Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

7 Kluczowe kroki konfiguracji i sprzedaży Amazon Sklep internetowy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 Kluczowe kroki konfiguracji i sprzedaży Amazon Sklep internetowy

Stworzenie i doskonalenie platformy e-commerce wymaga wiele czasu i wysiłku, ale kierowanie całej uwagi na sprzedaż tutaj jest błędem.

Ludzie cały czas korzystają z internetowych platform handlowych jako miejsca zakupów, a na niektórych platformach, np Amazonodsprzedaż jest dozwolona, ​​co oznacza, że ​​inni mogą czerpać zyski z Twoich produktów bez Ciebie.

Może to zaszkodzić wizerunkowi Twojej marki, ponieważ to oni będą odpowiedzialni za tworzenie opisów produktów, a nie Ty. Dlatego konieczna jest dywersyfikacja kanałów sprzedaży.

Poniesiesz niewielką stratę przy zakupie, tak, ale z kolei będziesz mieć większą bazę klientów, korzyści z funkcji na stronie i będziesz mógł wykorzystać swój sukces w kanałach takich jak Amazon zwiększyć sprzedaż we własnej witrynie.

Amazon Możliwości sklepu internetowego

Amazon jest potęgą. to widziało 2.6 miliard wyświetleń i jest najczęściej używaną platformą w Stanach Zjednoczonych, a ta baza klientów służy nie tylko korzyściom Amazon samo. Całkowitej 353 mln sprzedaży platforma robi rok, tylko około 12 milionów z nich jest spełnianych przez Amazon samo.

Jeśli chodzi o kategorie, będziesz miał największe powodzenie w sprzedaży w kategoriach odzieży, kategorii narzędzi i majsterkowania oraz kategorii domowych i kuchennych. Dom i kuchnia jest największym sprzedawcą na Amazoni nie tylko odnotowuje największą sprzedaż, ale 60% z 10 najlepszych sprzedawców również koncentruje się na tej kategorii.

Kupujący prawie dwa razy częściej rozpoczynają wyszukiwanie produktów Amazon niż Googlewięc chociaż wyniki Google mają znaczenie, to po prostu (jeśli nie ważniejsze) ważne jest, aby pracować nad tym, aby Twój produkt znalazł się na pierwszej stronie Amazon.

Aby Twoja aukcja była tak wysoko Amazonbędziesz musiał poświęcić dużo czasu i wysiłku na optymalizację Amazon wystawianie, poprawianie recenzji, generowanie sprzedaży i oczywiście doskonalenie PPC Amazon kampania.

Dodatkowa wskazówka: zarejestruj się Amazon FBA ponieważ produkty FBA mają zwykle wyższą pozycję w rankingu Amazon wynik wyszukiwania.

1. Skonfiguruj swój Amazon Sklep internetowy

Po pierwsze, będziesz musiał skonfigurować swój Amazon sklep internetowy. Zwykle można to zrobić w następujących czterech krokach:

 1. Tworzenie konta
 2. Prześlij produkt
 3. Projekt sklepu internetowego
 4. marketingu sklepu internetowego

2. Jak sprzedawać swoje Amazon Sklep internetowy

Teraz, gdy twój Amazon konto jest już uruchomione, nadszedł czas, aby je ulepszyć i wprowadzić na rynek. Amazon optymalizacja aukcji ma kluczowe znaczenie dla sukcesu i zwiększenia sprzedaży, zwłaszcza jeśli korzystasz z ich narzędzi marketingowych PPC.

Zanim zagłębimy się w szczegóły, zastanówmy się, jak sprawić, by Twoje wpisy były widoczne dla ludzi.

Z większością Amazon użytkownicy pozostający na pierwszej stronie wyników i bardzo nieliczni przechodzą na następną (tylko 30% przechodzi na drugą stronę), dość ważne jest, aby Twoja Amazon aukcje zyskują na popularności i widoczności.

Przy całej tej ostrej konkurencji na rynku i zróżnicowanym zestawie czynników Amazon wystawiając rankingi, musisz zadbać o to, aby Twoje produkty były widoczne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Amazon strona internetowa.

Rekommenderad:  Jak założyć sklep Shopify: samouczek krok po kroku (ze zdjęciami)

3. Kieruj ruch do swoich ofert na zewnątrz i wewnątrz

Istnieją dwie główne kategorie, na które możesz spojrzeć, gdy chcesz promować swoją Amazon listy. Promocja zewnętrzna i wewnętrzna.

Promuj swoje Amazon zewnętrznie przyciągnąć ruch do Twojej listy produktów, korzystając z zewnętrznych źródeł Amazon kanały. Nadal istnieje wielu potencjalnych klientów, którzy chcą coś kupić, ale ich nie ma Amazon strona internetowa. Możesz zwabić ich do siebie Amazon wystawiać i zwiększać sprzedaż. Jak?

Media społecznościowe

Wykorzystaj moc mediów społecznościowych i połącz swoją listę produktów z szeroką publicznością. Rozpowszechniaj świadomość i odsyłaj do swoich ofert w mediach społecznościowych, a następnie do swoich Amazon listy.

Linki wsteczne

Skorzystaj z linków zwrotnych. Publikuj swoje wysokiej jakości blogi i kieruj ruch do swoich wpisów dzięki linkom zawartym w artykułach. Bot Google uwielbia jakość i wartościowa treść. Jeśli zajmujesz wysoką pozycję w wynikach strony Google, możesz przyciągnąć do niej duży ruch Amazon ogłoszenia – za darmo.

SEO

W rzeczywistości cały ten artykuł jest o konfiguracji i optymalizacji Amazon listy. Upewnij się, że korzystasz ze standardowych metod optymalizacji wyszukiwarek i rozumiesz, jak działają strony wyników wyszukiwania Google. Znaleźć słowa kluczowe o największym wolumenie wyszukiwań Google przez docelowych kupujących i umieść je w tytule, opisie, wypunktowaniu itp. Więcej na ten temat poniżej.

Nieuchronnie będziesz musiał się z tym uporać Amazon algorytm w celu zwiększenia ruchu i widoczności wewnętrznie.

Oto niektóre poprawki w rankingach, które przyniosły rezultaty, ale nie zostały oficjalnie udokumentowane przez Amazon.

Realizacja wg Amazon (FBA)

Jak wspomniano wcześniej w mojej sekcji wskazówek dotyczących premii, rozważ skorzystanie z opcji Realizacja do Amazon (FBA). To ma absolutny sens, że przedmioty FBA wydają się mieć wyższą rangę niż przedmioty spełnione przez kupca. Nie zawsze jednak, ponieważ czasami rankingi mogą być równe, ale mimo to FBA zapewni ci równą konkurencję w najgorszym przypadku.

Użyj nazwy marki

Nazwy marek wraz z głównymi słowami kluczowymi wydają się być szczególnie mocną kombinacją i mogą podnieść organiczne rankingi w Amazon wyniki wyszukiwania.

Nazwa sprzedawcy

Nazwa sprzedawcy skutecznie działa tak samo jak nazwa marki. W połączeniu z głównymi słowami kluczowymi wydaje się poprawiać rankingi.

Jakość obrazów

Jest rzeczą oczywistą, że wizerunek odgrywa kluczową rolę w wynikach sprzedaży. Podobnie jak wszystkie inne wyszukiwarki lub platformy z listami produktów, wysokiej jakości zdjęcia są głównym czynnikiem wpływającym na rankingi produktów.

Ostre zdjęcie, które można powiększyć, oznacza więcej konwersji, a z kolei więcej konwersji skutkuje wyższymi rankingami. Mówiąc prościej, kupujący lubią jasno widzieć, co zamierzają kupić, a wyszukiwarka jest tego świadoma.

4. Przeprowadź analizę konkurencji

Konkurenci włożyli już wiele ciężkiej pracy i wysiłku w budowanie swoich ofert i są doskonałym źródłem do nauki.

Rekommenderad:  23 tymczasowo darmowe i 52 w sprzedaży aplikacje i gry na piątek

Pytania i odpowiedzi I Opinie klientów

Przejdź przez nich Opinie klientów I Pytania i odpowiedzi sekcji, aby zobaczyć, czego szukają Twoi klienci i jakie są ich obawy. Zobacz, w jakich kategoriach radzą sobie Twoi konkurenci i ogólnie miej oko na to, jak sobie radzą. Klienci wydają się być dość bezpośredni, gdy przekazują informacje zwrotne, a to doskonała okazja, aby zidentyfikować, gdzie leży prawdziwy problem. Zebranie najważniejszych opinii i pytań klientów może sprawić, że znajdziesz nowe pomysły biznesowe i podejmiesz strategiczne decyzje dotyczące ulepszeń produktów.

Uważaj, gdy zabraknie zapasów

Jeśli u konkurencji, która sprzedaje podobny produkt do Ciebie, skończą się zapasy, jest to okazja do obniżenia cen lub zwiększenia płatnych reklam. Możesz zaoferować np Błyskawiczna umowa na ten produkt, który aktualnie posiadasz w magazynie. To wyrwie klientów konkurencji prosto spod nich.

Zwróć uwagę na ich prezentację produktów

Możesz dosłownie szpiegować, jak twój konkurent zachowuje się w zakresie kuracji treści. Sprawdź, jak często aktualizują zawartość produktów i zdjęcia lub cokolwiek innego. Czy może są lepsi w kopiowaniu list produktów, a może zatrudnili ekspertów do wykonania tej pracy? Czy prowadzą sezonowe promocje (Boże Narodzenie, Wielkanoc, Halloween)? Czy może używają wielu reklam lub robią dużo rabatów? Jak często zmieniają ceny?

5. Odpowiednia cena

Uzyskanie właściwej ceny jest integralną częścią całej Twojej firmy i jest równie ważna Amazon. To powiedziawszy, nie możesz mieć dwóch cen dla tego samego produktu. To dlatego, że Amazon działa na tak zwanej klauzuli parytetu cen. Krótko mówiąc, Amazon cena przedmiotu nie może być wyższa niż cena na Twojej stronie internetowej.

Istnieje również wiele narzędzi, których możesz użyć, aby umieścić swoją aukcję wysoko w „polu zakupu”. Jedną z takich funkcji jest „pokonaj najniższy spełniony przez Amazon price”, dzięki której cena Twojego produktu będzie nieco niższa niż cena oferowana przez Amazon.

Dostawcy i profesjonalni sprzedawcy mają również różne metody oferowania rabatów:

 • Błyskawiczne okazje
 • Rabaty cenowe
 • Najlepsze oferty
 • Kupony
 • Kup jeden, a otrzymasz jedną bezpłatną ofertę

6. Popraw opisy produktów

Będziesz musiał poprawić opisy produktów i monitorować same strony. Sekcja pytań i odpowiedzi jest pełna klientów zadających pytania, które chcą wiedzieć o produkcie. Zbyt często odpowiadają inni klienci i często odpowiedź jest nieprzydatna: „Nie wiem”.

Bądź aktywny na swoim kanale, odpowiadaj na te pytania i udzielaj prawdziwych, pomocnych odpowiedzi, na podstawie których klienci będą mogli określić, czy Twój produkt jest dla nich odpowiedni.

Będziesz także chciał:

 • Popraw tytuł, aby był opisowy i pasował do pory roku.
 • Opisy w punktach, aby klienci mogli szybko poznać jego funkcje i zalety.
 • Profesjonalne zdjęcia, dzięki którym klienci mogą wyraźnie zobaczyć, czym jest produkt i jak duży jest.
 • Przekonujące opisy, sprzedawaj swój produkt bardziej szczegółowo w dalszej części, aby klienci dokładnie wiedzieli, co to jest, co robi i dlaczego go potrzebuje. Wykorzystaj metody copywritingu, aby zachęcić ludzi do zakupu.
Rekommenderad:  Najlepsza drukarka 3D dla Twojej firmy

7. Wprowadź recenzje

Nie możesz uzyskać recenzji, oferując zniżkę zgodnie z nowym Amazon zasad, ale z pewnością możesz o nie poprosić.

Nowe recenzje produktów są również możliwe poprzez Amazon aby zachęcić kupujących do przeglądania i tworzenia stron produktów. Ponieważ większość klientów ufa recenzjom internetowym tak samo, jak rekomendacjom członków rodziny lub znajomych, jest to istotny aspekt marketingowy, którego nie można zignorować.

powiedziawszy to, Amazon recenzje okazują się być głównym czynnikiem wpływającym na pozycję produktu w wynikach wyszukiwania. Dlatego wprowadza nowe Amazon Recenzje lub ulepszanie istniejących jest na szczycie listy dla większości sprzedawców, jeśli nie dla wszystkich, którzy rozumieją, w jaki sposób Amazon algorytm naprawdę działa.

Amazon bardzo surowo podchodzi do fałszywych recenzji, w ramach których ludzie zostawiają recenzje (pozytywne lub negatywne dla konkurencji) w zamian za pieniądze.

Reklamy produktów sponsorowanych

Będziesz chciał skorzystać Amazon Ulepszona treść marki aby zwiększyć sprzedaż, gdy wystawiasz nowy produkt. Nie będzie miał sprzedaży ani recenzji, które klienci lubią widzieć (na przykład większość nie kupi produktu, jeśli ma mniej niż trzy gwiazdki). Zamiast tego będziesz musiał przyciągnąć ludzi za pomocą postów sponsorowanych Amazon Sponsorowane reklamy produktów, świetne opisy produktów, świetne zdjęcia, a najlepiej jakiś rabat.

Możesz zacząć od użycia Amazon algorytmy wyszukiwania, aby stworzyć dla Ciebie świetną listę słów kluczowych. Sprawdź, które z nich są najskuteczniejsze w ciągu kilku tygodni, a następnie przełącz się z kampanii zbiorczej, której używałeś wcześniej, na ręczną, bardziej ukierunkowaną kampanię. Monitoruj swoje wyniki i kontynuuj udoskonalanie swoich wysiłków, aby zwiększyć sprzedaż i budować Amazon profil.

W skrócie

Na tym etapie, Amazon to największa pojedyncza platforma do sprzedaży Twoich produktów na planecie Ziemia. Ponieważ nadchodzą bardziej pozytywne prognozy, jest to zdecydowanie miejsce, w którym można znaleźć się w przestrzeni sprzedaży produktów online.

Upewnij się, że masz ze sobą jak najwięcej ruch drogowy możesz z wyszukiwarek (Google) do swojego Amazon listy produktów, identyfikuj potrzeby i problemy swoich klienci, poznaj dobrze swoich wrogów (również konkurentów) i zaprzyjaźnij się z nimi Amazon zachowuje się wyszukiwarka.