Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

7 Najlepsze aplikacje do zamiany twarzy na Androida i iPhone’a [2023]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 Najlepsze aplikacje do zamiany twarzy na Androida i iPhone’a [2023]

Jeśli szukasz ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu, zapoznaj się z niektórymi z najlepszych dostępnych obecnie aplikacji do zamiany twarzy. Te aplikacje umożliwiają wymianę twarzy ze znajomymi lub nieznajomymi, a rezultaty są zawsze zabawne. Są świetnym sposobem na zabicie czasu, ale można je również wykorzystać do pokazania swojej kreatywnej strony. W tym artykule omówiono siedem najlepszych aplikacji do zamiany twarzy dostępnych na Androida i iOS. Ostrzeżenie: gdy już zaczniesz, nie będziesz mógł przerwać gry!

Aplikacje do zamiany twarzy są używane głównie w celach rozrywkowych, ale można ich również używać do celów bardziej praktycznych, takich jak przymierzanie makijażu lub sprawdzanie nowej fryzury.

7 Najlepsze aplikacje do zamiany twarzy na Androida i iPhone’a

Dzięki smartphonesTeraz każdy może z łatwością korzystać z zaawansowanych narzędzi do edycji zdjęć, które kiedyś wymagały umiejętności korzystania z programu Photoshop. Zamiana twarzy na zdjęciach to trik, z którego obecnie każdy chce korzystać. Aplikacje do zamiany twarzy ułatwiają to za pomocą kilku szybkich dotknięć smartfona.

Zanim przejdziesz dalej, ważne jest, aby zrozumieć, że wyniki, które będziesz w stanie uzyskać, będą zależeć od możliwości zamiany twarzy w konkretnej aplikacji. Aby aplikacja do zamiany twarzy działała pomyślnie, twarze na połączonych obrazach muszą być łatwe do zidentyfikowania, aby wyniki odpowiadały Twoim oczekiwaniom.

Chociaż zamiana twarzy może być świetnym sposobem na tworzenie humorystycznych lub artystycznych obrazów, ważne jest, aby podczas korzystania z tych aplikacji zachować szacunek. Oznacza to, że nie należy udostępniać zdjęć bez zgody osoby badanej i mieć świadomość tego, jak obrazy mogą być postrzegane. Mając to na uwadze, oto siedem najlepszych aplikacji do zamiany twarzy dostępnych na Androida i iOS.

Snapchat: najczęściej pobierana i używana aplikacja do zamiany twarzy

Snapchat to jedna z największych aplikacji społecznościowych, z której codziennie korzysta ponad 200 milionów aktywnych użytkowników. Ta aplikacja oferuje niesamowite możliwości nagrywania filmów i robienia zdjęć, ale większość użytkowników używa jej do zamiany twarzy.

Aby to zrobić, podczas robienia zdjęcia lub nagrywania filmu przesuń palcem po obszarze ekranu, w którym znajduje się twarz. Spowoduje to wyświetlenie różnych twarzy na dole ekranu. Następnie znajdź swoją ulubioną twarz filtra i dotknij ikony opcji Zamiana twarzy. Następnym krokiem jest wykonanie poniższej migawki lub filmu w mediach społecznościowych i udostępnienie go na ulubionych platformach. Aplikację można pobrać bezpłatnie na najpopularniejsze platformy, w tym Android i iOS.

Pobierz Snapchata Do Android | iOS

Reface: aplikacja oferująca najwyższej jakości opcje zamiany twarzy

Kolejnym doskonałym programem do tworzenia efektu zamiany twarzy jest Zmień oblicze. Jest przeznaczony wyłącznie do tworzenia filmów z zamianą twarzy. Ma przejrzysty interfejs użytkownika i produkuje filmy na najwyższym poziomie. Dzięki filtrom twarzy możesz także robić śmieszne zdjęcia i filmy, ponieważ aplikacja jest stale aktualizowana o nowe filtry i pliki GIF. Aplikacja oferuje także memy i opcje filtrów oparte na najpopularniejszych filmach i ich zabawnych momentach.

Aplikację można pobrać bezpłatnie, ale opcja subskrypcji umożliwia również nieograniczony dostęp, eliminuje reklamy i usuwa wszystkie znaki wodne z filmów. Możesz także uzyskać dożywotni dostęp do większej liczby funkcji premium za jednorazową opłatą.

Pobierz Reface Do Android | iOS

FaceApp: aplikacja Face Swap, która pozwala zamienić selfie w różne piękne zdjęcia

Aplikacja FaceApp umożliwia edycję swojego zdjęcia lub zdjęcia z rolki aparatu w celu dodania takich elementów, jak wiek, uśmiech i inne efekty. Możesz także zmienić płeć i kolor włosów, a nawet dodać okulary. Aplikacja oferuje również wiele opcji edycji zdjęć.

Istnieją również inne dodatkowe tła, efekty i filtry AI. Dzięki jednemu dotknięciu ta aplikacja może dokonać płynnych zmian. Dostępnych jest ponad 60 niezwykle realistycznych filtrów, a w przyszłości zostaną dodane nowe filtry i twarze.

Aplikacja jest dostępna na platformy Android i iOS z subskrypcją Pro, która umożliwia dostęp do aplikacji z większą liczbą filtrów i trybów upiększania.

Pobierz aplikację FaceApp Do Android | iOS

Przeczytaj także: Najlepsze aplikacje Reddit na Androida

Face Swap Live – aplikacja umożliwia zmianę twarzy podczas nagrywania wideo na żywo

Jedną z najlepszych dostępnych obecnie aplikacji wideo do przełączania twarzy jest Zamiana twarzy na żywo. Umożliwia użytkownikom natychmiastową wymianę twarzy z przyjaciółmi lub gwiazdami. Przed zastosowaniem pożądanego efektu zamiany wyglądu użytkownicy mogą zrobić sobie selfie lub zaimportować istniejący obraz z galerii.

Do wyboru jest wiele efektów twarzy. Możesz wybierać spośród wielu efektów lub wyszukać konkretny obraz, w który chcesz się przekształcić. Dzięki funkcji Face Swap Live można używać zarówno filmów, jak i zdjęć. Najważniejszym elementem aplikacji jest możliwość użycia filtra twarzy w wideo na żywo.

Face Swap Live nie jest tak dokładny, jak inne aplikacje do zmiany twarzy dostępne na rynku. Ale wyniki są nadal zadowalające, jeśli pominąć kilka problemów technicznych. Aplikacja jest dostępna na Androida i iOS, ale zawiera tylko oddzielną bezpłatną wersję dla Apple urządzenia.

Pobierz Face Swap na żywo Do Android | iOS

Face Swap Booth – aplikacja z większością filtrów do zdjęć gwiazd

The Budka Wymiany Twarzy to aplikacja, którą musisz pobrać, jeśli chcesz mieć kolekcję twarzy, które możesz wymieniać w dowolnym momencie. Możesz dodawać twarze ręcznie lub pozwolić, aby program zamiany twarzy wykrył je za Ciebie. Te różne twarze można wykorzystać do wymiany zdań z różnymi ludźmi i przy tym dobrej zabawy. Ponadto możesz także użyć oprogramowania, aby zastąpić swój wygląd jedną z już załadowanych gwiazd.

Zamiast zamieniać całe twarze, Face Swap Booth umożliwia zamianę niektórych funkcji. Oznacza to, że możesz także przesuwać oczami innej osoby nad swoimi. Co więcej, nie zawsze potrzebne jest drugie zdjęcie. Możesz także utworzyć nowy obraz, korzystając z szablonu na podstawie wstępnie załadowanych twarzy lub utworzonego obrazu.

Aplikację można pobrać bezpłatnie na Androida i iOS, a także umożliwia zakupy w aplikacji.

Pobierz Budka do zamiany twarzy Do Android | iOS

Funveo – najłatwiejsza i przyjemna w użyciu aplikacja do filtrowania twarzy

Jeden z fantastycznych efektów Funveoznany również jako Banuba w Google Play Store, to możliwość zmiany lub filtrowania twarzy. Sztuczna inteligencja tej aplikacji zapewnia dostęp do ponad tysiąca zabawnych filtrów i masek, które zmieniają Twoją twarz, zamiast skupiać się tylko na zamianie twarzy.

Aplikacja umożliwia także bezpośrednie przesyłanie zdjęć, selfie na żywo i nagrań wideo. Możesz wysłać zdjęcia e-mailem bezpośrednio ze swojej listy kontaktów, bez korzystania z zewnętrznych platform mediów społecznościowych. Aplikacja jest dostępna zarówno na platformę Android, jak i iOS.

Pobierz Funveo Do Android | iOS

Face Changer – aplikacja z najbardziej zabawnymi filtrami, maskami i naklejkami

Zmieniacz twarzy pozwala zmieniać twarze znajomych za pomocą niezwykłych i zaskakujących filtrów, masek i naklejek i dobrze się bawić. Oprogramowanie może natychmiast zmienić twarze, zapewniając odpowiednie oświetlenie i ustawienie. Możesz nawet tworzyć krótkie filmy zmieniające twarze i przesyłać je do ulubionych serwisów społecznościowych!

Aby ta aplikacja działała skutecznie, musisz umieścić na zdjęciu drugą osobę. Ta aplikacja jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej pobieranych aplikacji rozrywkowych na platformie Google Play Store ale nie jest dostępny na stronie Apple Sklep z aplikacjami.

Pobierz Zmieniacz Twarzy Do Android

Wyróżnienia:

Poza tymi siedmioma wysokiej jakości aplikacjami Face Swap, chcielibyśmy wymienić kilka innych, które nie znalazły się na naszej najlepszej liście, ale zasługują na wzmiankę.

 • B612: B612 to edytor zdjęć, który ma możliwość zamiany twarzy. Umożliwia robienie sobie zdjęć i filmów przy użyciu różnych filtrów. Niektóre filtry obejmują zwierzęta, gwiazdy i postacie z kreskówek. Aplikacji B612 można także używać do tworzenia fotomontaży i plików GIF. Jest dostępna bezpłatnie na Androida i iOS.
 • MRRRRR: Dzięki MRRMRR możesz zrobić zdjęcie lub wybrać je z galerii, a aplikacja automatycznie zamieni osoby na zdjęciu. Aplikacja oferuje podgląd na żywo, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak będzie wyglądać ostateczne zdjęcie, zanim je zrobisz. MRRMRR można pobrać i używać bezpłatnie, bez zakupów w aplikacji.
 • Instagram: Chociaż Instagram znana jest przede wszystkim jako aplikacja do udostępniania zdjęć, ma także wbudowaną funkcję zamiany twarzy (dzięki przejęciu MSQRD w 2016 r.). Aby z niej skorzystać, po prostu zrób zdjęcie lub film z dwiema osobami, a następnie dotknij ikony zamiany twarzy. Jeśli chcesz zamienić twarz na zdjęcie z rolki z aparatu, kliknij ikonę menu w prawym górnym rogu, a następnie wybierz „zamień twarz”.
 • twarzą w twarz: Ta aplikacja jest dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS i pozwala zamieniać twarze z kimkolwiek, nawet z gwiazdami! Po prostu zrób zdjęcie lub wybierz jedno z rolki aparatu, a następnie użyj aplikacji, aby zamienić się twarzami z dowolną osobą. Aplikacja umożliwia także tworzenie śmiesznych filmów i GIF-ów, które możesz łatwo udostępniać znajomym.
 • Puchar: Cupace (skrót od Cut and Paste Face) to jedna z najpopularniejszych aplikacji do zamiany twarzy i łatwo zrozumieć, dlaczego. Aplikacja umożliwia wycinanie i wklejanie twarzy na zdjęciach za pomocą szerokiej gamy narzędzi ułatwiających ten proces. Możesz także używać aplikacji do tworzenia kolaży i fotomontaży, korzystając z szerokiej gamy szablonów do wyboru.
 • MixBooth: MixBooth to aplikacja do zamiany twarzy, która pozwala łączyć twarze z przyjaciółmi, rodziną, a nawet celebrytami. Aplikacja umożliwia robienie zdjęć lub wybieranie zdjęć z rolki aparatu, a następnie mieszanie twarzy z różnymi osobami. Możesz także udostępniać swoje dzieła znajomym w mediach społecznościowych. Jest ona dostępna bezpłatnie w Sklepie Play i App Store.
 • Blender do twarzy: Face Blender to prosta aplikacja, która pozwala nałożyć jedną twarz na drugą. Aplikacja umożliwia wybranie dwóch zdjęć z galerii lub wykonanie dwóch zdjęć za pomocą wbudowanej funkcji aparatu. Następnie aplikacja automatycznie wykryje twarze na zdjęciach i połączy je ze sobą. Następnie możesz zapisać wyniki na swoim urządzeniu lub udostępnić je znajomym.

Która aplikacja do zamiany twarzy jest dla mnie najlepsza?

Każdy filtr twarzy lub narzędzie do maskowania oferuje różne opcje podczas korzystania z aplikacji do zamiany twarzy. Niektóre aplikacje oferują więcej funkcji i dlatego mogą lepiej odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom niż inne. Decydując, która aplikacja jest dla Ciebie idealna, weź pod uwagę następujące czynniki:

 • Jak łatwa jest obsługa aplikacji?
 • Czy aplikacja oferuje wystarczającą liczbę opcji zamiany twarzy lub filtrów?
 • Czy aplikacja oferuje opcje dostosowywania?
 • Jakie inne funkcje są oferowane, takie jak przesyłanie treści na inne strony internetowe lub możliwość edycji filmów lub gifów?

Najważniejsze jest to, że każda aplikacja z powyższej listy oferuje różnorodne opcje zamiany twarzy i może być używana zgodnie z Twoimi potrzebami.

Często zadawane pytania dotyczące aplikacji do zamiany twarzy

Aplikację Reface można pobrać bezpłatnie i używać na urządzeniach z Androidem i iOS, ale oferuje funkcje premium, takie jak usuwanie znaków wodnych z filmów, brak reklam i inne. Te funkcje premium są dostępne tylko po uiszczeniu nominalnej jednorazowej opłaty.

Tak, aplikacja Snapchat jest bezpłatna zarówno na Androida, jak i iOS. Można jednak subskrybować Snapchat+, który jest subskrypcją premium z dodatkowymi funkcjami, w tym dodatkowymi filtrami i zamianą twarzy.

Najpopularniejsze aplikacje do zamiany twarzy są bezpieczne w użyciu. Aby dowiedzieć się, jak te aplikacje radzą sobie z Twoimi danymi i prywatnością, zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności aplikacji, z której korzystasz.

Możesz używać aplikacji takich jak Face Swap Live, Face Swap Booth i Reface, ponieważ w ich bazie danych znajdują się już twarze gwiazd. Możesz także zmienić swój wygląd twarzy dowolnej znanej osoby za pomocą wyszukiwania obrazów.

Oto najlepsze aplikacje do zamiany twarzy na iPhone’a i Androida:

 1. Snapchat
 2. Zmień oblicze
 3. Aplikacja FaceApp
 4. Zamiana twarzy na żywo
 5. Budka Wymiany Twarzy
 6. Funveo
 7. Zmieniacz twarzy

Narzędzie do zamiany twarzy Reflect na komputerze jest prawdopodobnie jednym z bardziej realistycznych na liście. Program pozwala na zamianę twarzy z ulubionymi gwiazdami filmowymi, postaciami z gier komputerowych, memami internetowymi, a nawet posągami.

Nie musisz otwierać skomplikowanego oprogramowania, takiego jak Photoshop czy GIMP, aby umieścić czyjąś twarz na innym ciele. Możesz w tym celu skorzystać z bezpłatnych aplikacji mobilnych, takich jak FaceApp czy Reface. Są znacznie prostsze w użyciu i skuteczniejsze.

Snapchat to najłatwiejsza aplikacja do zamiany twarzy, jaką kiedykolwiek stworzono. Cały proces jest bardzo intuicyjny i bezproblemowy. Jeśli jednak chcesz zamienić się twarzą z celebrytą, sugerujemy sprawdzenie aplikacji Reface, która umożliwia bardzo łatwą zamianę twarzy z celebrytą.

Istnieje kilka różnych sposobów zamiany twarzy na Androidzie. Możesz użyć aplikacji do zamiany twarzy, takiej jak Face Swap Live, Face Changer lub Reface. Możesz także skorzystać z funkcji zamiany twarzy na Snapchacie. Aby skorzystać z funkcji zamiany twarzy w Snapchacie, otwórz aplikację i przełącz się na aparat skierowany do tyłu. Następnie dotknij swojej twarzy i przytrzymaj ją. Pojawi się menu z opcją „zamień”. Stuknij w to, a następnie wybierz twarz, z którą chcesz zamienić.

Tak, możesz zamieniać twarze na iPhonie, korzystając z jednej z wielu dostępnych aplikacji do zamiany twarzy. Aplikacje do zamiany twarzy umożliwiają zrobienie zdjęcia lub nagranie filmu sobie i innej osobie oraz zamianę twarzy. Niektóre z popularnych aplikacji do wymiany twarzy to Reface, Face Swap Live, Face Swap Booth, Mixbooth i Cupace.

Table of Contents