Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

6 najlepsze aplikacje do planowania ślubu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 6 najlepsze aplikacje do planowania ślubu

Cześć! Jestem Lauren tutaj w Team AKKO. Uwielbiam łamigłówki, sport i odkrywanie, jak technologia może ułatwić mi życie. Aha, a ja obecnie planuję ślub… głównie z telefonu.

Zaręczyłam się w tym roku. Oszczędzę wam szczegółów, ale wiedzcie, że mój narzeczony wykonał niesamowitą robotę. Nie miałam pojęcia, że ​​knuje i planuje, kiedy nie zwracam na to uwagi. Więc kiedy się oświadczył, byłam tak zaskoczona… że włożyłam pierścionek na niewłaściwą rękę.

W porządku, więc jesteś złapany. Teraz zanurzamy palce w planowaniu ślubu. Tyle miejsc do zwiedzania, pytań do odpowiedzi, sukienek do przymierzenia – no i nie zapomnij o torcie, rozrywce, fotografie. Jest wiele do zrobienia i jeszcze więcej przyjemności.

Jak zaplanować ślub z dłoni

Po pierwsze – mówię ci, żebyś wziął głęboki oddech. Będzie dobrze. Dzięki smartfonowi łatwiej niż kiedykolwiek zachować porządek i skupić się na zadaniu, jeśli chodzi o planowanie ślubu swoich marzeń (a jeśli jesteś podobny do mnie, ślub moich marzeń ma napięty budżet).

Czasy noszenia ze sobą trójkołowego segregatora wypchanego próbkami tkanin, wycinkami z czasopism i alfabetycznymi przekładkami z kolorowymi sekcjami już minęły. Teraz możesz pozwolić telefonowi wykonać większość pracy.

Sprawdź te aplikacje, które pomogą Ci zaplanować ślub, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu na przyjemności, takie jak degustacja ciasta i znalezienie idealnej sukni ślubnej.

Najlepsze aplikacje do planowania ślubu

1. Pinterest: Inspiracja ślubna

Szukasz swojego motywu? Potrzebujesz pomysłów na kolory? Pinterest może pomóc! Przeglądaj pomysły na ślub innych osób, zapisuj zdjęcia i przechowuj je wszystkie w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy chodzi o bukiety, suknie druhen, czy ozdoby na stół, Pinterest może pobudzić Twoją kreatywność i pomóc w wizualizacji Twojego wielkiego dnia.

Rekommenderad:  Jak sprawdzać elementy za pomocą narzędzi programistycznych Chrome, Edge lub Safari

2. The Knot: Aby rozpocząć planowanie ślubu

Jeśli nie jesteś pewien, od czego zacząć, nie możesz się pomylić Węzeł. To coś w rodzaju hasła do planowania ślubu. Weź udział w quizie stylistycznym, który pomoże Ci zwizualizować Twój dzień, sprawdź listę lokalnych sprzedawców (wraz z recenzjami), załóż darmową stronę ślubną i wiele więcej. Formułuje własną listę kontrolną na podstawie daty ślubu — to naprawdę narzędzie do planowania ślubu w Twojej kieszeni.

3. Trello: Aby pomóc w organizacji ślubu

Cześć, Trello. Mój zespół w pracy używa tego narzędzia do zarządzania naszymi projektami i utrzymywania porządku. Teraz, jako że zasadniczo jestem kierownikiem projektu własnego ślubu, od razu zwróciłam się do tego bezpłatnego narzędzia do współpracy. Zapraszaj do tablicy osoby, które chcesz mieć, dołączaj dokumenty, twórz listy rzeczy do zrobienia i przydzielaj zadania konkretnym osobom. Najlepsze jest to, że jest bardzo łatwa w nawigacji, więc ludzie z mojego zespołu planowania ślubu (tj. moja mama) szybko się zorientowali.

4. Mint: Aby pomóc w utrzymaniu budżetu

Wesela są drogie — wszystkie małe rzeczy szybko się sumują. Miejsce, jedzenie i rozrywka były naszymi trzema największymi wydatkami, a także trzema pierwszymi rzeczami, które odhaczyliśmy z listy w procesie planowania. Trzymaj znaki dolara w ryzach, bacznie obserwując swój budżet (mówię tu też do siebie) z Mennica aplikacja. Mint pomaga tworzyć budżet, śledzić wydatki i płacić rachunki.

5. Zola: Za założenie rejestru ślubów

Rejestry ślubów bardzo się zmieniły w ciągu ostatnich kilku lat. Zola jest tego świetnym przykładem. Zarejestruj się, aby otrzymywać prezenty, doświadczenia i fundusze (takie jak fundusz na miesiąc miodowy) — wszystko od Zoli. To jest świetne dla Ciebie i łatwe dla Twoich gości. Czy zarejestrowałeś się w kilku miejscach na prezenty? Bez problemu. Z Zola mogą zobaczyć wszystko, na co się zarejestrowałeś, z każdego sklepu. Masz kontrolę nad tym, kiedy prezenty zostaną do Ciebie wysłane. Chcesz czekać z prezentami do powrotu z miesiąca miodowego? Zrobione!

Rekommenderad:  Jak przekonwertować obrazy HEIF na JPG na komputerze Mac

6. Headspace: na przerwę w planowaniu ślubu

W chwilach, gdy po prostu potrzebujesz przerwy, spróbuj Przestrzeń nad głową. To świetny sposób na odstresowanie się i ponowne skupienie. Jest to bezpłatna aplikacja, która uczy, jak medytować przez kilka minut dziennie. Poświęć chwilę, oczyść umysł i wróć do planowania niesamowitego dnia, aby świętować miłość.

Jeśli czytasz to i myślisz: „Wow, nie mam pojęcia, co robię”, to jest naprawdę w porządku. Czułam to samo. Te aplikacje były bardzo pomocne w złagodzeniu stresu, który pojawił się po drodze. Zawsze dobrze jest poświęcić chwilę i przypomnieć sobie, dlaczego to robisz – znalazłeś miłość swojego życia i możesz ją poślubić. Masz narzędzia, teraz zaplanuj ten ślub! I, co najważniejsze, powiedz „Tak”.

Skorzystaj z naszej wiedzy

Chociaż nie możemy poprowadzić Cię do ołtarza, nasi eksperci techniczni mogą pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości Twoich urządzeń, aby ułatwić Ci dotarcie do celu. Ponieważ wiedza techniczna należy do wszystkich. A kiedy masz dużo na głowie, prawidłowe działanie telefonu to jedna rzecz mniej, o którą musisz się martwić.