Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

7 Geeky Cyfrowa waga do ciała, która pilnuje Twojej wagi

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 Geeky Cyfrowa waga do ciała, która pilnuje Twojej wagi

W dzisiejszych czasach zdrowy tryb życia to coś, na co zwraca uwagę każdy. Produkty organiczne i zdrowa żywność szybko zyskują na popularności, a ludzie coraz bardziej interesują się tym, co kupują. Mimo to ogromna liczba ludzi cierpi na choroby związane z nadwagą. Dzieje się tak dlatego, że restauracje typu fast food i niezdrowa żywność wciąż są wokół nas.

Aby mieć zdrowsze ciało i żyć dłużej, musisz bardzo uważnie monitorować swoją wagę i myśleć o tym, co jesz. Aby pomóc Ci prowadzić zdrowsze życie, wcześniej prezentowaliśmy najlepsze aplikacje fitness na Androida, a także listę świetnych aplikacji fitness na iOS, ale to dopiero początek.

Aktualizacja: Oto nasza zaktualizowana lista NAJLEPSZYCH INTELIGENTNYCH WAG do kupienia w 2023 roku

Najlepsze cyfrowe wagi ciała dla znających się na technologii

Teraz dajemy ci trochę fajnego cyfrowe wagi ciała, specjalnie wybrane dla tych z nas, którzy są bardziej obeznani z technologią. Urządzenia te różnią się od innych wag do ciała, ponieważ oferują nam więcej informacji i kilka ciekawych dodatkowych funkcji, które pozwalają nam dokładnie monitorować naszą wagę i inne aspekty naszego ciała.

7. Skala Conair Ww204b

W przeszłości firma Weight Watchers dostarczyła nam wiele produktów najwyższej jakości, a ta cyfrowa waga nie jest wyjątkiem. Ma wspaniałą konstrukcję, wyraźny i duży wyświetlacz LCD i może zapewnić bardzo dokładne odczyty masy ciała lub masy kostnej. Idealne narzędzie dla tych, którzy chcą wysokiej jakości cyfrowej wagi ciała o pięknym wyglądzie. Bardzo mile widziane są także funkcje „Instant On” i automatycznego włączania/wyłączania, dzięki czemu ta waga do ciała jest doskonałym narzędziem dla maniaka w Tobie!

6. Przenośna cyfrowa waga ciała

Jedno z prostszych narzędzi, przenośna cyfrowa waga ciała, nie ma żadnych wyjątkowych funkcji, ale jej lekka i wyjątkowo cienka konstrukcja sprawia, że ​​świetnie nadaje się dla osób, które często są w ruchu. Zapewnia bardzo dokładne odczyty masy ciała dzięki niesamowitemu wyświetlaczowi LCD, a dzięki niskiemu profilowi ​​możesz go nosić ze sobą wszędzie, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o swoją wagę, gdy będziesz wyjeżdżać na wakacje. Ponadto możesz bardzo szybko go wymienić i zważyć swoje torby, jeśli często podróżujesz.

5. Szklana waga do pomiaru tkanki tłuszczowej Conair WW52 Weight Watchers

Weight Watchers zapewnia swoim użytkownikom najwyższej klasy cyfrowe wagi do ciała. Jakość wykonania tej cyfrowej wagi jest zgodna z oczekiwaniami od tak szanowanego producenta i ma ona kilka świetnych funkcji. Może z dużą dokładnością mierzyć wagę, zawartość wody w organizmie i masę kostną. Ponadto konstrukcja i materiały z hartowanego szkła są niesamowite, dzięki czemu ta cyfrowa waga doskonale komponuje się z każdym domem. Może przechowywać do 5 profiledzięki czemu cała rodzina może uzyskać wysokiej jakości informacje dostosowane do każdego członka.

4. Cyfrowa waga wannowa Ozeri Touch o wadze 440 funtów

Ozeri to nazwa znana wielu osobom ze względu na szeroką gamę sprzętu AGD i innowacyjną technologię. Ta cyfrowa waga nie stanowi wyjątku od tej reguły 4 precyzyjne czujniki G które zapewniają bardzo dokładne odczyty masy (przy użyciu 0.1 przyrosty kg) i 4 wrażliwe na dotyk, podświetlane przyciski ułatwiające obsługę i konfigurację. Waga ma wspaniały design i najwyższą jakość wykonania, do której Ozeri przyzwyczaiła nas we wszystkich swoich produktach. Ta elegancka cyfrowa waga ciała może mierzyć wagę, masę mięśniową, masę kostną, nawodnienie lub tkankę tłuszczową. Wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby znaleźć dietę najlepiej działającą na Twój organizm!

3. Cyfrowa skala tkanki tłuszczowej EatSmart Precision GetFit

Cyfrowa waga do pomiaru tkanki tłuszczowej o niesamowitym wyglądzie. Cyfrowa waga do pomiaru tkanki tłuszczowej EatSmart Precision GetFit to doskonałe narzędzie, które można mieć w domu. Otrzymasz bardzo dokładne informacje na temat Twojej masy ciała, masy kostnej, zawartości wody i tkanki tłuszczowej, dzięki czemu będziesz mógł dokładnie zobaczyć, czego potrzebuje Twój organizm i znaleźć najlepszą dla siebie dietę. Ponadto cyfrowa waga ciała EatSmart Precision umożliwia nagrywanie do 8 profile, dzięki czemu możesz używać go dla całej rodziny i nie pomylić danych. Dzięki świetnemu designowi i niskiej cenie ta cyfrowa waga jest idealnym dodatkiem do Twojego inteligentnego domu. Najlepszy przykład na to, że technologia nie zapomina o innych sprzętach AGD. Spróbuj i przekonaj się, jak wspaniała jest ta cyfrowa waga!

2. Skala Ciała Withinga

Zbieranie informacji o Twojej wadze nigdy nie było prostsze. Za pomocą cyfrowej wagi Withings dane dotyczące Twojej masy ciała można przesłać bezprzewodowo przez Wi-Fi na Twoje konto (bardzo dobry pomysł, jeśli lubisz czysty dom bez przewodów), gdzie możesz je dokładnie monitorować i uzyskiwać szczegółowe wykresy . Wykresy są bardzo ważne, ponieważ pokazują dynamiczną zmianę Twojej masy ciała, dzięki czemu możesz lepiej zorientować się, jak dobrze działa Twoja dieta.

Skala ciała Withings może mierzyć zawartość tkanki tłuszczowej i wody w organizmie, dzięki czemu możesz uzyskać więcej informacji, jeśli zdecydujesz się na wizytę u specjalisty lub dla własnej wiedzy. Informacje te można przesłać na adres aplikacje medycznedostępnej zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS, dzięki czemu możesz znaleźć najlepszy sposób na schudnięcie.

1. Waga ciała Fitbit Aria WiFi

Fitbit Aria, jedna z najlepszych cyfrowych wag ciała na rynku, oferuje użytkownikom taką możliwość dynamicznie monitorują swoją wagęi innych członków rodziny za pomocą niestandardowych profili i przesyłaj statystyki na serwer Fitbit, gdzie możesz zobaczyć wykresy swojej wagi, które przedstawiają całą historię utraty i przyrostu wagi. Dane są przesyłane przez Wi-Fi i możesz je monitorować za pomocą aplikacji na iPhone’a (jeśli router Wi-Fi nie pokrywa zasięgu Twojej łazienki, możesz poszukać dobrego wzmacniacza Wi-Fi).

Ponadto ta waga może mierzyć więcej niż tylko masę ciała, a dzięki systemowi wysyłającemu maleńkie impulsy elektryczne przez ciało może mierzyć zawartość tkanki tłuszczowej i szczegółowo oszacować BMI (wskaźnik masy ciała). Konstrukcja tej cyfrowej wagi ułatwia integrację z każdym projektem domu. Poza tym wyświetlacz ma świetny wygląd i przypomina oldschoolowe diody LED. Świetna waga dla każdego, kto interesuje się swoją wagą.

Mając do dyspozycji te narzędzia, możesz teraz uważnie monitorować swoją wagę i widzieć, jak kalorie spalają się coraz szybciej. Jeśli jesteś osobą aktywną, to trochę świetne gry GPS które pozwolą Ci dobrze się bawić podczas codziennego biegu, byłoby świetnym pomysłem. Aplikacje te są dostępne zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i urządzenia z systemem iOS, dzięki czemu może z nich korzystać każdy, kto posiada smartfon. Po biegu możesz wpisać liczby w preferowanej aplikacji fitness i zacząć biegać naukowa cyfrowa waga ciała żeby zobaczyć, jak te kilogramy spadają.