnymi i nie tylko. Preferują wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta, ale są chętni do szkolenia i zatrudniania kandydatów o odpowiedniej osobowości.

18. Holdingi przedsiębiorstw

Holdingi przedsiębiorstw, w którym mieszczą się firmy Enterprise Rent-A-Car, Alamo Rent-A-Car i National Car Rental, oferują stanowiska pracy z domu dla przedstawicieli sprzedaży rezerwacji. Stawka godzinowa zaczyna się od 16,50 USD za godzinę plus konkurencyjna struktura prowizji.

19. Nauki ścisłe

Nauki ścisłe zatrudnia specjalistów ds. zdalnej obsługi klienta w celu zapewnienia wsparcia telefonicznego podmiotom świadczącym opiekę zdrowotną, pacjentom i ogółowi społeczeństwa. To stanowisko wymaga dyplomu ukończenia szkoły średniej lub GED oraz czterech lat powiązanego doświadczenia. Stanowiska te są pełnoetatowe i wiążą się z korzyściami.

20. Założyciel

Założyciel zatrudnia agentów telefonicznych w domu w 45 krajach na całym świecie do odbierania połączeń przychodzących. W przeciwieństwie do wielu innych stanowisk w call center, w Foundever jesteś zatrudniony jako pracownik, a nie niezależny wykonawca. Stanowisko to oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, świadczenia zdrowotne i emerytalne, a także możliwości awansu zawodowego.

21. Gabbyville

Gabbyville zatrudnia wirtualnych recepcjonistów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin w USA. Oferują elastyczne godziny (5:00 am EST-5:00 pm PST od poniedziałku do piątku). Jeśli chcesz pracować w Gabbyville, wyślij swoje CV na adres [email protected]. Powinieneś mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne i wcześniejsze doświadczenie administracyjne, obsługi klienta lub recepcjonisty.

22. Hiltona

Hiltona zatrudnia specjalistów ds. sprzedaży rezerwacji oraz koordynatorów ds. obsługi klienta. Musisz mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne, przekonującą zdolność sprzedaży i doświadczenie w obsłudze klienta. Hilton oferuje szeroki pakiet świadczeń oraz wynagrodzenie podstawowe i premie motywacyjne dla najlepszych pracowników.

23. Holandia Ameryka

Holandia Ameryka zatrudnia konsultantów do pracy z domu w celu promowania i sprzedaży rejsów za pośrednictwem połączeń wychodzących. Musi mieszkać w jednym z następujących stanów: Waszyngton, Oregon, Kolorado lub Nevada, aby zostać uznanym za zatrudnionego. Stanowiska są w pełnym wymiarze godzin i oferują hojne świadczenia, takie jak płatny czas wolny, ubezpieczenie zdrowotne, dodatki podróżne, 401 000 i więcej.

24. Hotel dziś wieczorem

HotelTonight od czasu do czasu zatrudnia zdalnych przedstawicieli obsługi klienta w 14 stanach, aby pomóc klientom w rozwiązywaniu problemów. Musisz mieć co najmniej roczne doświadczenie w call center. Ta pozycja obejmuje korzyści, takie jak korzyści medyczne, dentystyczne, 401 tys. i podróże.

25. HSN

HSN zatrudnia pracowników obsługi klienta do pracy z domu i specjalistów ds. zamówień. Nawet jeśli będziesz pracować zdalnie, stanowiska są zależne od lokalizacji (większość na Florydzie). Musisz mieć dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED i wcześniejsze doświadczenie. Płaca początkowa zaczyna się od 14 USD za godzinę i wzrasta co trzy miesiące przez pierwszy rok.

Rekommenderad:  Przegląd produktów HubSpot — aktualizacje przepływu pracy, aktualizacje aplikacji i nie tylko

26. Usługi Kelly’ego

Usługi Kelly’ego jest agencją pośrednictwa pracy oferującą zdalną obsługę klienta oraz stanowiska wsparcia technicznego. Kandydaci powinni posiadać dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED, doskonałe umiejętności komunikacyjne i co najmniej sześciomiesięczne doświadczenie w obsłudze klienta.

27. Grupa finansowa Lincolna

Grupa finansowa Lincolna zatrudnia przedstawicieli wsparcia technicznego witryny, współpracowników obsługi klienta, dwujęzycznych przedstawicieli obsługi klienta i nie tylko. Stanowiska są zależne od lokalizacji, ale niektóre nie wymagają żadnego doświadczenia, co czyni je idealnymi dla absolwentów szkół średnich i wyższych. Stanowiska są pełnoetatowymi możliwościami pracy i wiążą się z rozległymi korzyściami.

28. LiveXchange

LiveXchangedawniej ContractWorld, zatrudnia niezależnych kontrahentów z całego świata do obsługi klientów takich firm jak Pizza Hut, Loreal i KFDzięki tej możliwości pracy w domu otrzymujesz wynagrodzenie za połączenie ze średnimi zarobkami od $8-16 dolarów za godzinę. Należy pamiętać, że ContractWorld pobiera opłatę w wysokości 75 USD za kurs dostępu dla agentów, miesięczną opłatę licencyjną w wysokości 29 USD oraz opłatę w wysokości 29 USD za40,95 miesięczna opłata za przetwarzanie płatności. Osobiście uważam, że te opłaty są wygórowane, zwłaszcza że będziesz musiał również płacić podatki od samozatrudnienia.

29. Operacje na żywo

LiveOps zatrudnia niezależnych wykonawców w 36 stanach do obsługi klienta i pracy telefonicznej. Dzięki tej możliwości możesz ustawić własny harmonogram, a wynagrodzenie wynosi od 12 do 15 USD za godzinę. Umowy LiveOps z firmami takimi jak Murad i ProFlowers.com. Agenci muszą zapłacić i przejść kontrolę przeszłości kryminalnej przed zawarciem umowy z firmami.

30. Neiman Marcus

Neiman Marcus zatrudnia sezonowych telefonicznych pracowników obsługi klienta w celu zapewnienia klientom wsparcia sprzedaży i serwisu. Musisz mieć roczne doświadczenie w call center i mieszkać w Teksasie, gdzie będziesz musiał wziąć udział w szkoleniu na miejscu. Zwykle rozpoczynają rekrutację na te sezonowe stanowiska w sierpniu lub wrześniu.

Przeczytaj: Praca w handlu zdalnym: sposoby pracy w handlu detalicznym z domu

31. NexRep

NexRep zatrudnia agentów pracujących w domu na stanowiskach związanych ze sprzedażą przychodzącą, sprzedażą wychodzącą i obsługą klienta. Wiele stanowisk oferuje stawkę godzinową z możliwością prowizji. W tych rolach będziesz pracować jako niezależny wykonawca, a nie pracownik W2. NexRep zatrudnia firmy takie jak Red Bull, Priceline, GrubHub i inne. NexRep nie zatrudnia w następujących stanach: AR, AZ, CA, CO, CT, DC, IL, MA, MD, ME, MO, NJ, NY, OR, RI, VT, WA i WI. Zanim zaczniesz, będziesz musiał zapłacić za sprawdzenie przeszłości kryminalnej.

32. Nordstrom

Nordstrom od czasu do czasu zatrudnia specjalistów ds. obsługi klienta do pracy w domu. Te stanowiska są w pełnym wymiarze godzin i oferują wspaniałe korzyści, takie jak medyczne, dentystyczne, wizyjne, rabaty na towary i plan 401 tys. Zwykle rozpoczynają zatrudnianie w sierpniu i wrześniu ze względu na zwiększone zapotrzebowanie w okresie wakacyjnym.

33. Wszechstronne interakcje

Wszechstronne interakcje zatrudnia niezależnych kontrahentów z USA do obsługi klienta i wsparcia przez telefon, e-mail, czat i społeczność. Dzięki tym rolom masz pełną kontrolę nad swoim harmonogramem, a na większości stanowisk płaci się 17,00 USD za godzinę. Powinieneś mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne, komputer osobisty i szybkie łącze internetowe.

34. PhoneBurner

PhoneBurner zatrudnia pełnoetatowych przedstawicieli obsługi klienta do odbierania połączeń przychodzących, e-maili i czatów. Wynagrodzenie waha się od 17 do 20 USD za godzinę i musisz mieć dwa lata doświadczenia we wsparciu technicznym.

Przeczytaj: Najlepsza praca w domu, jeśli masz doświadczenie w obsłudze klienta

35. Smith.ai

Smith.ai zatrudnia wirtualnych recepcjonistów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin do odbierania połączeń, odbierania wiadomości, umawiania spotkań i nie tylko. Musisz mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne i być w stanie wpisać 40 WPM. Początkowa stawka dla agentów w USA wynosi 15 USD za godzinę, a praca w pełnym wymiarze godzin wiąże się z korzyściami. Smith.ai działa 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, co oznacza, że ​​dostępnych jest wiele różnych opcji zmianowych.

36. Support.com

Wsparcie.com zatrudnia zdalnych przedstawicieli obsługi klienta w celu zapewnienia wsparcia technicznego. Oferują szeroki zakres korzyści, takich jak płatne szkolenia, ubezpieczenie zdrowotne, PTO, program premii za wyniki i wiele innych. Musisz mieć co najmniej roczne doświadczenie, umieć pisać z szybkością 40 WPM i mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne.

37. Sutherland

Sutherland zatrudnia wirtualnych przedstawicieli obsługi klienta, wsparcie techniczne i przedstawicieli handlowych. Przy tych rolach trzeba mieć maturę lub GED, choć niektóre stanowiska wymagają wyższego poziomu wykształcenia. Oferują płatne szkolenia, świadczenia i zatrudnienie w W2 i zatrudniają we wszystkich stanach z wyjątkiem Hawajów i Alaski.

38. Teleflora

Teleflora zatrudnia sezonowych (zwykle przed świętami Bożego Narodzenia, Walentynki i Dzień Matki) agentów pracujących w domu do pomocy przy przychodzących zamówieniach i połączeniach. Ta rola wymaga telefonu stacjonarnego, komputera PC (niedozwolone są komputery Mac) oraz podstawowych umiejętności wprowadzania danych.

39. TeleReach

TeleReach jest marketingiem typu business-to-business, co oznacza, że ​​nie sprzedajesz produktów za pośrednictwem połączeń telefonicznych. Zamiast tego dzwonisz do firm szukających usług i produktów, które masz do zaoferowania. Aby pracować z TeleReach, musisz mieć telefon stacjonarny i przejść proces szkolenia. Możesz zarobić od 35 000 do 85 000 USD rocznie, w zależności od liczby połączeń i sprzedaży.

40. TTEC

TTEC zatrudnia globalnych współpracowników do obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego przez telefon, czat i media społecznościowe. Stanowiska te obejmują płatne szkolenia i świadczenia. TTEC nie zatrudnia osób z Kalifornii, Hawajów ani Alaski. Wnioskodawcy z Kolorado, Illinois, Massachusetts, New Jersey, Nowego Jorku, Waszyngtonu i Waszyngtonu będą brani pod uwagę w szczególnych sytuacjach. Kandydaci muszą posiadać dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED i co najmniej sześciomiesięczne doświadczenie.

41. Załadunek U

U-Haul zatrudnia przedstawicieli ds. sprzedaży i rezerwacji w niepełnym wymiarze godzin, aby pomagać klientom. W ruchliwych porach roku godziny mogą się różnić, ale w większości przypadków harmonogram jest elastyczny. Musisz zobowiązać się do czterotygodniowego programu szkoleniowego i dobrze znać geografię.

Rekommenderad:  5 Sposoby wykorzystania mocy współpracy w zaangażowaniu agencji

42. Grupa UnitedHealth

Zakład ubezpieczeń zdrowotnych Grupa UnitedHealth zatrudnia zdalnych przedstawicieli obsługi klienta, dwujęzycznych przedstawicieli obsługi klienta, przedstawicieli wsparcia sprzedaży i kierowników obsługi klienta. Te stanowiska wymagają dyplomu ukończenia szkoły średniej lub GED i jednego roku doświadczenia w obsłudze klienta i są zależne od lokalizacji. Praca na pełny etat wiąże się z korzyściami.

43. Unum

Unum zatrudnia zdalnych przedstawicieli obsługi klienta do pomocy klientom z ubezpieczeniem zdrowotnym. Musisz znajdować się we wschodniej lub centralnej strefie czasowej. Te stanowiska wiążą się z płatnym szkoleniem i wieloma korzyściami. Aby znaleźć te stanowiska na ich portalu kariery, wyszukaj słowo kluczowe „zdalny”. Kandydaci będą potrzebować dyplomu ukończenia szkoły średniej lub GED i odpowiedniego doświadczenia.

44. Verizon

Verizon zatrudnia zdalnych przedstawicieli obsługi klienta w Alabamie, Arizonie, Arkansas, Kolorado, Florydzie, Georgii, Illinois, Minnesocie, Nowym Meksyku, Karolinie Północnej, Ohio, Oregonie, Karolinie Południowej, Tennessee, Teksasie, Utah i Waszyngtonie. Podczas gdy agenci pracują zdalnie, być może będziesz musiał od czasu do czasu uczestniczyć w spotkaniach i szkoleniach na miejscu, stąd wymóg lokalizacji. Verizon zapewnia pracownikom komputer, telefon, zestaw słuchawkowy, odpowiednie oprogramowanie, kable i miesięczne stypendium za połączenie internetowe.

45. Żywiec

Vivint zatrudnia osoby do pracy z domu jako wsparcie techniczne. Na tym stanowisku będziesz odbierać połączenia przychodzące od klientów, aby zapewnić wsparcie techniczne i obsługę klienta. Muszą mieszkać w promieniu 100 mil od jednego z ich ośrodków szkoleniowych. Wynagrodzenie początkowe wynosi 12,50 USD za godzinę i obejmuje ubezpieczenie zdrowotne, płatny urlop, 401 000 i więcej.

46. ​​Williams-Sonoma

Williams-Sonoma zatrudnia zdalnych przedstawicieli obsługi klienta, którzy kontaktują się z klientami przez telefon, czat i e-mail. Ta praca w domu kosztuje 15 USD za godzinę i obejmuje zniżki na towary, opiekę zdrowotną i świadczenia dentystyczne oraz 401 000. Musisz być w stanie pracować 30-50 godzin tygodniowo; płatne szkolenie w cenie.

47. Rozwiązania robocze

Rozwiązania robocze zatrudnia niezależnych wykonawców do zdalnej obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia. W zależności od programu, nad którym pracujesz, agenci mogą zarobić do 19 USD na godzinę plus premie i dodatkowe prowizje. Working Solutions nie zatrudnia osób z Kalifornii, Nowego Jorku, Pensylwanii ani Waszyngtonu.

48. Wrrk

Wrrk ma zadania zdalnej obsługi klienta, w których będziesz pomagać klientom przez telefon, czat i e-mail. Musisz mieszkać w Teksasie, Kolorado, Arizonie, Georgii, Ohio, Pensylwanii, Luizjanie, Missouri, Północnej Karolinie, Kentucky, Nebrasce, Waszyngtonie lub Oklahomie i mieć roczne doświadczenie. Jest to pozycja W2 z korzyściami zdrowotnymi.

49. Ksero

fotokopiarka zatrudnia na wiele stanowisk pracy zdalnej, ale ich praca telefoniczna składa się ze specjalistów wsparcia zdalnego, wsparcia technicznego i specjalistów ds. obsługi klienta. Stanowiska są w pełnym wymiarze godzin i oferują wiele korzyści oraz możliwości nauki i rozwoju.

50. Zapier

Zapier to firma zajmująca się w pełni zdalną automatyką, która zatrudnia pracowników z całego świata. Zatrudniają na wiele stanowisk, takich jak operacje biznesowe, inżynieria, finanse, HR, marketing i obsługa klienta. Na tych odległych stanowiskach uzyskasz konkurencyjne wynagrodzenie i szeroki wachlarz świadczeń, takich jak opieka zdrowotna, emerytura, konfiguracja biura domowego i budżet na rozwój zawodowy.

Kolejny sposób na zarabianie na rozmowach przez telefon

Jest jeszcze jeden sposób na pracę z domu przez telefon: bycie aktorką telefoniczną! Tak, mówię o pracy PSO (praca operatora seksualnego przez telefon). Nie opisuję tego zawodu na stronie. Jeśli jednak jest to coś, co Cię interesuje, możesz wyszukać te zdalne oferty pracy w Google. Pamiętaj tylko, że istnieją oszustwa operatorów telefonicznych. Penny Hoarder ma kilka cennych wskazówek, jak znaleźć pracę w PSO, nie dając się oszukać Tutaj.

Wniosek

Ostatnia uwaga dotycząca pracy zdalnej obsługi klienta. Mimo że istnieje mnóstwo legalnych ofert pracy w obsłudze klienta online, nadal musisz uważać na oszustwa. Wiele legalnych firm ma do czynienia z rekrutacją i oszustwami związanymi z oszustwami, dlatego przed złożeniem wniosku należy zawsze zachować należytą staranność.

Jeśli masz doskonałe umiejętności komunikacyjne i lubisz rozmawiać z innymi, istnieje wiele firm poszukujących pracowników telefonicznych! Zapoznaj się z firmami z tej listy, a jeśli potrzebujesz więcej ofert pracy zdalnej, sprawdź Katalog zadań zdalnych!

Masz pracę w zdalnej obsłudze klienta? Z jaką firmą współpracujesz? Napisz do nas wiadomość; chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Pierwotnie opublikowany w marcu 72017. Aktualizacja treści: maj 2023 r.