Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

6 Pomysły na biznes online dla nastolatków

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 6 Pomysły na biznes online dla nastolatków

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, które pozwolą nam zarabiać prowizje bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie. Przeczytaj nasze pełne ujawnienie tutaj.

Pisząc to, jestem zblazowanym starcem po trzydziestce, ale odkąd skończyłem trzynaście lat, zaczynam biznes online. Jestem jedną z tych osób, które nigdy nie miały „prawdziwej pracy” – niekoniecznie jest to coś, czym można się chwalić, ponieważ bardziej niż cokolwiek innego świadczy to o mojej niezdolności do pracy!

W tym artykule dam ci kilka praktycznych porad dotyczących zarabiania pieniędzy w Internecie i tego, jakie rodzaje biznesów założyć.

Rozpocznij swoją działalność teraz, jeśli nie chcesz prawdziwej pracy, gdy będziesz starszy

Dam ci kilka uzasadnionych pomysłów na biznes online, ale najpierw dam ci radę dla taty. Pamiętasz, jak powiedziałem, że nigdy w życiu nie miałem prawdziwej pracy? To dlatego, że założyłem biznes, gdy byłem młodszy i miałem niewiele do stracenia i niewiele rachunków.

W tej chwili prawdopodobnie zadowala Cię zarabianie pieniędzy w Internecie. Prawdopodobnie będziesz zachwycony, gdy zarobisz od 500 $ do $1,000 miesięcznie, a stosunkowo łatwo jest szybko zarobić tego typu pieniądze. W końcu te 500 $ miesięcznie wzrośnie do $5000 miesięcznie, a może nawet więcej. Ale to zajmie trochę czasu. Realistycznie może to być rok lub dwa, a może to być pięć lub sześć lat.

Kiedy się zestarzejesz (a mówiąc starszy, mam na myśli dwudziestolatka), nie możesz czekać latami, żeby zarobić $5,000/miesiąc. Masz kredyt samochodowy do spłacenia. Masz czynsz. Masz dziewczynę, z którą możesz umawiać się na randki. Co się stanie? Skończysz jak zdecydowana większość świata i nigdy nie założysz firmy.

Im wcześniej rozpoczniesz działalność, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że kiedykolwiek będziesz musiał pracować, gdy się zestarzejesz.

Rekommenderad:  Napraw błąd Hamachi VPN w Windows 10

Czy możesz założyć firmę jako nastolatek?

Otwarcie firmy (lub LLC, jeśli jesteś Amerykaninem) może być trochę trudne jako nastolatek. Wiele firm rejestruje się w stanie, w którym nie mieszkają z różnych powodów. Niektóre stany wymagają ukończenia 18 lat, podczas gdy inne są bardziej przyjazne nastolatkom, na przykład Delaware.

Oto prawda: Zarabiałem pieniądze w Internecie przez lata jako nastolatek, zanim zarejestrowałem oficjalną firmę.

Wiele firm, które zapłacą Ci pieniądze online, nie wymaga posiadania firmy i/lub nie zamierza sprawdzać Twojego wieku. Dla tych, którzy sprawdzali mój wiek, często popełniałem literówkę i przypadkowo ustawiałem rok urodzenia kilka lat wcześniej.

Idealnie byłoby, gdybyś miał wspierającego rodzica lub krewnego, który pomoże ci otworzyć niezbędne konta (takie jak np Amazon konto sprzedawcy), które mają wymagania wiekowe.

Kiedy mój pierwszy biznes zaczął się rozwijać, zarejestrowałem prawdziwą firmę i zacząłem formalizować sprawy.

Pamiętaj, że nie jest to oficjalna porada biznesowa. Oficjalna rada, która nie wpędzi mnie w kłopoty, to zarejestrować firmę, robić wszystko zgodnie z księgami i przekreślać wszystko i kropkować wszystko. Moje osobiste doświadczenie jest takie, że pomijałem to wszystko, dopóki nie miałem firmy przynoszącej realne dochody.

Informacje zwrotne na temat aukcji w błyskawicznym tempie

Przed opublikowaniem list produktów możesz mieć kilka wersji głównego obrazu, zdjęć stylu życia lub wypunktowań. Których więc powinieneś użyć?

Zamiast po prostu mieć nadzieję na najlepsze, istnieje sposób na uzyskanie danych od potencjalnych klientów o tym, która wersja jest lepsza, jak wypada na tle konkurencji i jak można ją ulepszyć, zanim zostanie opublikowana. Dobrą wiadomością jest to, że możesz mieć dane w ciągu jednego dnia, korzystając z platformy badawczej dla majsterkowiczów, takiej jak Pickfu.

Skonfiguruj kwestionariusz w ciągu kilku minut i uzyskaj dostęp do bezcennych danych klientów w ciągu zaledwie kilku godzin.

Rekommenderad:  Starbucks Rewards wprowadza opcję Pay as You Go dla członków

Jakie firmy możesz założyć jako nastolatek?

Moją pierwszą działalnością jako nastolatka była sprzedaż pirackiego oprogramowania, w którym ludzie musieli klikać banery reklamowe, aby uzyskać dostęp do plików do pobrania. Moim największym osiągnięciem było otrzymanie $1000 czeków (przed awarią bańki internetowej). To było w latach 90. i zdecydowanie polecam zrobić to teraz.

Obecnie sugerowałbym kilka modeli biznesowych, które naprawdę dobrze sprawdzają się w przypadku nastolatków chcących rozpocząć biznes online:

 • Importuj produkty z Chin i sprzedawaj je online (przez AmazoneBay itp.)
 • Sprzedawaj towary wykonane na zamówienie za pośrednictwem Etsy
 • Dostarczaj produkty i sprzedawaj je online (za pośrednictwem Shopify, AmazoneBay itp.)
 • Załóż stronę internetową i uzyskaj przychody z programu partnerskiego Amazon Współpracownicy lub reklamy za pośrednictwem Google Ads
 • Praca jako freelancer za pośrednictwem witryny takiej jak Upwork

#1 Pomysł na biznes #1 dla nastolatków – Kupuj rzeczy tanio w Walmart/Home Depot/etc. i Sprzedaj dalej Amazon

Wiele pomysłów tutaj dotyczy sprzedaży fizycznych produktów online, a najłatwiejszym sposobem na rozpoczęcie jest coś, co nazywa się . Jest to w zasadzie wymyślne słowo na kupowanie nowych produktów po niskich cenach i sprzedawanie ich po wysokich cenach Amazon.

Skąd masz te produkty? Najczęstszym sposobem są zakupy w lokalnych sklepach, takich jak Walmart lub Kmart, w poszukiwaniu produktów z dużymi rabatami. Wszyscy widzieliśmy to już wcześniej: nagle lokalny Home Depot dyskontuje dmuchawy do liści o 40% lub 50% taniej, ponieważ są przepełnione. I chociaż może to być dla Ciebie świetna okazja, reszta kraju nie może znaleźć takich ofert. Więc co robisz? Kup tę dmuchawę do liści i załóż ją Amazon za więcej pieniędzy niż kupiłeś.

Kupowanie tanich produktów w sklepach takich jak Walmart i odsprzedawanie ich za więcej niż to, co zapłaciłeś, nazywa się

Ta strategia wiąże się ze stosunkowo niskim ryzykiem, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to pobrać jeden z nich Amazon Handluj aplikacjami do arbitrażu detalicznego, zeskanuj kod kreskowy na jednym z tych przecenionych produktów, a aplikacja natychmiast powie Ci, za ile możesz go sprzedać Amazon Do. Wiele osób zarabia na tym dziesiątki tysięcy dolarów rocznie lub więcej. Minusem jest to, że ta strategia wymaga dużo wysiłku, ponieważ będziesz stale szukać świetnych okazji w sklepach. Czasami znajdziesz wiele świetnych ofert. A innym razem możesz spędzić dni lub tygodnie, nie znajdując niczego.

Jakie będą Twoje codzienne obowiązki:

 • Chodzę do lokalnych sklepów i szukam okazji
 • Wystawiam te przedmioty na sprzedaż w serwisie Amazon

Czy nie-Amerykanie mogą prowadzić ten biznes? Nie bardzo.

Jak zacząć teraz: Pobierz plik Amazon aplikację arbitrażu detalicznego i zacznij szukać ofert w lokalnych sklepach, w których produkty sprzedają się za więcej pieniędzy Amazon.

Dalsza lektura: Jak zrobić Amazon Arbitraż detaliczny

Plusy prowadzenia arbitrażu detalicznego

 • Stosunkowo niskie ryzyko (zwłaszcza w porównaniu z importem z Chin)
 • Szukanie ofert to dreszczyk emocji
 • Nie wymaga dużego kapitału

Wady robienia arbitrażu detalicznego

 • To może być frustrujące, gdy przez długi czas nie znajdziesz żadnych świetnych ofert
 • Nadal potrzebujesz kapitału
 • Wymaga wysłania przedmiotów do Amazon

#2Pomysły biznesowe dla nastolatków #2: Kupuj tanie produkty w Wyprzedaż garażowa/Facebook Marketplace i sprzedawaj je w serwisie eBay

Ten pomysł na biznes przypomina strategię arbitrażu detalicznego opisaną w poprzednim punkcie, z tą różnicą, że tutaj sprzedajesz produkty w serwisie eBay zamiast w Amazon. Gdzie można znaleźć te produkty? Najczęstszym sposobem jest lokalnie poprzez sprzedaż garażową lub przez Facebook Rynek.

Facebook Marketplace, a nawet lokalne wyprzedaże garażowe mogą być doskonałym źródłem przedmiotów do odsprzedaży w serwisie eBay.

Zaletą tej strategii jest to, że stosunkowo łatwiej jest znaleźć świetne oferty, zwłaszcza jeśli jesteś przyzwoitym negocjatorem. Minusem jest to, że zawsze znajdziesz tylko produkt (w przeciwieństwie do powyższej strategii arbitrażu detalicznego, w której możesz znaleźć całą zniżkę w Walmart, gdzie możesz kupić dziesiątki produktów w świetnej cenie).

Jakie będą Twoje codzienne obowiązki:

 • Szukasz produktów dot Facebook Wyprzedaż targowa lub garażowa
 • Negocjacje ze sprzedawcami
 • Wystawiaj przedmioty na sprzedaż w serwisie eBay i wysyłaj je do klientów

Czy nie-Amerykanie mogą prowadzić ten biznes? Nie bardzo.

Jak zacząć teraz: Otwórz konto eBay i zacznij szukać Facebook Rynek ofert.

Dalsza lektura: Amazon vs eBay – porównanie

Zalety kupowania i sprzedawania używanych przedmiotów

 • Stosunkowo łatwo znaleźć dobre oferty
 • Możliwość osiągnięcia dużego zysku na przedmiotach, jeśli dobrze negocjujesz

Wady kupowania i sprzedawania używanych przedmiotów

 • Prawie zawsze musisz kupować jeden produkt na raz
 • Wystawianie przedmiotów na aukcje w serwisie eBay może być czasochłonne
 • Wymaga osobistego wysyłania produktów do klientów

#3Pomysły biznesowe dla nastolatków #3: Import produktów z Chin

Ten pomysł na biznes jest bliski mojemu sercu, ponieważ jest to zasadniczo pomysł, który wykorzystuję teraz w moich firmach.

Wiąże się to z kupowaniem tanich produktów z Chin i odsprzedażą ich z zyskiem na stronach takich jak Amazon i eBayu. Ten pomysł na biznes jest świetny, ponieważ kiedy twoje produkty faktycznie dotrą z Chin, masz prawie gwarancję sprzedaży, o ile twoje produkty są wycenione na niskim poziomie (nie oznacza to, że koniecznie zarobisz tonę , ale to zupełnie inny temat).

Istnieje jednak kilka poważnych wad importu z Chin. Po pierwsze, potrzebujesz dużo pieniędzy, aby zacząć kupować produkty, zazwyczaj minimum $1,000 do $5,000. Po drugie, aby zacząć, potrzebujesz wielu oficjalnych dokumentów. Będziesz potrzebować Amazon Konto sprzedawcy (które technicznie musisz mieć ukończone 18 lat, aby otworzyć) i ostatecznie będziesz potrzebować rzeczywistej firmy do importu do Ameryki.

Potrzebne pieniądze: $1000 minimum, najlepiej $5,000+

Jakie będą Twoje codzienne obowiązki:

 • Szukasz możliwości produktu na Amazon a następnie znaleźć fabryki w Chinach, aby wytwarzać te produkty dla Ciebie.
 • Znalezienie najlepszych opcji wysyłki, aby produkty były wysyłane niedrogo z Chin
 • Tworzenie dobrze wyglądających stron produktów na Amazon reklamy swoich produktów
 • Radzenie sobie z obsługą klienta

Nieszablonowe możliwości: Wszyscy się sprzedają Amazon. Kupuj tanie produkty z Chin i sprzedawaj je lokalnie za większe pieniądze za pośrednictwem stron takich jak Facebook Marketplace, Craigslist, Kijiji itp.

Czy nie-Amerykanie mogą prowadzić ten biznes? Tak, chociaż jest to łatwiejsze, jeśli mieszkasz w Ameryce, ponieważ możesz mieć swoje pierwsze produkty wysłane prosto do domu.

Jak zacząć teraz: Zrób burzę mózgów na temat pomysłów na produkty. Użyj narzędzia takiego jak Helium 10, aby zobaczyć, ile sprzedają się te produkty Amazon. Zacznij wysyłać e-maile do fabryk z Alibaba.

Dalsza lektura: Przewodnik po imporcie z Chin firmy EcomCrew

Plusy importu z Chin

 • Najłatwiejszy sposób na natychmiastową sprzedaż
 • Jako nastolatek prawdopodobnie czujesz się komfortowo z niższymi dochodami, więc możesz oferować niższe ceny

Wady importu z Chin

 • Wymaga dość dużego kapitału
 • Mnóstwo formalności prawnych do załatwienia

#4Pomysły biznesowe dla nastolatków #4: Załóż stronę internetową i zarabiaj na reklamach

Następny na liście jest prawdopodobnie najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie działalności gospodarczej: założenie bloga lub strony internetowej, pozyskanie odwiedzających, a następnie zarabianie pieniędzy dzięki reklamom lub przychodom stowarzyszonym. To w zasadzie model biznesowy EcomCrew.

Największą zaletą tego modelu biznesowego jest to, że zasadniczo możesz zacząć za bardzo niewielkie pieniądze lub za żadne pieniądze. Największym minusem jest to, że budowa zajmuje dużo czasu. Zajmie to co najmniej wiele miesięcy, a realnie kilka lat. Innym minusem jest to, że musisz lubić pisanie. Nie musisz być pisarzem, ale musisz to lubić, ponieważ będziesz dużo pisać.

Podobnie jak przy rozpoczynaniu działalności e-commerce, musisz wybrać niszę, tj. jeden temat, o którym będziesz stale pisać. Kiedy już zaczniesz generować ruch na swojej stronie internetowej (około 50 do 100 odwiedzających dziennie), możesz zacząć od sprzedaży reklam (jednym z najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy przez strony internetowe jest Amazon Associates, gdzie otrzymujesz procent od każdej sprzedaży dokonanej przez kogoś po kliknięciu w Twoje linki). Możesz promować produkty z Amazoni możesz dostać 1% Do 5% ceny sprzedaży za każdym razem, gdy ktoś kliknie Twój link i ostatecznie kupi ten produkt.

Jakie będą Twoje codzienne obowiązki:

 • Pisanie i wyszukiwanie artykułów
 • Próbuję zdobyć te artykuły z innych powiązanych stron internetowych
 • Tworzenie i zarządzanie stroną internetową WordPress

Nieszablonowe możliwości: Każdy chce stworzyć stronę internetową w języku angielskim, ponieważ jest to największy rynek, ale jeśli mówisz innymi językami, często jest tam znacznie mniejsza konkurencja.

Czy nie-Amerykanie mogą prowadzić ten biznes? Tak.

Jak zacząć teraz: Większość stron internetowych oparta jest na WordPressie. Uruchom witrynę WordPress na WordPress.com lub zdobądź tanie konto hostingowe za pośrednictwem firmy takiej jak Bluehost.com.

Dalsza lektura: Sprawdź jedną z moich ulubionych witryn blogowych, NichePursuits.com

Zalety hostingu witryny reklamowej

 • Darmowe/tanie na początek
 • Całkowicie niezależny od lokalizacji i świetny dla osób niebędących Amerykanami

Wady hostingu witryny reklamowej

 • Zajmuje dużo czasu, zanim zacznie generować ruch
 • Wymaga przyzwoitej umiejętności pisania

#5Pomysły biznesowe dla nastolatków #5: Zostań influencerem

może czasami mieć trochę złego rapu. Kiedy ludzie myślą o osobach wpływowych, często myślą o Kardashianach, ale każdy, kto choć trochę obserwuje społeczności, jest influencerem (w rzeczywistości sam autor tego artykułu byłby uważany za influencera e-commerce!).

Shawn Woods YouTube kanał ma ponad milion subskrybentów i pokazuje widzom, jak łapać myszy.

Aby zostać influencerem, musisz zrobić dwie rzeczy. Najpierw wybierz niszę, w której chcesz zyskać wpływ. Dla mnie najważniejsza jest e-commerce, ale może to być dosłownie wszystko. Mogą to być recenzje zabawek, jak Ryan Kaji, tworzenie infografik historycznych, takich jak The Infographic Show, a nawet pokazywanie ludziom, jak łapać myszy, jak kanał Shawna Woodsa.

Ile możesz zarobić jako influencer? To zależy od dwóch rzeczy: Twojego zasięgu (czyli tego, ile osób średnio ogląda Twoje treści) i Twojej niszy. Na przykład osoby wpływowe w biznesie mają tendencję do bycia na wysokim poziomie, podczas gdy osoby mające wpływ na podróże mają tendencję do bycia na niskim poziomie. W przypadku filmów zazwyczaj zarobisz około $2 do 10 dolarów za 1000 widzów (określanych w świecie reklamy jako , lub z grubsza 0.2¢ (mniej niż grosz) do 1¢ za obejrzenie. Oczywiście im więcej masz widzów, tym więcej zarabiasz.

Jakie będą Twoje codzienne obowiązki:

 • Regularne tworzenie nowych filmów lub publikowanie zdjęć
 • Wyszukiwanie materiałów lub tematów
 • Współpraca z innymi influencerami

Nieszablonowe możliwości: Nie lubisz być przed kamerą? Jest wielu influencerów, zwłaszcza na Youtube, którzy używają tylko animacji i zdjęć w swoich filmach, jak wspomniany wyżej The Infographic Show.

Czy nie-Amerykanie mogą prowadzić ten biznes? Tak.

Jak zacząć teraz: Nagraj teraz swój pierwszy film i opublikuj go. Nie martw się o to, aby było idealnie. Po prostu wstań.

Dalsza lektura: Sprawdź urzędnika YouTube Przewodnik dotyczący publikowania pierwszego filmu.

Plusy bycia influencerem

 • Rozpoczęcie jest bezpłatne/tanie
 • Twój kanał będzie naturalnie rozwijał się wraz z upływem czasu
 • Otrzymujesz wpływ na ludzi (stąd nazwa)
 • Ceny reklam generalnie rosną od wielu lat

Wady zostania influencerem

 • Zajmuje dużo czasu, zanim Twoje treści w końcu zyskają przyczepność
 • Tworzenie i edycja wideo jest niezwykle czasochłonna

#6 Pomysł na biznes dla nastolatków #6: Rozpocznij podcast

Podcasty stały się niezwykle popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Wykrzyknikiem było to, kiedy Spotify kupił podcast Joe Rogana za 200 milionów dolarów. Rozpoczęcie podcastu to kolejny przykład tworzenia treści. Nie różni się to zbytnio od zostania influencerem lub założenia strony internetowej, ponieważ efektem końcowym jest tworzenie treści dla ludzi. Zauważysz tu również pewien trend, ponieważ zasadniczo istnieją trzy podstawowe formy treści: pisemna, wideo i audio.

Ze wszystkich modeli biznesowych tworzenia treści podcasty prawdopodobnie wymagają najmniej czasu, ale są też jednymi z najtrudniejszych do zdobycia.

Rozpoczęcie podcastu to zarówno trudny, jak i łatwy sposób na zarabianie pieniędzy. Jest to łatwe w tym sensie, że wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć, to nagrać 30- do 60-minutowy plik audio. Możesz go nagrać za pomocą preinstalowanego oprogramowania na komputerze (Notatki głosowe, jeśli używasz komputera Mac lub Rejestrator dźwięku na komputerze PC). Po nagraniu podcastu przesyłasz go za pomocą narzędzia takiego jak Libsyn. Wymaga również bardzo ograniczonej edycji (w przeciwieństwie do edycji treści wideo, która może zająć godziny na każdą minutę wideo). Z drugiej strony jest to jeden z najtrudniejszych sposobów, ponieważ przez 30 do 60 minut musisz być interesujący i zabawny, polegając wyłącznie na swoim głosie (i/lub głosie gościa).

Jak prawie wszystko, o czym tutaj wspomniano, musisz zacząć od wybrania niszy. Dla nas to e-commerce, ale jest milion podcastów na milion różnych tematów. Dla Ciebie może to być przygotowanie do SAT, lokalna drużyna sportowa lub pomysły na modę. Gdy już wybierzesz swoją niszę, bardzo pomocne będzie zaproszenie współgospodarza lub gości do przeprowadzenia wywiadu (na początku może być trudno pozyskać gości, więc najłatwiej jest znaleźć przyjaciela, który chce zaangażować się w nagrywanie podcast co tydzień z tobą). Większość podcastów kończy się niepowodzeniem, ponieważ twórca poddaje się po kilku odcinkach. Chcesz wydawać podcast co najmniej raz w tygodniu. Nagrywaj swoje podcasty partiami (wiele na raz), aby uniknąć sytuacji, w których musisz wymyślić temat w ostatniej chwili.

Ile zarabiają podcasty? Zwykle jest to około 50 do 100 USD za sztukę 1000 słuchaczy. Więc jeśli masz 3000 słuchaczy, zarobisz od 150 do 300 USD za odcinek.

Jakie będą Twoje codzienne obowiązki:

 • Nagrywanie cotygodniowego podcastu trwającego od 30 do 60 minut
 • Wyszukiwanie interesujących gości do przeprowadzenia wywiadu

Nieszablonowe możliwości: Wielu osobom trudno jest mówić spontanicznie przez 30 do 60 minut. Napisz cały podcast, tj. przygotuj scenariusz i po prostu go przeczytaj (podcast Revisionist History Malcolma Gladwella ma podobny format).

Czy nie-Amerykanie mogą prowadzić ten biznes? Tak, ale jeśli przemawiasz do anglojęzycznej publiczności, musisz mówić po angielsku perfekcyjnie.

Jak zacząć teraz: Nagraj swój pierwszy podcast i prześlij go bezpośrednio do Apple Podcasty lub korzystanie z oprogramowania takiego jak Libsyn.

Dalsza lektura: Ile zarabiamy na podcastach 3 Miliony pobrań/miesiąc

Plusy rozpoczęcia podcastu

 • Wymaga najmniejszego zaangażowania czasowego (cotygodniowe podcasty trwające od 30 do 60 minut)
 • Wymaga bardzo niewielkiej edycji po nagraniu
 • Ograniczone koszty początkowe – w zasadzie potrzebujesz tylko przyzwoitego mikrofonu za 50 USD (dowolny mikrofon Rode załatwi sprawę)

Wady uruchamiania podcastu

 • Może być trudno być interesującym przez 30 do 60 minut swoim głosem, aby zabawiać ludzi
 • Znalezienie interesujących tematów może być trudne

Wniosek

Podsumowując, dwa najpopularniejsze sposoby zarabiania pieniędzy to sprzedaż produktów fizycznych (e-commerce) i tworzenie treści. Bez względu na to, jaki biznes zdecydujesz się założyć jako nastolatek, teraz jest bez wątpienia najlepszy czas na rozpoczęcie. Wielu ludzi dochodzi do punktu, w którym ma dwadzieścia kilka lat i za bardzo boi się założyć firmę, ponieważ uzależnili się od smaku stałej wypłaty z pracy na 9 Do 5. Nadszedł czas, abyś podjął pewne ryzyko i dowiedział się, co naprawdę lubisz i chcesz robić, a co najważniejsze, nadszedł czas, aby zarobić dodatkowe pieniądze!