6 godzin Media społecznościowe Jak zrobić retrospektywę Instagram z twoich historii

Grudzień to miesiąc, w którym wielu rezerwuje sobie wspomnienia najbardziej pamiętnych chwil w roku. Prawdopodobnie zauważyłeś, że Twoi znajomi, a nawet celebryci, już zaczęli robić z mocą wsteczną Instagram, zwany także odtwarzaniem.

Za pośrednictwem rodzimego zasobu można przywołać 10 najlepszych historii z 2021 r., które zostały wybrane za pomocą własnego algorytmu portalu społecznościowego. Jeśli jeden, który został wybrany, nie Ci się podoba, nie martw się; możesz go usunąć i dodać kolejny w jego miejsce. Sprawdź poniżej, jak stworzyć retrospektywę Stories Instagram (Android | iOS | Internet).

    Gdy tylko funkcja będzie dostępna w Twoim profilu, otrzymasz powiadomienie, więc kliknij „Zobacz retrospekcję” na ekranie głównym, aby rozpocząć. Można również uzyskać dostęp do retrospektywy, klikając Historie tych, którzy je stworzyli i opublikowali; Dotknij „Dalej”, aby zobaczyć, które historie zostały wybrane; Dodaj historie do listy lub usuń wybrane i dotknij „Dalej”; Zakończ post i udostępnij swoją Playback znajomym.
6 godzin Media społecznościowe Jak zrobić retrospektywę Instagram z twoich historii 1

Gotowe! Teraz możesz mieć retrospektywę Instagram ze swoimi najlepszymi historiami roku.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zarejestruj się na swój e-mail w Canaltech, aby otrzymywać codzienne aktualizacje z najnowszymi wiadomościami ze świata technologii.