Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

7 Najpopularniejsze oprogramowanie do hakowania Bluetooth do hakowania telefonów komórkowych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 Najpopularniejsze oprogramowanie do hakowania Bluetooth do hakowania telefonów komórkowych

Wszyscy znamy to określenie hakerstwo oraz niedogodności, na jakie napotyka każdy, kto używa go w nielegalny sposób. Wcześniej hakowanie ograniczało się tylko do komputerów lub sieci komputerowych, ale wraz ze zmianą czasu dziedzina ta rozrosła się i obecnie telefony komórkowe, zwłaszcza telefony multimedialne są bardziej podatne na ataki hakerskie. W sieci dostępne są już różne hacki i oprogramowanie, które pomagają hakerom w włamywaniu się do dowolnych telefonów multimedialnych. W tym poście opisałem jedynie Oprogramowanie do hakowania Bluetooth. Oprogramowanie to jest bardzo wydajne i może zhakować dowolne urządzenie obsługujące technologię Bluetooth bez wcześniejszej wiedzy użytkownika.

Oto lista przydatnych rzeczy Włamanie do Bluetootha oprogramowanie.

1. Super hack Bluetooth 1.08

Oprogramowanie to służy do kontrolowania i odczytywania informacji ze zdalnego telefonu poprzez Bluetooth lub podczerwień. Lista telefonów i SMS-y mogą być przechowywane w formacie HTML. Oprócz tego wyświetli informacje o baterii, sieci i karcie SIM.

Blue Scanner wyszukuje urządzenia obsługujące technologię Bluetooth i stara się wydobyć jak najwięcej informacji o każdym nowo odkrytym urządzeniu, innymi słowy można go używać do szpiegowania innych osób w pobliżu.

BlueSniff to proste narzędzie do wyszukiwania wykrywalnych i ukrytych urządzeń obsługujących technologię Bluetooth. Działa na Linuksie.

To po prostu wykorzystuje Niebieski Bug (nazwa zestawu luk w zabezpieczeniach Bluetooth) podatność urządzeń obsługujących technologię Bluetooth. Wykorzystując te luki, można uzyskać dostęp do książki telefonicznej, list połączeń i innych informacji znajdujących się na urządzeniu.

5. BTBrowser

BT Browser to aplikacja J2ME, która umożliwia przeglądanie i eksplorowanie specyfikacji technicznych otaczających urządzeń obsługujących technologię Bluetooth. Można przeglądać informacje o urządzeniu oraz wszystkie obsługiwane profile i zapisy usług każdego urządzenia.

6. BTCrawler

BT Crawler to skaner do Windows Urządzenia mobilne. Skanuje w poszukiwaniu innych urządzeń w zasięgu i wykonuje zapytania serwisowe. Realizuje ataki Bluejacking i BlueSnarfing.

Bluesnarfing to metoda włamywania się do telefonów komórkowych obsługujących technologię Bluetooth, dzięki której można skopiować wszystkie zawarte w nich informacje, takie jak książka kontaktowa itp. Dzięki temu oprogramowaniu dajesz hakerom całkowitą swobodę w wysyłaniu do Ciebie „kodu korupcyjnego”, który będzie całkowicie wyłącz telefon i spraw, aby nie nadawał się do użytku.

: Opisałem to oprogramowanie wyłącznie w celach informacyjnych i wiedzy. Radzimy wszystkim użytkownikom telefonów multimedialnych, aby wyłączyli Bluetooth i jeśli wystąpią jakiekolwiek szkody, nie bierzemy za to żadnej odpowiedzialności.

Zostaw swoje przemyślenia na temat hackowania Bluetooth w sekcji komentarzy poniżej.