Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

7 najlepszych kreatorów stron internetowych bez kodu w roku 2024

Platformy niewymagające kodowania pomagają kierownikom projektów uruchamiać strony internetowe, automatyzować przepływ pracy i szybciej wdrażać rozwój aplikacji.

Wszyscy słyszeliśmy historię o tym, jak mała firma w garażu stała się dużą firmą. I oczywiście wszyscy chcemy ludzi, którzy nie będą próbować dalej i ostatecznie odniosą sukces. Obecnie narzędzia wolne od kodowania ułatwiły różnym przedsiębiorstwom produkcję i prezentację produktów bez konieczności kodowania.

7 najlepszych kreatorów stron internetowych bez kodu w roku 2022

Platformy niewymagające kodowania pomagają kierownikom projektów uruchamiać strony internetowe, automatyzować przepływ pracy i szybciej wdrażać tworzenie aplikacji.

W tym artykule przedstawiono oprogramowanie 7, które pomaga kierownikom projektów, freelancerom i właścicielom małych firm w wykonywaniu projektów bez kodowania.

1- Aplikacja Webflow (najlepsza)

Pobierz lub wejdź na stronę

Aplikacja webflow umożliwia projektantom tworzenie dowolnej witryny internetowej, od oprogramowania jako usługi (SaaS) po handel elektroniczny, bez pisania ani jednej linii kodu.

Oprogramowanie to, udostępniając różne szablony oraz prosty i płynny interfejs użytkownika, pozwala na bardzo szybkie zaprojektowanie i wdrożenie wybranej witryny. Nie ma znaczenia, czy chcesz przyciągnąć odbiorców, czy zaprojektować prostą stronę internetową; w przepływie sieciowym masz wszystkie możliwości, jakie możesz wymyślić. Oczywiście, jeśli jesteś dobry w kodowaniu, możesz spojrzeć na kody projektowe tego programu.

Projektanci witryn przepływu sieci Web zwykle używają tej aplikacji jako platformy z minimalną ilością kodu, aby zapewnić użytkownikom więcej funkcji. Oprócz przyjemnego doświadczenia pracy z tym oprogramowaniem, jego różne efekty wizualne pozwalają użytkownikom łatwo przekształcać swoje myśli w wydajne produkty.

Większość kierowników projektów nie ma wystarczającego budżetu na wdrożenie swojej witryny. Aplikacja Webflow przy niskiej opłacie rejestracyjnej pozwala na projektowanie najwyższej jakości stron internetowych przy najniższych kosztach.

2- Strona Scapic

Chociaż sklepy internetowe są dziś dostępne dla każdego, nie przekazują użytkownikom wielu szczegółów na temat swoich produktów. Wszyscy ludzie, którzy zamierzają kupować w Internecie, lubią znać wszystkie cechy produktu, który chcą kupić. Nawet najlepsze zdjęcia tych produktów nadal nie pokazują nam pełnego obrazu tego produktu. Tutaj z pomocą przychodzi wirtualna rzeczywistość.

Dzięki Scapes możesz wykorzystać moc wirtualnej rzeczywistości w swoim sklepie internetowym bez konieczności kodowania. Użytkownicy mogą analizować żądany produkt z możliwością obrotu o 360 stopni. Pomaga to również we wprowadzaniu i sprzedaży większej liczby produktów.

Imponująca funkcja, taka jak wirtualna rzeczywistość, stawia Twoją witrynę przed konkurencją. Aplikacja Scapes ułatwiła wykorzystanie tej atrakcyjnej i wydajnej technologii przy projektowaniu Twojej witryny internetowej.

3- Aplikacja Mailchimp

Założenie małej firmy oznacza rozwój i zrozumienie odbiorców. Platforma Mailchimp zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do gromadzenia informacji o Twoich kontaktach, identyfikowania ich i kontaktowania się z nimi.

Korzystając z możliwości wszechstronnej platformy marketingowej Mailchimp, możesz przeglądać ruch w swojej witrynie, uruchamiać kampanie w mediach społecznościowych i kategoryzować bazę danych klientów. Ta witryna zapewnia również zintegrowaną platformę bez konieczności kodowania, aby komunikować się z oprogramowaniem takim jak Square i Czat na żywoco sprawia, że ​​wszystko, czego potrzebujesz, odbywa się automatycznie, z łatwością i przy minimalnym wysiłku.

Spełnianie potrzeb klientów i sposób komunikowania się z nimi jest bardzo ważne, szczególnie na wczesnych etapach zakładania firmy. Aplikacja internetowa Mailchimp sprawia, że ​​proces ten jest szybszy i mądrzejszy.

4- Zastosowanie paraboli

Integracja danych w automatyzację i komunikacja między aplikacjami jest zawsze kłopotliwa. Aplikacja internetowa Parabola rozwiązała ten problem. Dla Paraboli nie ma znaczenia, z jakimi danymi współpracuje, API, zewnętrzną bazą danych czy złożonością e-commerce; program ten ułatwia komunikację i automatyzację spraw związanych z danymi w przyjaznym dla użytkownika środowisku.

Dzięki narzędziom „przeciągnij i upuść” w tym programie możesz zautomatyzować proces lub utworzyć przepływ pracy. Niezależnie od tego, czy Twoje dane znajdują się w Salesforce, Mailchimp, Shopify, czy na jednej z innych obsługiwanych platform, aplikacja Parabola to kompletne narzędzie do zarządzania danymi dla Twojej firmy, którego nie można zignorować.

5- Aplikacja Voiceflow

Jeszcze prawie kilka lat temu nikt nie zastanawiał się, kiedy zostanie wprowadzona technologia audiocentryczna. Do niedawna imiona Siri i Alexa były po prostu powszechne. Ale teraz stały się inteligentnymi asystentami opartymi na ludzkim głosie i mowie.

Jak programować aplikacje audio zawsze było pytaniem i ciekawością ludzi. Ale oprogramowanie Voiceflow umożliwiło każdemu korzystanie z tej technologii bez konieczności pisania ani jednej linijki kodu.

Aby stworzyć aplikację opartą na dźwięku, konieczne jest ustawienie okien typu „przeciągnij i upuść”, co tworzy logikę i ramy do produkcji i rozwoju aplikacji. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi oprogramowanie to wyeliminowało wszelkie trudności związane z tworzeniem aplikacji głosowych, takich jak Google, Alexa, oprogramowanie asystenta samochodowego, chatboty itp.

Jeśli należysz do osób, które są bardzo zainteresowane tworzeniem aplikacji głosowych, bez wahania sięgnij po oprogramowanie Voiceflow bez kodowania.

6- Aplikacja bąbelkowa

Aplikacja posiadająca funkcję niewymagającą kodowania nie ma problemów związanych z tworzeniem oprogramowania. Dzięki aplikacji Bubble możesz stworzyć aplikację bez znajomości programowania.

Twórcy oprogramowania bezkodowego Bubble udostępnili zestaw komponentów wizualnych umożliwiających uruchamianie i wdrażanie w pełni funkcjonalnych produktów dla entuzjastów tworzenia aplikacji. Szeroka gama opcji tworzenia aplikacji uczyniła Bubble potężnym narzędziem do tworzenia oprogramowania i aplikacji.

Aplikacja Bubble umożliwia projektowanie i udostępnianie światu dowolnego pomysłu na aplikację. Cechą braku konieczności pisania tego oprogramowania jest realizacja marzeń kreatywnych ludzi z niewielkimi umiejętnościami programowania w celu tworzenia ich pomysłów.

7- Aplikacja Makerpad (popularna)

Być może należysz do osób, które niewiele wiedzą o działaniu programów niekodujących i chcą wiedzieć więcej na ten temat. Być może jesteś zainteresowany stworzeniem czegoś, ale nie wiesz, czy istnieją narzędzia, które mogą Ci pomóc. Dzięki takim funkcjom, jak zajęcia szkoleniowe, różne narzędzia, studia, nowe aplikacje i inne zasoby, oprogramowanie Makerpad zapewnia rozwiązanie wszystkich problemów.

Oprócz wspomnianych zasobów, oprogramowanie to obejmuje również płatne usługi obejmujące szkolenia, wdrożenia i wsparcie dla kierowników projektów i przedsiębiorców poszukujących rozwiązań bez konieczności kodowania.

Pobierz motywy WordPress za darmoPobierz zerowe motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz motywy WordPressudemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie SamsungaPobieranie premium motywów WordPressZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=