Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

7 Najlepsze słuchawki Lightning na iPhone’a i iPada w 2023 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 Najlepsze słuchawki Lightning na iPhone’a i iPada w 2023 roku

Wraz z wprowadzeniem iPhone’a 7, Apple pożegnaliśmy się z wszechobecnymi 3Gniazdo audio 0,5 mm na korzyść silnika Taptic, głośniejszych głośników oraz bardziej kompaktowej i wodoodpornej konstrukcji. W kolejnych modelach iPhone’a – a ostatnio w nowszych modelach iPada – również zrezygnowano z gniazda słuchawkowego, aby urzeczywistnić wizję firmy dotyczącą bezprzewodowej przyszłości.

Dzięki tej zmianie masz teraz dwa sposoby słuchania muzyki na iPhonie lub iPadzie: złącze Lightning i słuchawki Bluetooth. Bluetooth (czyli słuchawki bezprzewodowe) zdecydowanie zwycięża w obu interfejsach, bo jest wygodniejszy, ale nie jest idealny, jeśli chcemy słuchać muzyki w wysokiej rozdzielczości. Poza tym połączenie bezprzewodowe ma pewne wady, które uzasadniają przejście na Lightning.

Ponieważ jednak nie ma wielu producentów słuchawek Lighting, znalezienie ich nie jest łatwe. W tym przewodniku postaramy się to zmienić.

Najlepsze słuchawki Lightning na iPhone’a i iPada

Jeśli chodzi o słuchawki Lightning, najbardziej oczywistym wyborem dla większości użytkowników iPhone’a lub iPada są słuchawki Applewłasne słuchawki Lightning EarPods. Z funkcjonalnego punktu widzenia są to niewątpliwie dobre opcje. Ale jeśli chodzi o funkcje i jakość dźwięku, istnieje wiele innych słuchawek Lightning, które przewyższają EarPods.

Oto nasze typy najlepszych słuchawek Lightning, które możesz kupić w ramach różnych budżetów.

1. Pioneer Rayz Plus

Pioneer to popularna nazwa w branży audio, znana z dziwacznego i funkcjonalnego sprzętu audio. Rayz Plus to jeden z takich produktów w swojej ofercie. To para przewodowych słuchawek dousznych z kilkoma unikalnymi funkcjami w ofercie przewodowej, takimi jak ANC (aktywna redukcja szumów), automatyczna pauza, funkcja głośnomówiąca Siri i oczywiście połączenie błyskawiczne.

Oprócz tych funkcji kolejną cechą funkcjonalną tych słuchawek jest dodanie portu ładowania, który zapewnia przejście do ładowania urządzenia. Dzięki temu możesz teraz słuchać muzyki i uczestniczyć w rozmowach, jednocześnie ładując iPhone’a lub iPada.

Dbając o entuzjastów dźwięku, firma oferuje również aplikację towarzyszącą Pioneer Rayz Plus, która pozwala dostosować dźwięk, znaleźć idealne dopasowanie i spersonalizować redukcję szumów zgodnie z własnymi wymaganiami.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

 • Certyfikat MFI
 • 9Przetworniki neodymowe Dynamic N50 o średnicy 2 mm
 • Wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy
 • 1Długość kabla 0,2 m
 • Programowalny inteligentny przycisk

Kolor: Czerń, szarość i różowe złoto
Cena: 99,95 dolarów

Kupić z Amazon (NAS)

2. 1WIĘCEJ słuchawek dousznych z potrójnym przetwornikiem

1MORE to marka akcesoriów audio znana z dobrze brzmiących produktów, a słuchawki douszne z potrójnym przetwornikiem to jedna z jej najbardziej chwalonych ofert wśród audiofilów. Jak sama nazwa wskazuje, słuchawki są douszne i wyposażone w potrójny przetwornik zapewniający dźwięk.

Zasadniczo ta konfiguracja obejmuje dwa zbalansowane przetworniki armaturowe, jeden tytanowy przetwornik dynamiczny i przetwornik cyfrowo-analogowy o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu słuchawki skuteczniej radzą sobie z różnymi dźwiękami w zakresie częstotliwości i zapewniają dźwięk wysokiej jakości o zwiększonej przejrzystości.

Oprócz tego firma w równym stopniu kładzie nacisk na konstrukcję wkładek dousznych, aby dobrze przylegały do ​​przewodu słuchowego, zapewniały dobre dopasowanie i oczywiście dobry dźwięk.

Jeśli chodzi o funkcjonalność, słuchawki 1MORE Triple Driver zawierają: 5-W-1 (lub pięciokierunkowy) kontroler na przewodzie, za pomocą którego możesz m.in. aktywować sterowanie głosowe, regulować głośność, zmieniać utwory.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

 • Certyfikat MFI
 • Potrójni kierowcy
 • Wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy wysokiej rozdzielczości
 • 5uniwersalny kontroler typu „wszystko w jednym”.

Kolor: srebrny i złoty
Cena: 99 dolarów

Kupić z Amazon (NAS)

3. Słuchawki JBL Reflect Aware ze złączem Lightning

JBL jest popularnym wyborem wśród mas wśród głośników i słuchawek. Wiadomo, że w większości przypadków oferuje dobry stosunek jakości do ceny, a JBL Reflect Aware to jedna z takich par słuchawek przewodowych, która wypełnia pustkę po słuchawkach Lightning bez rujnowania banku.

Dzięki nim zyskujesz aktywny styl przypominający każdą wkładkę douszną przeznaczoną do użytku podczas treningu/treningów. W rezultacie otrzymujesz oczywiście skrzydełka, które zapewniają dokładne dopasowanie i utrzymują wkładki douszne w kanale słuchowym podczas ćwiczeń lub biegania.

Pod względem funkcjonalności JBL Reflect Aware obsługuje funkcję redukcji szumów z możliwością filtrowania hałasu otoczenia zgodnie z własnymi wymaganiami. Dzięki wewnętrznym przetwornikom o średnicy 14,8 mm te błyskawiczne słuchawki douszne zapewniają lekko zrównoważoną sygnaturę dźwiękową, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla tych, którzy lubią dźwięk skłaniający się w stronę neutralnej sygnatury.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

 • Przetworniki 14,8 mm
 • Redukcja szumów
 • Adaptacyjna kontrola hałasu
 • Końcówki skrzydeł dla lepszego dopasowania

Kolor: Niebieski, czarny, czerwony, turkusowy
Cena: 51,21 dolarów

Kupić z Amazon (NAS)

4. Słuchawki douszne Libratone Lightning z aktywną redukcją szumów

Libratone to kolejna marka sprzętu audio, która kładzie nacisk na dobrą jakość dźwięku w swoich słuchawkach i jako jeden z pierwszych producentów zbudowała słuchawki Applezłącze Lightning. Efektem końcowym są słuchawki douszne Q Adapt.

Te słuchawki douszne, wykonane z lekkiego metalu, charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją, która wygląda elegancko i zapewnia wygodne dopasowanie. Zakrzywiona część douszna zapewnia, że ​​wkładki douszne pozostają wewnątrz słuchawek i zapewniają izolację od hałasu otoczenia. Możesz także dostosować poziom redukcji szumów za pomocą wbudowanych elementów sterujących.

Mówiąc o tym, to samo podwaja się i można go używać do regulacji głośności, wstrzymywania/przeskakiwania utworów i aktywowania Siri. Jeśli chodzi o dźwięk, słuchawki charakteryzują się lekko przesuniętym basem, co zapewnia odpowiednią ilość ciepła, której potrzebujesz, bez pogarszania przejrzystości i innych tonów w zakresie częstotliwości.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

 • Certyfikat MFI
 • Wygodne dopasowanie
 • Regulowana redukcja szumów
 • Sterowanie w linii

Kolor: Czarny i elegancki nago
Cena: 149,99 dolarów

Kupić z Amazon (NAS)

5. Słuchawki douszne Belkin Lightning

Belkin to kolejny popularny producent akcesoriów, który produkuje słuchawki do iPhone’ów i iPadów. Jednymi z wielu słuchawek w kolekcji są douszne słuchawki z portem Lightning. Dzięki nim otrzymujesz nieplączący się płaski kabel, który zapobiega splątaniu, gdy są w kieszeni lub torbie.

Oprócz wytrzymałego kabla słuchawki charakteryzują się także wodoodpornością, co pozwala na korzystanie z nich podczas treningów. Firma Belkin zaprojektowała wkładki douszne w taki sposób, aby nie tylko zapewniały dokładne dopasowanie, ale także izolowały hałas, zapewniając przyjemniejsze wrażenia ze słuchania muzyki i audiobooków.

Podobnie jak każda inna para słuchawek, słuchawki douszne Lightning są również wyposażone w przycisk wielofunkcyjny, którego można używać do wygodnego odtwarzania/wstrzymywania/przeskakiwania utworów, zmiany poziomu głośności oraz odbierania/odrzucania połączeń na telefonie iPhone.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

 • Certyfikat MFI
 • Wodoodporna konstrukcja
 • Izolacja hałasu
 • Nieplączący się kabel

Kolor: Czarny i biały
Cena: 29,99 dolarów

Kupić z Amazon (NAS) | Kupić z Amazon (Indie)

6. Zestaw słuchawek dousznych Skullcandy

Skullcandy ma reputację producenta wytrzymałych słuchawek i słuchawek zapewniających wszechstronne wrażenia przy ograniczonym budżecie. Douszne słuchawki douszne Set to jedna z ofert zapewniających użytkownikom iPhone’a te same wrażenia dzięki złączu Lightning.

Jak można się domyślić po nazwie, te słuchawki douszne mają konstrukcję douszną. Są wygodne w noszeniu i zapewniają odpowiednią izolację akustyczną, zapewniając nieprzerwane słuchanie muzyki lub audiobooków. Ponadto słuchawki mają stopień ochrony IPX4, co czyni je idealnymi do ćwiczeń.

Jeśli chodzi o dodatkową funkcjonalność, słuchawki douszne Skullcandy Set są dość proste. Otrzymujesz wbudowany kontroler połączeń i śledzenia, którego możesz używać odpowiednio do odrzucania/odbierania połączeń i zmiany utworów.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

 • Konstrukcja odporna na pot i wodę IPX4
 • Dopasowanie izolujące hałas
 • Sterowanie w linii

Kolor: Czarny/biały, jasnoszary/niebieski
Cena: 28,99 dolarów

Kupić z Amazon (NAS)

7. Słuchawki douszne UGREEN Lightning

UGREEN to kolejna marka znana z niedrogich słuchawek i asortymentu słuchawek. Słuchawki douszne Lightning to podstawowa oferta budżetowa dla iPhone’a i iPada, charakteryzująca się dobrym dopasowaniem i jakością dźwięku.

Wewnątrz słuchawki mają dynamiczne przetworniki 10 mm i charakteryzują się mocnym basem, aby zaspokoić potrzeby mas. UGREEN zastosował w słuchawkach materiał TPE, aby zapewnić ich trwałość, a jednocześnie zapobiec ich splątaniu.

Jeśli chodzi o specyfikację, dynamiczne przetworniki 10 mm w słuchawkach w połączeniu z ergonomiczną konstrukcją wkładki dousznej zapewniają dobre wrażenia słuchowe w przystępnej cenie.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

 • Dynamiczny przetwornik 10 mm
 • 5-pasmo, 6-drut rdzeniowy
 • Sterowanie w linii
 • Izolacja hałasu

Kolor: Czarny
Cena: 22,49 dolarów

Kupić z Amazon (NAS)

Wydobądź więcej z portu Lightning

Powyżej wymieniono niektóre z najlepszych par słuchawek ze złączem Lightning, których można używać z iPhonem lub iPadem, aby w pełni wykorzystać możliwości tego portu Lightning. Oczywiście istnieje kilka innych opcji słuchawek innych producentów, a także Beats lub urBeats3, jeśli szukasz magnetycznych słuchawek dousznych. Uważamy jednak, że z różnych powodów wyraźnie je przewyższają i dlatego powinny wystarczyć Twoim wymaganiom.

Często zadawane pytania dotyczące słuchawek Lightning

1. Czy mogę po prostu użyć adaptera Lightning zamiast słuchawek Lightning?

Możesz kupić A 3Adapter gniazda słuchawkowego 0,5 mm, jeśli chcesz używać posiadanych już słuchawek przewodowych. W rzeczywistości, Apple zawierał adapter Lightning w pierwszej wersji iPhone’a 7, 8i X. Niestety, nie jest to już możliwe w przypadku obecnych iPhone’ów.

Nadal można kupić AppleBłyskawica do-3Adapter 0,5 mm za 0,00 USD9 Na Apple Store lub alternatywy innych firm. Jeśli chcesz jeszcze bardziej poprawić jakość dźwięku, możesz skorzystać z przenośnego przetwornika DAC (przetwornika cyfrowo-analogowego), aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

2. Czy Apple słuchawki błyskawiczne lepszej jakości niż słuchawki przewodowe?

Tak! Rzeczywista jakość AUDIO słuchawek/słuchawek dousznych ze złączem Lightning jest lepsza niż te, z którymi zwykle się spotykasz 3Gniazda 0,5 mm. Dzieje się tak, ponieważ konwencjonalne słuchawki z 3Gniazda 0,5 mm przesyłają standardowy sygnał analogowy. Oznacza to, że urządzenia muszą wewnętrznie konwertować pliki cyfrowe, takie jak MP3, na analogowe, co odbywa się za pomocą przetwornika cyfrowo-analogowego. Złącze Lightning jest natomiast w 100% cyfrowe, co oznacza, że ​​sygnał audio przesyłany jest do słuchawek w formie czysto cyfrowej. Nazywa się to „bezstratnym wyjściem cyfrowym 48 kHz”. Oczekuj więc lepszej wydajności od tańszych słuchawek.

3. Jak korzystać ze słuchawek Lightning na laptopie?

Będziesz potrzebować przejściówka ze złącza Lightning na USB-A lub przejściówka ze złącza Lightning na USB-C w zależności od tego, jaki port masz w swoim laptopie. Najpierw podłącz słuchawki Lightning do adaptera. Następnie podłącz adapter do portu USB laptopa. Uważaj, aby nie zaniedbać tego kroku, podłączając najpierw adapter do portu USB, a następnie do słuchawek.

Table of Contents