Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

6 znaków, że Twoja firma musi zatrudnić agencję marketingową

6 znaków, że Twoja firma musi zatrudnić agencję marketingową

Dobry marketing jest kluczem do krótko- i długoterminowego sukcesu biznesowego. Choć może Cię kusić samodzielne zajęcie się marketingiem, szczególnie na początku swojej działalności, w końcu będziesz musiał zatrudnić agencję marketingową, która przejmie rosnące obciążenie pracą.

Nie jesteś pewien, czy jesteś już na tym etapie? Sprawdź sześć oznak, że Twoja firma powinna zatrudnić agencję marketingową, aby w odpowiednim momencie móc zadzwonić do ekspertów.

Marketing

Twoja sprzedaż uległa stagnacji

Szybkim sposobem na stwierdzenie, że nadszedł czas na zatrudnienie agencji marketingowej, jest sytuacja, gdy sprzedaż znacznie się zatrzymała. Mówiąc najprościej, jeśli nie zarabiasz na swojej firmie tyle pieniędzy, co wcześniej, przyczyną może być Twój marketing.

Twoje reklamy mogą nie trafiać do docelowych odbiorców lub marketing Twojej witryny może być kiepski z innego powodu. Alternatywnie, być może będziesz musiał rozpocząć nową kampanię marketingową, aby pozyskać nowych klientów, na przykład poprzez zatrudnienie pracownika Agencja e-mail marketingu Klaviyo lub poprzez marketing w mediach społecznościowych.

W każdym razie, jeśli Twoja sprzedaż uległa stagnacji, nie czekaj zbyt długo, zanim zatrudnisz ekspertów, którzy zmienią Twój przysłowiowy statek.

Ruch w witrynie uległ spowolnieniu

Podobnie, jeśli zauważysz, że ruch na Twojej stronie spadł, może to oznaczać, że musisz szybko zatrudnić agencję e-mail marketingu Klaviyo lub inną agencję marketingową. Ruch w witrynie jest zwykle pozytywnie skorelowany z ogólnym sukcesem lub siłą Twojego marketingu cyfrowego.

Jeśli nie przyciągniesz wystarczającej liczby osób do swojej witryny, nie zobaczą oni Twoich produktów, nie mówiąc już o dokonaniu zakupu jednego z tych produktów lub usług. Możesz zwiększyć ruch w witrynie dzięki odpowiedniej kampanii marketingowej, takiej jak media społecznościowe lub marketing e-mailowy. Możesz też zatrudnić agencję marketingową, która stworzy wysokiej jakości, atrakcyjne reklamy PPC/płatność za kliknięcie do wykorzystania w Google.

Nie pozyskujesz nowych klientów

Spowolnienie sprzedaży może wskazywać na potrzebę zatrudnienia agencji marketingowej, ale może również wskazywać na ogólne złe warunki ekonomiczne. Zamiast tego możesz przyjrzeć się ogólnemu wskaźnikowi pozyskiwania klientów.

Jeśli Twoja marka nie jest pozyskiwanie nowych klientów w takim samym tempie jak zwykle, oznacza to, że musisz szybko rozszerzyć swój marketing. Bez nowych klientów, którzy mogliby zrównoważyć współczynnik odrzuceń lub liczby klientów, których stracisz z biegiem czasu, Twoje przychody będą stopniowo spadać, a Twoja firma straci elastyczność.

Doświadczona agencja marketingowa może zrównoważyć tę stratę i pomóc w pozyskiwaniu klientów, pracując w ramach budżetu i zmniejszając ogólne wydatki marketingowe.

Praca marketingowa jest dla Ciebie trudna

Alternatywnie możesz po prostu uznać marketing za trudny, męczący lub nawet skomplikowany technicznie. To w porządku! Nikt nie jest dobry we wszystkim, a jako właściciel firmy możesz zlecić tę pracę ekspertom.

Doświadczona agencja marketingu e-mailowego Klaviyo, taka jak QuaGrowth, może wykonać tę istotną pracę bez konieczności zadawania sobie niepotrzebnego bólu głowy. Właściwa agencja marketingu e-mailowego Klaviyo może:

  • Zbuduj solidną listę e-mailową, z którą będziesz mógł pracować
  • Twórz znakomite e-maile, które zamieniają potencjalnych klientów w klientów
  • Twórz e-maile, które budują długoterminowe relacje z docelowymi odbiorcami
  • I więcej

Jeśli uważasz, że marketing e-mailowy jest kluczem do ogólnego sukcesu Twojej firmy, jak najszybciej poproś agencję marketingu e-mailowego Klaviyo o pracę dla Ciebie.

Masz za dużo pracy

Jako właściciel firmy możesz zamiast tego mieć po prostu za dużo innej pracy. Marketing może Cię zainteresować jako praktyka, ale nie masz wystarczająco dużo czasu ani zasobów, aby zająć się nim samodzielnie.

Agencja marketingowa może zdjąć z Twoich barków duży ciężar i pomóc Ci skoncentrować się na innych aspektach Twojej firmy, takich jak sprzedaż, strategia lub coś zupełnie innego. Ta agencja marketingowa może również umożliwić Ci podejmowanie mądrzejszych decyzji – taka agencja może dostarczyć oparte na liczbach dane na temat Twoich kampanii marketingowych, umożliwiając podejmowanie najlepszych decyzji dla Twojej marki i jej sukcesu finansowego.

Dział sprzedaży nie ma dobrych leadów

Jeśli Twój dział sprzedaży regularnie narzeka, że ​​nie ma dobrych potencjalnych klientów, zdaj się na agencję marketingową, która zamiast tego zajmie się tymi potencjalnymi klientami. Właściwa agencja marketingowa może:

  • Znajdź nowych potencjalnych klientów, nawet jeśli myślisz, że wszystkie zostały wyczerpane
  • Przygotuj tych potencjalnych klientów do strategii swojego zespołu sprzedaży
  • Pomóż zrozumieć, co prowadzi do dążenia do długoterminowego sukcesu
  • I wiele więcej

Ponadto doświadczone agencje marketingowe mogą dobrze współpracować z działami sprzedaży. Poznają Twoje produkty od podszewki, aby nie przedstawiać ich w fałszywy sposób podczas marketingu za pośrednictwem reklam lub postów w mediach społecznościowych.

Podsumowując, to od Ciebie zależy, czy zatrudnisz agencję marketingową, kiedy jej najbardziej potrzebujesz. Przyjrzyj się uważnie swoim finansom, zdecyduj, czy chcesz nadal samodzielnie zajmować się marketingiem i zastanów się, w jaki sposób doświadczona agencja marketingowa, taka jak QuaGrowth, może pomóc Ci osiągnąć większe zyski niż kiedykolwiek.