Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

6 Summer Side Hustles dla studentów, które można kontynuować w nowym semestrze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 6 Summer Side Hustles dla studentów, które można kontynuować w nowym semestrze

Na początku lata studenci często podejmują pracę tymczasową, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Ratownicy, doradcy obozowi, kelnerzy i pracownicy sklepów detalicznych to tylko niektóre z letnich miejsc pracy dla studentów na przerwach. Chociaż są to wypróbowane i prawdziwe sposoby na włożenie dodatkowych pieniędzy do kieszeni w miesiącach letnich, te prace nie zawsze mogą być kontynuowane w nowym roku szkolnym, gdy wracasz do kampusu.

Więc zamiast tymczasowego letniego koncertu, rozważ dodatkową zgiełk, która może trwać przez cały rok. W rzeczywistości niektóre dodatkowe zajęcia są tak elastyczne, że mogą pomieścić nawet najbardziej napięty harmonogram szkolny, co czyni je idealnymi dla zapracowanych studentów, takich jak Ty.

1. Niezależny pisarz

Jako student college’u masz wiele zadań pisemnych do rozwiązania. Chociaż te zadania są kluczowe dla zaliczenia zajęć, nie pomogą zwiększyć twojego konta bankowego. Ale możesz wykorzystać te same umiejętności pisania, które rozwinąłeś jako student, aby zarobić niezłą porcję drobnych co miesiąc jako niezależny pisarz.

Jako niezależny pisarz możesz pracować tyle (lub tak mało), ile chcesz. Latem możesz podjąć się znacznie większej liczby projektów i zmniejszyć obciążenie pracą w ciągu roku szkolnego.

Istnieje wiele płatnych możliwości pisania, aby natychmiast rozpocząć letni zgiełk. Jeśli masz odrobinę ducha przedsiębiorczości i wolisz działać na własną rękę, wykorzystaj istniejące kontakty na LinkedIn lub skorzystaj z mediów społecznościowych, aby znaleźć pracę.

Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się zarabiać jako niezależny pisarz, możesz ubiegać się o pracę, kiedy tylko będziesz na to gotowy, niezależnie od tego, czy jest to całe lato, czy pomiędzy zajęciami.

2. Korepetytor języka angielskiego

Latem zwykle nie ma dużego zapotrzebowania na nauczycieli akademickich. Istnieje jednak całoroczne zapotrzebowanie na korepetytorów języka angielskiego. Jako korepetytor języka angielskiego pomagasz nieanglojęzycznym dorosłym i dzieciom z całego świata odświeżyć ich konwersacyjne umiejętności mówienia po angielsku.

Rekommenderad:  Top 5 - Aplikacje, które pomogą Ci zaoszczędzić i zainwestować pieniądze do 2020 roku

Wcześniejsze doświadczenie w udzielaniu korepetycji nie zawsze jest wymagane, ale dobra znajomość języka angielskiego jest niezbędna. Kiedy rejestrujesz się w firmach takich jak Cambly, możesz pracować na żądanie, kiedy tylko masz wolny czas lub zaplanować sesje korepetycji, jeśli pozwala na to Twój harmonogram. Pozwala to na regularną pracę podczas letniej przerwy i trochę zwolni, gdy szkoła wróci do zajęć.

3. Załóż sklep na Fiverr

To, co jest wspaniałe w witrynach typu Marketplace, takich jak Fiverr, to to, że każdy, nawet zapracowani studenci, może zorganizować dodatkowy zgiełk, który można dostosować do ich istniejących harmonogramów. Fiverr umożliwia sprzedaż koncertów dla poszczególnych projektów. Chociaż koncerty zaczynają się od $5mogą sięgać nawet 500 USD z różnymi dodatkami.

Na przykład możesz zaoferować korektę do 100 słów tekstu za $5 i sprzedawaj dodatki, takie jak 24-godzinny czas realizacji, dodatkowe liczenie słów i usługi edycji w $5 przyrosty. Nagle $5 praca zamienia się w koncert za 50 dolarów.

Podobnie jak w przypadku innych pobocznych zajęć z tej listy, możesz przyjąć tyle pracy, na ile pozwala Twój harmonogram, dając Ci szansę na zarabianie pieniędzy, kiedy tylko chcesz. Podczas wakacyjnej przerwy możesz aktywnie promować swój sklep Fiverr i przyjmować kolejne zamówienia, a jesienią równie łatwo ograniczyć dyspozycyjność – to od Ciebie zależy, ile chcesz pracować (i zarabiać!).

4. Tester użyteczności

Łatwym (i przyjemnym) zajęciem od lata do semestru jest testowanie użyteczności. Jako tester użytkowników odwiedzasz strony internetowe lub korzystasz z aplikacji, przekazując jednocześnie szczerą opinię. Oznacza to mówienie na głos swoich myśli podczas poruszania się po zestawie zadań. Otóż ​​to. Średnio każdy ukończony test kosztuje od $8-10 USD i powinno zająć tylko 10-15 minut.

Rekommenderad:  Najlepsze witryny z ankietami do zarabiania pieniędzy w 2023 r. (dołącz za darmo)

Wskazówka: Aby zwiększyć swoje zarobki latem, zarejestruj się w wielu firmach testujących użytkowników. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na wykonanie wystarczającej liczby zadań, aby osiągnąć swoje letnie cele pieniężne.

5. Transkrypcja

Nie brakuje możliwości zarobku jako maszynistka. Dzięki dobrej znajomości gramatyki i szybkiemu pisaniu możesz pracować przez całe lato, transkrybując wszystko, od kazań i seminariów po spotkania i badania rynku.

Wiele firm zajmujących się transkrypcją pozwala pracować tak często, jak chcesz, o ile jest dostępna praca. Latem możesz więc biegać jak szalony i powoli wyciszać się, wracając jesienią do szkoły. Ponieważ transkrypcja jest często elastycznym dodatkowym zajęciem, nadal będziesz mógł pracować przez cały rok bez ingerencji w swoje zajęcia.

6. Mikrozadania

Niezależnie od tego, czy masz długie okresy do wypełnienia latem, czy tylko kilka minut w ciągu roku szkolnego, możesz wykorzystać ten czas, aby zarobić dodatkowe pieniądze dzięki mikropracom. Miejsca z krótkimi zadaniami, takie jak Amazon Mechaniczny Turekpozwalają zarobić, wykonując szybkie i proste koncerty, które często trwają zaledwie kilka minut.

Podobnie jak w przypadku wielu wymienionych tutaj pobocznych zajęć, mądrze jest dołączyć do kilku krótkich witryn z zadaniami, aby mieć dostęp do pracy, kiedy tylko będziesz gotowy. Daje to wiele możliwości zarabiania, gdy szkoła jest poza szkołą, i nadal oferuje różnorodne zadania do wyboru, gdy wrócisz do kampusu.

Wskazówka: Aktywuj się subreddity, które omawiają wyłącznie zarabianie pieniędzy na mikropracach! Członkowie często dzielą się niesamowitymi wskazówkami, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać każde wykonane zadanie.

Poboczne zgiełki od lata do szkoły

Zawsze miło jest mieć dodatkowe pieniądze jako student. Chociaż łatwo jest wylądować na letnim koncercie, praca podczas pracowitego semestru nie zawsze jest praktyczna. Pomiędzy zajęciami, zadaniami i zajęciami pozalekcyjnymi nie zawsze łatwo jest znaleźć pracę, która pasuje do Twojego napiętego harmonogramu.

Rekommenderad:  Nie trać czasu! 4 Powody, dla których warto zmienić model biznesowy — teraz

Na szczęście możesz mieć to, co najlepsze z obu światów, rozpoczynając letni zgiełk, który możesz kontynuować przez cały rok szkolny, dając ci szansę zarabiania pieniędzy przez cały rok bez poświęcania całego lata (lub studiów).