7+ Najlepsze darmowe strony do przesyłania strumieniowego anime w 2019 r. (Informacje prawne)

Dzięki szybkiemu wzrostowi globalnej bazy fanów Anime stało się najgorętszym eksportem Japonii na całym świecie. Kilka krajów Ameryki Północnej i Europy jest już lukratywnymi rynkami zbytu dla anime. Jednak większość seriali z napisami jest dostępna tylko online. Odtąd, aby oglądać najnowsze odcinki swojej ulubionej nowej sagi anime, potrzebujesz listy najlepszych darmowych stron z transmisjami anime.

Nie martw się, przeszukaliśmy Internet, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze strony z anime! Te darmowe strony z kreskówkami udostępniaj najlepsze treści w jakości Full HD z napisami, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo mnóstwo nowych odcinków z najwyższą popularnością. Tak więc, czy jesteś gotowy, aby rzucić urok na niektóre z najlepsze darmowe strony streamingowe Anime na planecie? Bez zbędnych ceregieli, zacznijmy!

Top 7+ Bezpłatna lista witryn do przesyłania strumieniowego anime 2019 (informacje prawne)

1) CrunchyRoll

darmowe strony z transmisjami anime

Chociaż CrunchyRoll jest z natury darmowy, ale zawiera zastrzeżenie. Oznacza to, że CrunchyRoll obniża jakość wideo do 480p jeśli chcesz przesyłać strumieniowo anime za darmo na stronie. Ale jest to również legalna strona Anime który oferuje hordy najnowszych sag anime i najlepsza manga strony treść aktualizowana co minutę.

Mówimy o zwykłej taryfie od Atak na Tytana legendarny Winić! Jeśli chcesz jeszcze bardziej wzbogacić swoje wrażenia, możesz wybrać członkostwo oparte na subskrypcji już od $60,95 miesięcznie. Na szczęście CrunchyRoll jest dostępny na całym świecie, więc możesz mieć pewność, że obejrzysz niesamowitą akcję anime za darmo.

2) Tubi TV

najlepsze darmowe strony z transmisjami anime

Dostępna na całym świecie dla fanów anime, Tubi TV to dobrze zorganizowana strona internetowa, na której znajduje się bogata kolekcja typowych japońskich filmów anime. Co więcej, możesz także znaleźć mnóstwo treści z anime dubbingowane i napisane w języku angielskim które mogą dodatkowo poprawić jakość przesyłania strumieniowego.

Również osoby, które nie są rodzimymi użytkownikami języka japońskiego i chcą nauczyć się języka, mogą znaleźć Tubi TV nauka japońskiego.

3) Veoh

najlepsze darmowe strony z transmisjami anime

Numero nie ma powodu, dla którego Veoh utrzymuje się na naszej liście najlepszych darmowych stron z transmisjami anime, ponieważ wyświetla absolutnie bez reklam na jego interfejsie. Rozumieć? Veoh oferuje przyzwoite wrażenia wizualne, które przyciągają wzrok dzięki starannie zaaranżowanym kategoriom seriali anime na podstawie zgłoszeń użytkowników.

Oto niektóre z najbardziej znanych seriali, które możesz przesyłać z łatwością i wdziękiem na tej stronie Naruto and One Piece. Jednak Veoh może nie wystarczyć, jeśli chcesz cieszyć się nieskalanymi odcinkami anime.

4) Hulu

darmowe strony z transmisjami anime

Hulu, zaliczane do najlepszych witryn do przesyłania strumieniowego filmów, a także anime, przeszło długą drogę, by stać się takim gigantem. Z melanżem wysokiej jakości filmy oraz szeroką kolekcję seriali anime, Hulu obiecuje dużo gorącej akcji anime bezpośrednio na ekranie.

Jedynym minusem jest to, że Hulu nie jest jeszcze dostępna w niektórych częściach świata. Na szczęście nie ma problemów z dostępem do niego w USA, Wielkiej Brytanii, Europie, Australii i niektórych częściach Azji. Ale Hulu ma ograniczone opcje pobierania.

5) Trzask

najlepsze darmowe strony z transmisjami anime

Z niesamowicie czystym interfejsem, Crackle Sony to potęga pełna serii anime z różnorodna gama gatunków od akcji po dramat. W rzeczywistości Crackle to jedna z najlepszych darmowych stron z transmisjami anime, w których można przesuwać długą listę anime, w tym stare klasyki, takie jak Śmierć Note.

Dla tych, którzy nie rozumieją japońskiego, istnieje przepis na nazwane wersjami anime także. Jedynym minusem Crackle jest to, że pobieranie nie jest możliwe.

6) FunAnimation

darmowe strony z transmisjami anime

Kolejny budzący grozę legalna witryna do przesyłania strumieniowego animeFunAnimation oferuje imponującą kolekcję japońskiego anime. Co więcej, użytkownicy mogą także oglądać wersje z napisami.

Ale jeśli chcesz przesyłać strumieniowo i pobierać wersje dubbingowane, musisz kupić premię, która może być zniechęcająca dla większości anglojęzycznych widzów. Niemniej jednak FunAnimation pozostaje wszechobecnym niebem anime.

7) DisneyNow

darmowe strony z transmisjami anime

Jeśli jesteś fanem Inazuma Eleven Ares lub BeyBlade, Disney Now z pewnością powinien znaleźć się na twoim radarze. Dzięki niezwykle szybkiej aktualizacji nowych odcinków, DisneyNow udało się dołączyć fani anime poniżej 12 lat przez lata.

W rzeczywistości prawdziwym czynnikiem nowości, który sprawia, że ​​ta wspaniała strona jest świetnym chwytem, ​​jest to, że jest bardzo odpowiednia dla dzieci. Co więcej, możesz także obejrzeć wersje dubbingowane za darmo. Słodkie!