Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

6 Oferty pracy typu Mystery Shopping przez telefon, które możesz wykonywać w domu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 6 Oferty pracy typu Mystery Shopping przez telefon, które możesz wykonywać w domu

Kochasz zakupy? Jak chciałbyś otrzymać za to zapłatę? Więc może ten następny koncert jest twoim powołaniem. Nazywa się to tajemniczym klientem i polega na tym, że firmy płacą tajemniczym klientom za testowanie produktów, usług i doświadczeń.

Ale poczekaj. Co zrobić, jeśli musisz pracować z domu, ponieważ masz dzieci lub nie masz transportu? Cóż, czy wiesz, że w większości przypadków można zostać tajemniczym klientem, mając tylko telefon?

Jeśli czujesz się komfortowo rozmawiając przez telefon, a brzmi to jak fajna okazja, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to działa, jakie są zalety i wady, ile się opłaca i gdzie znaleźć zlecenia typu „mystery shopping” przez telefon, które możesz wykonywać z domu ( unikając oszustw).

Ogólnie rzecz biorąc, telefoniczny tajemniczy klient zostanie zatrudniony w celu obiektywnej oceny działu obsługi klienta. Nie będzie żadnej sprzedaży, ale możesz być zobowiązany do wykonywania dużej liczby połączeń w krótkim okresie.

Oto procedura, aby rozpocząć:

 1. Zarejestruj się na stronie internetowej (niektóre z nich są wymienione poniżej) i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
 2. Jeśli się zakwalifikujesz, zaoferowane zostaną ci koncerty z instrukcjami, jak je wykonać. Może to oznaczać uzyskanie określonych informacji i możesz otrzymać określony scenariusz do pracy. Postępowanie zgodnie z tymi instrukcjami dobrze określi twoją płatność.
 3. Możesz otrzymać bezpłatny numer telefonu, który prowadzi do firmy klienta za pośrednictwem tajemniczej firmy zakupowej, lub możesz być odpowiedzialny za koszty połączeń.
 4. Po nawiązaniu połączenia oczekuje się od Ciebie napisania raportu oceniającego Twoje wrażenia i wrażenia.
 5. Prześlij raport i otrzymaj zapłatę zgodnie z harmonogramem i strukturą płatności firmy tajemniczego klienta (dowiedz się, co to jest, zanim się zarejestrujesz).
Rekommenderad:  Durango: zbieraj, twórz i uzbrój się, aby przetrwać w świecie zaatakowanym przez dinozaury

Ponieważ tajemniczy klienci telefoniczni są weryfikowani pod kątem zachowania się podczas rozmowy telefonicznej i etykiety, wynagrodzenie może być całkiem przyzwoite w porównaniu z tajemniczymi zakupami osobistymi. Kiedy już pracujesz w renomowanej firmie, możesz spodziewać się solidnej pensji, robiąc coś, co jest stosunkowo łatwe. Opłata za wykonane połączenie różni się w zależności od firmy, ale możesz zarobić od 15 do 25 USD za godzinę, czasem więcej, a czasem mniej.

Co musi złożyć wniosek telefoniczny tajemniczy klient?

Zwykle oczekuje się, że będziesz korzystać z własnego telefonu komórkowego i będziesz potrzebować dostępu do komputera i Internetu, aby przesłać swoje raporty pocztą elektroniczną. Zazwyczaj musisz mieć ukończone 18 lat, a wiele firm zatrudni Cię bez żadnego doświadczenia lub sprawdzenia przeszłości. Jeśli Twoja aplikacja zostanie przyjęta, możesz oczekiwać, że ukończysz szkolenie w firmie lub podejmiesz pracę na okres próbny.

Jakie są zalety pracy jako tajemniczy klient przez telefon z domu?

 • Niektóre firmy oczekują, że będziesz pracować minimalną liczbę godzin tygodniowo, co oznacza, że ​​możesz uzyskać przewidywalny dochód.
 • Ta praca zapewnia elastyczność pracy w domu wokół innych zobowiązań.
 • Hałas w tle jest właściwie dobrą rzeczą, głównie dlatego, że sprawdza, w jaki sposób personel obsługi klienta firmy klienta radzi sobie z wyzwaniami, takimi jak hałaśliwe dzieci lub szczekające psy.
 • Niektóre firmy oferują pracę na całym świecie, więc jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować lub mówisz w innym języku.
 • Często im więcej pracy wykonasz, tym więcej będziesz oferować.

Jakie są wady pracy jako tajemniczy klient przez telefon z domu?

 • Ponieważ nie zawsze jest dostępna praca z tajemniczym zakupem przez telefon, dobrym pomysłem może być nie zastępowanie jej inną niezawodną pracą, ale raczej wykonywanie jej jako dodatku do innych prac w domu.
 • Jako niezależny wykonawca będziesz odpowiedzialny za własne podatki. Będziesz musiał nauczyć się śledzić swoje zarobki lub zatrudnić księgowego, który ci pomoże.
 • Uważaj na oszustwa (czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak ich uniknąć).
Rekommenderad:  Flagowy telefon Meizu 17 został oficjalnie wypuszczony na rynek w Chinach

Które legalne firmy zatrudniają tajemniczych klientów przez telefon do pracy z domu?

Wiele firm zatrudnia tajemniczych klientów do zadań telefonicznych, ale oto pięć na początek. Poświęć trochę czasu na przejrzenie ich stron internetowych, procesów aplikacyjnych, warunków, tego, czy obsługują Twój obszar i ich płatności za pośrednictwem linków tutaj:

Rolą tajemniczych klientów Perception Strategies jest ocena doświadczeń pacjentów i konsumentów w branży medycznej.

Jeśli pomyślnie zgłosisz się do InteliChek, oczekuje się, że będziesz regularnie robić zakupy i będziesz dostępny przez co najmniej 15 godzin tygodniowo. Większość rozmów będzie dotyczyć branży motoryzacyjnej, ale możesz też dzwonić do innych sektorów.

ARC poszukuje kupujących z „doskonałą prezencją telefoniczną, dobrze rozwiniętymi umiejętnościami słuchania, dużą dbałością o szczegóły, doskonałymi umiejętnościami pisania i obiektywizmem.

Firma ta ocenia call center lub poszczególne lokalizacje. Rozmowy są nagrywane, aby firma klienta mogła w każdej chwili podsłuchać, jak dobrze ich pracownicy radzą sobie z rozmowami.

Działający od 1990 roku Secret Shopper ma klientów na całym świecie z ofertami pracy opartymi na Internecie, na miejscu i przez telefon.

Chociaż FlexJobs nie jest firmą zajmującą się tajemniczymi zakupami, publikuje legalne tajemnicze i tajne oferty pracy na swojej stronie internetowej. Tylko pamiętaj, ponieważ FlexJobs sprawdza każdą ofertę pracy pod kątem legalności, pobierają niewielką opłatę abonamentową za usługę. Możesz przeczytać pełną recenzję FlexJobs Holly tutaj.

Ostatnie słowo o telefonicznym tajemniczym kliencie z domu

Teraz, kiedy już wiesz, jak to działa, jak zacząć, jakie są zalety i wady, a nawet znasz firmy, z którymi mógłbyś pracować, czy myślisz, że jest to praca, która by Cię zainteresowała?

Jest jeszcze jedna ostatnia rzecz, o której musisz wiedzieć, zanim skorzystasz z tej łatwej i dobrze płatnej możliwości. Jeśli tajemnicza firma zakupowa poprosi Cię o jakiekolwiek opłaty lub przelanie pieniędzy, uciekaj! To nie jest legalny biznes.

Rekommenderad:  The 7 Najlepsze musicale do obejrzenia w serwisie Netflix

Nie podawaj żadnych danych osobowych innych niż te, które firma musi ci zapłacić, co zwykle odbywa się za pośrednictwem PayPal lub bezpośredniego przelewu. Firma prawdopodobnie będzie wymagać wypełnienia formularza podatkowego W9 w celu zgłoszenia zarobków do IRS, ale nie podawaj swoich danych, dopóki nie będziesz pewien, że jest to legalna firma.

Przed zarejestrowaniem się w jakiejkolwiek firmie zajmującej się tajemniczymi zakupami telefonicznymi udaj się na stronę Strona informacyjna Federalnej Komisji Handlu na temat oszustw związanych z tajemniczym klientem. Ponadto możesz zapoznać się z naszym artykułem na temat rozpoznawania i unikania oszustw związanych z pracą w domu. Powodzenia!