6 Aplikacje podobne do Giganima do oglądania anime

Jednym z typów formatu wideo, który jest bardzo popularny na całym świecie, który staje się coraz bardziej popularny na całym świecie, w tym w naszym kraju, jest słynna japońska kreskówka Animes.

Jedną z najbardziej znanych aplikacji dla miłośników tego japońskiego świata jest Giganima. Ta aplikacja umożliwia oglądanie filmów i kreskówek z anime na Androidzie. Jednak wielu szukało alternatywy dla tej aplikacji, aw tym tekście pokażemy Ci najlepsze opcje na rynku.

Przeczytaj także: 10 najlepszych aplikacji do słuchania muzyki na Androida

1. Crunchyroll

Pierwszą aplikacją podobną do Giganimy jest Crunchyroll, jedna z największych platform dla tych, którzy lubią śledzić swoje ulubione anime. Oferuje bezpłatną wersję z reklamami na Androida i iOS, a także wersję premium, która eliminuje wszystkie reklamy.

W nim możesz śledzić najnowsze odcinki anime, które lubisz, ponieważ aplikacja oferuje tysiące odcinków licznych rysunków tego typu, o różnych stylach. Ta aplikacja oferuje treści licencjonowane przez firmy, co jest plusem, ponieważ użytkownik będzie przyczyniał się do twórców.

W tej aplikacji można znaleźć klasyki, takie jak Naruto, Fullmetal Alchemist, Bleach i Hunter x Hunter, nawet w wersji darmowej. Dla tych, którzy chcą zobaczyć więcej, tylko przejdź do oficjalnej strony internetowejgdzie możesz zasubskrybować wersję premium, aby oglądać swoje anime godzinę po międzynarodowym pokazie.

aplikacje crunchyroll podobne do Giganima

2. Naruto Shippuden Official

Inną aplikacją podobną do Giganimy jest ta, która w przeciwieństwie do innych platform na liście, oferuje dostęp tylko do odcinków Naruto. Jest tworzony i obsługiwany przez Crunchyroll, co gwarantuje doskonałe wsparcie.

Tutaj masz dostęp do wszystkich treści tego niezwykle znanego anime, a także gwarancję, że jeśli pojawi się więcej odcinków, możesz je oglądać zaraz po swoim koncercie w Japonii, a także można je oglądać w telewizji przez AirPlay lub HDMI. Jeśli chcesz pobrać, postępuj zgodnie z link do Androida lub na iOS.

aplikacje naruto podobne do Giganima

3. Netflix

Prawdopodobnie słyszałeś o Netflix, dzisiejszej największej platformie do przesyłania strumieniowego filmów, ale prawdopodobnie nie wiesz, że oferuje ona również możliwość oglądania anime, zdobywając miejsce na naszej liście aplikacji podobnych do Giganima.

Platforma obsługuje różne urządzenia, w tym smartphones Android i iOS. Tutaj znajdziesz wiele znanych anime, takich jak Hellsing Ultimate, Highschool of the Dead, Death Note i Naruto, a nawet można pobrać, aby oglądać wszystko, co chcesz offline.

Niestety, ta platforma nie ma darmowej wersji i musisz zapłacić przystępną cenę, aby oglądać to, co chcesz, i możesz wybierać z kilku różnych planów. Można nawet oglądać w 4K. Jeśli chcesz zobaczyć więcej, po prostu wejdź na oficjalną stronę.

4. CONtv

Kolejną z najlepszych opcji aplikacji podobnych do Giganimy, dzięki której możesz oglądać swoje ulubione anime, jest CONtv, bardzo duża platforma, która oferuje ogromną ilość treści za darmo. Wadą jest to, że zobaczysz reklamy w wersji bezpłatnej i możesz je usunąć w wersji premium.

Ma szeroki wybór kreskówek, a także filmy i więcej treści związanych z maniakami. Tutaj znajdziesz na przykład No Game No Life i Yu-gi-Oh !, a także wiele innych opcji.

Aby zobaczyć więcej o tej aplikacji, która jest dostępna dla wszystkich najlepszych przeglądarek, oprócz smartphones iOS lub Android, po prostu przejdź do oficjalna strona pod linkiem.

5. Ukryć

Kolejną usługą, która idealnie pasuje do naszej listy aplikacji podobnych do Giganima, jest Hidive, która niestety nie oferuje darmowej wersji, ale oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Na tej platformie znajdziesz niesamowity wybór anime, a także ekskluzywne treści serwisowe i możesz oglądać odcinki nadawane w japońskiej telewizji. Jeśli jesteś zainteresowany po prostu kliknij link.

ukryte aplikacje podobne do Giganima

6. Hulu

Kolejną platformą w stylu Netflix jest Hulu, która oferuje również możliwość oglądania anime z szerokiego wyboru klasyków, takich jak Naruto Shippuden, One Piece i Cowboy Bebop, z możliwością wyboru oglądania dubbingu lub napisów.

Ta platforma daje również możliwość dodania konta premium do aplikacji, dzięki czemu możesz dalej rozwijać katalog i oglądać wszystko, co chcesz. Niestety oferuje tylko płatną wersję, która ma krótki okres próbny. Jeśli chcesz zobaczyć więcej, śledź stronęskąd można także pobierać aplikacje na smartfona.

7. Amazon Najlepsze wideo

Jest to kolejna platforma, która ma w swoim katalogu wiele opcji anime, a także oryginalne seriale i filmy (a także innych firm), z aplikacjami umożliwiającymi łatwiejsze śledzenie odcinków w jednej z aplikacji podobnych do Giganima.

Oferuje doskonałe anime, takie jak Dororo, Inuyashiki, Re: CREATORS, Shingeki no Kyojin i Steins; Gate, i wiele innych. Niestety, Amazon Prime Video jest płatny miesięcznie i nie oferuje darmowej wersji, a jedynie krótki okres próbny, w którym użytkownik nie musi niczego wydawać.

Jeśli jesteś zainteresowany tą platformą opracowaną przez jedną z największych dzisiejszych firm, która produkuje również najlepsze inteligentne głośniki dostępne na rynku, właśnie kliknij link aby zobaczyć więcej.

<img loading = "lazy" class = "alignnone rozmiar-pełny wp-image-64651″ alt=”Amazon najlepsze aplikacje wideo podobne do Giganima” width=”610″ height=”350″ src=”https://www.apptuts.com.br/wp-content/uploads/2019/12/prime-video.jpg”/>

Co myślisz o naszej liście aplikacji, które wyglądają jak Giganima?

Zostaw swoje komentarze w komentarzach, jeśli pomożemy Ci jeszcze bardziej cieszyć się ulubionym anime lub jeśli zapomnimy o dowolnej aplikacji; powiedz mi, czy znasz już którąkolwiek z wymienionych tutaj aplikacji.