50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe

Znalezienie specjalnego sposobu na zaprezentowanie się w Internecie nie wydaje się trudne, ale morze mediów, które są prezentowane za każdym razem, gdy próbujesz znaleźć dobre zdjęcie profilowe, utrudnia podjęcie decyzji, którą wybrać, pozwól sam jak to rozgryźć co chcesz w pierwszej kolejności. Appamatix ma 50 śmiesznych zdjęć i zdjęć profilowych, które mogą pobudzić kreatywne soki przy wyborze obrazu dla WhatsApp DP. Zabawny? Czek. Wesoły? Synonim, ale sprawdź dwukrotnie. Mamy też szczere zdjęcie i bardziej wpływowe – dobre cytaty i frazy, które mogą na nie wpłynąć uczucia od osób z listy kontaktów.

Sposób, w jaki grasz się online, nawet w tak prostym obrazie, jak zdjęcie profilowe, nigdy nie był tak ważny. Ponieważ nasze cyfrowe życie zyskuje na znaczeniu – ważąc prawie tyle samo, co dzieje się w naszym codziennym życiu – niezwykle ważne jest, abyś przejął kontrolę nad tym, jak inni ludzie cię widzą. Dla wielu oznacza to zwrócenie większej uwagi na konsekwencje twoich akcji, postów i tweetów, ale możesz zyskać pasywne korzyści z kształtowania swojego profilu tak, abyś konkretnie Cię reprezentował dokładnie tak jak tego chcesz. Lubisz tworzyć humorystyczne posty? Twoje zdjęcie profilowe może iść na dwa sposoby – podwoić siłę, używając śmiesznego obrazu lub cytatu, lub odtwarzaj je ironicznie, używając komicznie poważnego zdjęcia profilowego.

Lub zawsze możesz użyć mema. Nie wiem, czy słyszałeś, ale memy oficjalnie zastąpią język angielski do roku 2020. (Uderz mnie za to, że kłamiesz, ale szczerze mówiąc, czasem wydaje się, że tak jest!)

Tak długo, jak zajmujemy się WhatsApp (ponieważ wszyscy potrzebują tam zdjęcia profilowego), porozmawiajmy o tym, dlaczego reprezentacja Twojego profilu jest w szczególności ważny. To dość usprawniony interfejs, prawda? Jest to dalekie od bycia tak skoncentrowanym na mediach jak ludzie podobni Facebook, Instagram, Snapchat lub Kik. Czystsze linie, bardziej profesjonalna prezentacja, a jeśli jesteśmy krytyczni, o wiele łatwiejsza do odczytania niż funkcja przesyłania wiadomości w większości konkurencji.

Jednak ponieważ tak jest mniej bogate w media niż inne aplikacje oznaczają, że ważne media będą się jeszcze bardziej wyróżniać. Zgadza się. Twoje zdjęcie profilowe będzie dostępne dodatkowy uwaga wścibskich oczu, które oglądają twój profil. Jedyną rozsądną odpowiedzią jest polowanie na zdjęcie (lub „DP” dla wyświetlanego obrazu, ponieważ WhatsApp lubi je nazywać), co najlepiej podsumowuje ty. Lub wiesz. Dwadzieścia zdjęć, które przeglądasz regularnie.

Biorąc to wszystko pod uwagę, od Ciebie zależy, czy będzie Ci najlepiej. Poniżej mamy 50 fantastycznych zdjęć, z których każde posłuży jako słodki, zabawny, romantyczny lub inspirujący WhatsApp DP. Klaszcz w dłonie i zacznij płynąć kreatywnymi sokami!

50 zdjęć profilowych WhatsApp

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 1

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 2

03

Nie jestem pewien, kto wygląda bardziej zakłopotany na tym obrazie… czy kto wygląda bardziej przystojnie. Przykład „pysk w centrum uwagi”.

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 3

Drzewiasty? Toy Story? Nie wiem, co się tutaj wydarzyło, ale jest coraz lepiej, im dłużej na to patrzysz.

05

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 4

„Zrównoważone śniadanie” prawdopodobnie nie oznacza równoważenia tego, co do diabła chcesz z niektórymi Cheerios, ale mimo to jest to świetny wizerunek!

07

Wszyscy możemy się odnosić. Wiesz to.

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 5

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 6

Jeśli nie rozumiesz gry słów, opłataj ją.

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 7

Czy bekon jest czymś modnym, czy też wszyscy tak naprawdę „lubili to przez cały czas?” Tak czy inaczej, nie jestem skłonny nie zgadzać się z urokiem szczęścia, który smakuje tak dobrze.

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 8

Och, pokusa, przychodzisz w tak wielu niegodziwych formach. Nie wiem jednak, że religia zapewni ci szybką i wierną dietę. Może powyżej MyFitnessPal wydruk w kształcie plakatu kota Hollister?

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 9

Kiedy widzisz (wstaw wszystko, co ma więcej kończyn niż mój kot), to jest twarz, którą robię! Oczywiście, nasi pajęczaki nie mogą sobie pomóc, prawda?

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 10

Powinniśmy się bać, ale myślę tylko: „Czy w końcu nadszedł dzień, że kolacja wypisze swój czek?”

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 11

Ocalę nas oboje przed tekstami One Direction, które mógłbym zacytować, i powiem to zamiast tego obie tych ludzi żałuje, że nie mogą cofnąć czasu. Tylko o kilka sekund. A może z powrotem do kiedy smartphones a Snapchat jeszcze nie było…

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 12

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 13

"Udać się! Dostań się do chargeaaa! ”Kolejny mem zrodził się z filmu z lat 80., który przewidywał stanowe gubernatorstwa dwóch celebrytów. Dodatkowe ciekawostki: opublikuj komentarz, jeśli wiesz, o którym filmie mówimy!

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 14

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 15

„Wszystkie smaki na świecie, a ty wybrałeś słone?” Przynieś odrobinę pozytywności swojemu WhatsApp DP!

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 16

To droga dwukierunkowa, te relacje na odległość! Jednak to obawa i niepokój są taki prawdziwa rzecz! Przekaż trochę tego na chwilę na tym zdjęciu profilowym.

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 17

Zawsze nam mówiono, że możemy być czymkolwiek, co chcielibyśmy, ale równie prawdą jest fakt, że musimy praca dostać się gdziekolwiek w ogóle! Jedynym sposobem na zburzenie ścian, które postawiliśmy, jest wytrwałość, determinacja i cała nauka, którą możemy zrobić po drodze.

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 18

Tak prawdziwe! Jest to dokładnie ten sam powód, dla którego tu jesteś, szukając zdjęcia profilowego na najwyższym poziomie, prawda?

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 19

Teraz, gdy każdy nastolatek pakuje smartfon, czy ktoś ma już „ukochane notebooki”? To smutny dzień, jeśli przeszedł w przeszłość, ale w każdym razie ten obraz przypomina raczej prostsze czasy listów miłosnych i notatek niż SMS-ów.

24

„Sprzedajemy także gry słów, ironię, żarty, a wszystko to w połowie z„ tude! ”

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 20

26

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 21

Tak długo, jak jesteś gotów podjąć tę pomysłową sztuczkę aż do WhatsApp DP, myślę, że oboje możemy się śmiać.

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 22

„Skąd masz kokosy? … Sugerujesz migrację kokosów? ” Dodatkowe ciekawostki, jeśli możesz nam powiedzieć, skąd pochodzi, w komentarzach poniżej!

29

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 23

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 24

A pojutrze? Pizza. I przez kolejne pięć lat, nie jest to żaden przełom, ponieważ nie możesz być Spartanem, a tata też bod!

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 25

Trochę dodatkowych badań prawdopodobnie zrobi coś więcej niż sprytny WhatsApp DP, ale to nie zaszkodzi, prawda?

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 26

W przeciwieństwie do tego, co sugeruje to sprytne zdjęcie profilowe, nie potrzebujesz ogona, aby ćwiczyć samokontrolę.

34

35

„Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za energię, którą nosimy ze sobą!” Postawa może zmienić wszystko, więc weź to, co złe i dobre, hurtowo i spraw, aby dzień był Twój!

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 27

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 28

Pamiętasz, co powiedziałem o „20 różnych zdjęciach, które regularnie obracasz?” Zmień tę liczbę na cokolwiek, co lubisz, ponieważ nikt nie będzie przeszkadzał w WhatsApp DP. Jeśli już, przyjaciele i kontakty będą zadowoleni z nowych zdjęć, tak często, jak chcesz je udostępniać!

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 29

Nie jestem pewien, na czym polega problem. Czy kierowca jadł zbyt dużo drobiu? Za dużo żartów z kurczaka / drogi? Cokolwiek zrobili, aby obrazić stado pierzastych, nie pozwól, aby powstrzymało cię to przed skorzystaniem z konsekwencji dla WhatsApp DP.

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 30

40

Czasami wszyscy moglibyśmy użyć małego przypomnienia, aby podnieść głowy ze smartfona. Mam nadzieję, że twoje otoczenie nie musi być w ogniu zanim to się stanie!

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 31

Cyniczni ludzie uznają to za smutną prawdę. Optymiści będą zadowoleni, że możemy żyć w takim świecie! Wszyscy pracujmy nad tym, aby świat był bezpieczniejszym miejscem, w którym można zagwarantować więcej szczęścia, a największe obawy, z jakimi spotykamy się na co dzień, wyczerpują się na baterii smartfona.

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 32

Turtleburger. Nie mów mi, że to nie ma sensu. Wiem, że to nie ma sensu. Zobacz powyższy obraz „nie musisz się nikomu tłumaczyć”, ponieważ Turtleburger nie musi.

43

W dniu, w którym fast food stanie się standardem branżowym, dostarczanym przez szybki dostęp do Internetu, USA w końcu wprowadzą się i zmodernizują swoją starożytną infrastrukturę internetową.

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 33

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 34

Wiesz co jest gorsze? Kiedy to powietrze dzieli torbę już zmiażdżone chipsy. Horror… Horror…

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 35

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 36

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 37

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 38

Ponieważ nikt z nas nie jest, prawda? Gdy masz do czynienia z perfekcją, uśmiech jest najlepszą rzeczą, jaką możesz nałożyć.

50 WhatsApp Śmieszne zdjęcia i zdjęcia profilowe 39

Jak myślisz, czytelnicy Appamatix? Z pewnością wybór pięćdziesięciu świetnych zdjęć nie obejmie wszystkiego, co szeroki świat internetu może zaoferować na potrzeby Twoich zdjęć profilowych, ale jeśli nie znalazłeś jednego, który Ci się podoba, ufnie, jesteś ciągnięty we właściwym kierunku. Czasami kreatywność każdego wymaga trochę kopniaka w spodniach i nic nie inspiruje tak jak oglądanie ulubionych osób w dowolnej kategorii.

Oczywiście, jeśli nie wiesz, gdzie szukać dalej, polecam udać się do obrazy Google lub Pinterest aby kontynuować wyszukiwanie. Zastanów się, co tu powiesz, i pozwól, aby to, co się podobało, poprowadziło Twoje wyszukiwanie! W międzyczasie, jeśli podobało Ci się nasze 50 śmiesznych / uroczych / poważnych zdjęć i zdjęć w profilu WhatsApp, daj nam znać, które były Twoimi ulubionymi w komentarzach poniżej!