7 najlepszych witryn do pobierania napisów do filmów

Chociaż wiele nienawidzi napisów, ponieważ mają tendencję do zakrywania niektórych treści, są tacy z nas, którzy bez nich nie mogą obejrzeć filmu. Oglądanie filmów z napisami jest świetne, ponieważ napisy pomagają lepiej zrozumieć, co mówi aktor, szczególnie podczas oglądania zagranicznych filmów lub filmów z mocnym akcentem.

Ale co jeśli oglądany film nie ma napisów? Możesz wiedzieć, gdzie możesz pobrać napisy za darmo. Tutaj udostępniamy siedem stron internetowych, na których możesz bezpłatnie pobrać napisy, w tym napisy angielskie, indonezyjskie, chińskie i inne.

1. Podnapisi

Nie daj się zwieść polskiej nazwie, Podnapisi jest jedną z najlepszych stron z napisami w języku angielskim w Internecie. Nowe napisy do nowych filmów są przesyłane każdego dnia, wraz z ocenami użytkowników, aby dać ci wyobrażenie o jakości tego, co będziesz pobierać.

Najlepsze strony do pobierania napisów Podnapisi

Za pomocą zaawansowanej wyszukiwarki możesz wyszukiwać napisy według słów kluczowych, lat, typów filmów i kilku innych kategorii. Istnieją napisy do seriali telewizyjnych, a także filmy od najnowszych po te sprzed kilkudziesięciu lat. więc masz pewność, że znajdziesz to, czego potrzebujesz.

2. SUBCENTE

SUBCENTE to jedna z najpopularniejszych witryn do pobierania napisów, z ogromną bazą filmów i popularnych programów z całego świata. Napisy są dodawane codziennie przez użytkowników oraz właścicieli witryn i są dostępne w wielu językach.

Subscene Subtitle Downloader 1

Witryna ma prosty, przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwala użytkownikom filtrować napisy według języka. A jeśli nie możesz znaleźć żądanych napisów, istnieje funkcja „poproś o napisy”, której możesz użyć, aby poprosić o napisy, których nie ma w bazie danych.

3. YIFY napisy

YIFY napisy to kolejna świetna witryna do pobierania napisów, która jest regularnie aktualizowana. Witryna ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwala wyszukiwać pożądane napisy według języka i gatunku. Znajdziesz tu również ogromną kolekcję wszystkich popularnych i najnowszych filmów.

Witryna z napisami Yify

Witryna pozwala również zobaczyć oceny, a także rok wydania wszystkich przesłanych filmów. Jednak podczas pobierania napisów zostaniesz przekierowany na stronę pobierania PDF, co jest nieco trudne.

4. Poszukiwacz napisów

Poszukiwacz napisów ma inne podejście do pobierania napisów. Zamiast mieć własną kolekcję napisanych napisów (przez użytkowników strony), ta strona przyciąga i łączy wyniki z ponad dwudziestu witryn pobierania napisów. Jest bardzo obszerny, a to sprawia, że ​​jest to najlepsze miejsce, jeśli chcesz znaleźć napisy w innym miejscu.

Witryna osoby szukającej napisów

Dobrą rzeczą w Poszukiwaczu napisów jest prosty, przyjazny dla użytkownika interfejs, który został zachwycony przez wielu użytkowników. Na stronie głównej znajduje się pasek wyszukiwania i sekcje najnowszych napisów do filmów i programów telewizyjnych.

5. Addic7ed

Z Addic7ed, możesz pobierać napisy do najnowszych filmów, seriali telewizyjnych, zwiastunów i plotek, a także wiadomości. Strona oferuje napisy do gatunków, których nigdzie indziej nie znajdziesz. Addic7ed zapewnia napisy w języku angielskim, napisy w języku telugu, napisy w języku tamilskim i nie tylko.

Addic7ed Napisy

Witryna ma opcję rejestracji, ale możesz pobrać napisy nawet bez konta. Będziesz także mógł zobaczyć filmy i programy, które są tłumaczone, a także te, które są w 100% ukończone.

6. TVSubtitles.net

Witryna Tvsubtitles.net

TVSubtitles.Net to kolejna świetna strona, na której możesz polegać przy pobieraniu napisów. Ta strona ma przejrzysty interfejs, który jest łatwy w użyciu. Napisy dzielą się na dwie kategorie: filmy i programy telewizyjne. Ułatwia to znalezienie napisów, których szukasz. Ponadto, jeśli masz plik z napisami, który chciałbyś udostępnić innym, witryna ułatwia to.

7. OpenSubtitles

Witryna opensubtitles

OpenSubtitles ma jedną z największych baz danych z napisami w Internecie. Witryna jest dostępna w wielu językach i prawdopodobnie znajdziesz napisy w dowolnym języku. Ma również świetne narzędzie wyszukiwania, które pozwala filtrować wyszukiwania według roku, kraju, typu / gatunku, sezonu lub odcinka. Ich zaawansowane narzędzie wyszukiwania należy do najlepszych, jakie można znaleźć w Internecie.

Podsumowanie

Nie ma wątpliwości, że Internet jest pełen stron do pobierania napisów, a napisy można uzyskać dosłownie w dowolnym języku znanym człowiekowi. Powyższe strony są świetne i polecam je każdemu, kto szuka napisów online.

Ale jeśli lubisz oglądać wszystkie filmy z napisami i nie podoba ci się pomysł ciągłego pobierania napisów ręcznie, możesz sprawdzić w Internecie odtwarzacze multimedialne, takie jak BS Player.Net, który ma wbudowaną obsługę automatycznego – pobieranie napisów.

Czy ten artykuł jest przydatny?