Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

6 Witryny, które wprowadzą Cię w ducha Halloween

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 6 Witryny, które wprowadzą Cię w ducha Halloween

Halloween jest najlepszy. Pomyśl o tym — nie ma zasad, które wpychałyby to do pudełka. To nie są święta rodzinne, takie jak Boże Narodzenie czy Święto Dziękczynienia. To nie jest przyjacielsko-rodzinne jak 4 lipca. Możesz świętować to, jak chcesz, sam lub z innymi. I nadal całkowicie mieści się w świątecznych wytycznych.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Samotny maraton horrorów i gorączka cukru to równie ważne święto jak bal przebierańców z przyjaciółmi. Tak więc, biorąc pod uwagę, jak niesamowite jest Halloween, spójrzmy na kilka stron, które mogą wprowadzić Cię w odpowiedni nastrój.

To jest tak proste i proste, jak to tylko możliwe — strona prezentuje odliczanie na żywo, które kończy się wraz z nadejściem Halloween.

To super zabawna witryna o tematyce Halloween, która oferuje również kategorię radia Halloween, blog z pomysłami na kostiumy i majsterkowanie, a nawet kategorię z innymi odliczaniami na żywo. Oprócz skupiania się na zegarach związanych z Halloween, platforma odlicza również czas do następnego piątku trzynastego.

Zdecydowanie warto sprawdzić Halloween Countdown Live, aby spędzić czas wesoło i zainspirować się na Halloween.

Co to za Halloween bez nawiedzonego domu? A Fright Find pomaga znaleźć taki w pobliżu, niezależnie od tego, czy jest to nawiedzony dom wakacyjny, czy prawdziwe nawiedzone miejsce.

Możesz wyszukiwać nawiedzenia według stanu lub wpisać swój adres i zobaczyć wyniki, które pojawiają się w pobliżu. Następnie, kiedy wybierzesz nawiedzenie do odwiedzenia, uzyskasz wszelkiego rodzaju przydatne informacje na jego temat. Jest tam oczywiście adres, podsumowanie tego, czego można się tam spodziewać, a nawet ceny biletów.

Często towarzyszy temu straszna historia, która tworzy najlepszą atmosferę. I, prawda czy fikcja, prawdopodobnie i tak cię przestraszy.

Rekommenderad:  Udostępnianie w pobliżu Google: co to jest i jak korzystać [Guide]

Jeśli nie przepadasz za przerażającymi miejscami, ale nadal chcesz wprowadzić się w nastrój Halloween, strona zawiera również sekcję Patches & Mazes. Przeglądając go, możesz znaleźć w pobliżu grządki dyni i labirynty kukurydzy. Możesz więc odkryć znacznie chłodniejszą atrakcję, która nadal ucieleśnia świątecznego ducha.

Halloween Instructables kręci się wokół wszystkiego, co Halloween. Witryna oferuje przydatne informacje na temat mnóstwa majsterkowiczów w projektach o tematyce Halloween dotyczących jedzenia, dekoracji, kostiumów lub czegokolwiek innego, co możesz sobie wyobrazić. Jeśli planujesz imprezę halloweenową i potrzebujesz pomocy przy dekoracjach itp., to jest miejsce dla ciebie.

Jeśli potrzebujesz inspiracji lub instrukcji, znajdziesz je na platformie. Halloween Instructables oferuje również kategorię Konkursy i Projekty. Są dość oczywiste.

Projekty zawierają wszelkiego rodzaju instrukcje, jak osiągnąć określone cele, wraz z towarzyszącymi im obrazami. Niektóre są ściśle związane z Halloween, inne nie. W sekcji Konkursy odbywają się wszystkie konkursy, w których możesz wziąć udział, i oczywiście jest też konkurs na Halloween.

Jeśli chcesz, aby Twoja dynia wyróżniała się w tym roku, ale nie możesz sobie nawet wyobrazić, jak urzeczywistnić swoją kreatywną wizję, lub brakuje Ci kreatywności, aby ją wymyślić, nie bój się. Zombie Pumpkins to niezastąpiony zasób do rzeźbienia w dyni.

Znajduje się w nim ponad 500 unikalnych szablonów, z których możesz wybrać swoje arcydzieło i wyrzeźbić je. Różnią się one współczynnikiem strachu, więc chociaż z pewnością możesz znaleźć przerażające, możesz także trzymać się szablonów przyjaznych dzieciom i zachować je PG. Do wzorców przypisane są również poziomy umiejętności, więc eksperci mogą znaleźć takie, które można wykonać obok kompletnych nowicjuszy.

Oprócz wzorów dostępne są również instrukcje, jak najlepiej wyrzeźbić dynię, oraz obrazy przedstawiające, jak powinno wyglądać końcowe dzieło, aby uniknąć zamieszania, potrzebne narzędzia, wszystko. Większość samouczków zawiera nawet filmy.

Rekommenderad:  Transit wprowadza pierwszą taryfę mobilną w Montrealu dla ARTM

All Hallows Read to zabawna strona internetowa, która promuje pogląd, że w Halloween powinieneś rozdawać znajomym książki wraz ze słodyczami. Nie ograniczaj się tylko do słodyczy, ale rozdawaj też ludziom przerażające książki. Tak, muszą być przerażające, to wymóg.

Oczywiście, dawaj dzieciom odpowiednio przerażające książki, a dorosłym też odpowiednie — niezależnie od tego, czy są to znaleziska z drugiej ręki, z biblioteki czy gdziekolwiek indziej, nie ma to znaczenia, o ile są przerażające. I, jak powiedział Neil Gaiman w filmie promocyjnym All Hallows Read: „Rozsiewaj radość za terrorem”.

Witryna ma kategorię Rekomendacje książek, ale nie była od jakiegoś czasu aktualizowana. Mimo to All Hallows Read to koncepcja, którą warto wypróbować w Halloween. Dlaczego więc nie rozpocząć nowej tradycji?

Wymyślenie kostiumu na Halloween wydaje się co roku największym wyzwaniem. Pomimo tego, że masz cały rok na przemyślenie, wymyślenie i urzeczywistnienie tego, zawsze wydaje się, że grasz w ostatniej chwili. Dlaczego więc nie uniknąć tego wszystkiego i zamiast tego spróbować Frightgeist?

Frightgeist pomaga ci zdecydować się na kostium na Halloween. Współpracuje z Google Trends i oferuje zestawienie najpopularniejszych wyszukiwań kostiumów w roku.

Po wejściu na stronę możesz sprawdzić pełną sekcję mapy strojów, która koncentruje się na Stanach Zjednoczonych i pokazuje najpopularniejsze kostiumy według stanu. Istnieje również ranking najlepszych strojów, zaczynający się od numeru jeden do pięćdziesięciu, a nawet przycisk, który można kliknąć, aby wyświetlić więcej. Możesz także zawęzić to do Krajowego lub Lokalnego przez naciśnięcie przycisku.

Sekcja Kreator kostiumów pomaga dostosować wyniki, majstrując przy poziomach przerażalności i wyjątkowości kostiumów oraz niezależnie od tego, czy preferujesz styl nowoczesny, czy klasyczny. Gdy to zrobisz i klikniesz Prześlij, pokaże ci, jaki powinien być twój kostium. I nie martw się, możesz powtarzać wyszukiwanie, aż pokonasz system i uzyskasz pożądany wynik.

Rekommenderad:  Pełna recenzja ASUS VivoBook S15 OLED: Uwolnij swój kreatywny potencjał

Następnie, kiedy już masz swoją wizję, możesz pracować nad jej urzeczywistnieniem przy tak dużym lub niewielkim wysiłku, jaki sobie zażyczysz. Może nie masz ochoty kupować kostiumu, ale masz do dyspozycji drukarkę 3D – która może zdziałać cuda w przypadku stroju na Halloween.

Cokolwiek zrobisz w Halloween, po prostu się nim baw

Jak już wspomniano, Halloween może być tak samotne, jak chcesz. Jeśli wolisz spędzić go samotnie z przerażającą książką, podcastem lub filmem, jest to tak samo straszne, jak spędzanie go z innymi ludźmi, zarówno w kostiumie, jak i bez.

Oczywiście jednym z najlepszych sposobów na spędzenie wakacji są tematyczne kostiumy z przyjaciółmi podczas maratonu przerażających filmów. A najlepsze w tym planie jest to, że technicznie rzecz biorąc, nie musisz nawet przebywać w tym samym pokoju ze znajomymi, aby go wykonać. Tak wiele usług przesyłania strumieniowego organizuje wydarzenia związane z transmisją strumieniową na Halloween, promując swoje upiorne, przerażające treści, więc na pewno znajdziesz coś do obejrzenia.