Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

7 powodów, dla których niezależni blogerzy radzą sobie lepiej niż blogerzy biznesowi

Jedną z największych rzeczy, z którymi zmagają się blogerzy biznesowi, jest zdobycie wpływów lub ustanowienie przemyślanego przywództwa w swojej dziedzinie. Według raportu B2B Content Marketing Report przemyślane przywództwo jest jednym z trzech najważniejszych celów content marketingu. Wyniki badania wykazały, że 43% respondentów jako priorytet w content marketingu uznało przemyślane przywództwo. Niedawno w ankiecie zapytano, jakie blogi ludzie śledzą najczęściej? Chociaż spodziewaliśmy się, że najpopularniejsze będą blogi biznesowe, ludzie wybierali blogi niezależne. Jeśli chodzi o wywieranie wpływu, niezależni blogerzy wydają się przewyższać nawet blogerów korporacyjnych, nawet jeśli firmy mogą przeznaczyć na to zadanie znacznie więcej personelu budżetowego i marketingowego.

Jak więc niezależni blogerzy mogą zwiększyć grono odbiorców i skutecznie konkurować z blogerami biznesowymi, dysponując mniejszymi zasobami i ograniczonymi budżetami marketingowymi? A co firmy mogą zrobić, aby zwiększyć swoje wpływy? Zwróć szczególną uwagę na wpływowych niezależnych blogerów w swojej niszy i skorzystaj z tych siedmiu wskazówek, aby być bardziej skutecznym.

1. Niezależni blogerzy są przedsiębiorcami

Wielu niezależnych blogerów to także przedsiębiorcy, których motywacją są ambicje. Niezależni blogerzy mogą zapewnić większy dochód i swobodę dla siebie i swoich rodzin dzięki niezależności, jaką mają w swojej pracy. Sprawia, że ​​pracują dłużej i ciężej niż ich koledzy pracujący w firmach.

Blogerzy biznesowi mają stały dochód i nie muszą pracować tak ciężko, jak niezależni blogerzy i przedsiębiorcy. Motywacje niezależnego blogera różnią się od motywacji blogera biznesowego.

Blogerzy niezależni spędzają dużo czasu na swojej pracy, podczas gdy głównym zadaniem blogera biznesowego jest tworzenie treści. Dlatego niezależni blogerzy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i wynikami, podczas gdy blogerzy biznesowi skupiają się bardziej na tworzeniu treści, aby zabezpieczyć swój limit.

CZYTAĆ:  Przewodnik dla agencji po uporządkowanych danych Google

Jak firmy mogą konkurować z niezależnymi blogerami?

Blogerzy biznesowi muszą konkurować z blogerami, którzy chcą pracować ciężej i dłużej, aby rozwijać swoją markę, aby zdobyć pierwsze miejsce.

Co firmy mogą zrobić, aby konkurować z niezależnymi blogerami:

  • Skoncentruj się na zatrudnianiu zmotywowanych i kompetentnych osób w swojej dziedzinie pracy.
  • Zachęcaj blogerów do kontynuowania nauki poprzez inwestowanie w edukację.
  • Usprawnij komunikację pomiędzy autorami treści a innymi działami firmy. Wzmocnienie komunikacji pozwala autorom uważnie obserwować historię rozwoju firmy i dzielić się nią z innymi.

2. Blogerzy odnoszący sukcesy skupiają się bardziej na relacjach

Jedną z zalet niezależnych blogerów jest ich większa koncentracja na relacjach. Wielu pracowników firm nie rozumie znaczenia networkingu i komunikacji. Budowanie relacji i współpraca z innymi działami pomaga niezależnym blogerom tworzyć treści bardziej przyjazne dla użytkownika; Tymczasem blogerzy biznesowi nie muszą łączyć się z innymi, aby odnieść sukces w swojej karierze. W jednym przypadku bloger biznesowy pozwał firmę, dla której pracował, ponieważ wymagano od niego odpowiadania na komentarze odbiorców bez otrzymywania dodatkowego wynagrodzenia. Aby rozwiązać ten problem, firmy mogą edukować swoich marketerów na temat znaczenia relacji i organizować szkolenia dla swoich pracowników na temat interakcji z innymi blogerami i influencerami. Blogowanie jest dla tych, którzy chcą budować swoją markę i nawiązywać kontakt z innymi.

3- Blogerzy firmowi często nie ujawniają swoich informacji

Niezależni blogerzy często radzą sobie lepiej niż blogerzy biznesowi w ujawnianiu swojego codziennego życia. W swojej książce „Wiadomości” dr Matthew McKay uważa, że ​​ujawnianie się jest ważne w budowaniu zaufania i empatii. Rzadko zaleca się ujawnianie informacji osobistych, a blogerzy korporacyjni nie mają takiego wymogu. Wiele blogów korporacyjnych koncentruje się wyłącznie na dostarczaniu informacji i rozwiązywaniu problemów. Opowiadanie historii i przesada nie są konieczne, aby odnieść sukces w content marketingu. Jednak ujawnianie informacji może być skutecznym sposobem na nawiązanie kontaktu i nawiązania kontaktu z czytelnikami. Oczywiście należy zauważyć, że ujawnienie się nie oznacza, że ​​blogerzy otwarcie dzielą się z odbiorcami wszystkimi swoimi danymi osobowymi; Powinny raczej pomóc w stworzeniu większej intymności, opowiadając codzienne wydarzenia i dzieląc się nimi z publicznością.

4- Blogerzy niezależni i blogerzy biznesowi mają różne struktury wynagrodzeń

Zwykle blogerzy niezależni i blogerzy biznesowi mają różne dochody. Blogerzy-przedsiębiorcy indywidualni chcą spędzać więcej czasu na tworzeniu treści; Ponieważ wiedzą, że aby przyciągnąć uwagę odbiorców, ich treść musi być bogata i widoczna. Z drugiej strony tworzenie unikalnych treści doprowadzi do większej produkcji i ostatecznie sprzedaży. Jednak blogerzy biznesowi często są pracownikami najemnymi. W przeciwieństwie do niezależnego blogera, prawa blogera biznesowego są ograniczone. Dzięki temu niezależny bloger może tworzyć więcej treści, gdy chce zarobić więcej pieniędzy.

CZYTAĆ:  Jak korzystać z marketingu na Facebooku dla małych firm w 2024 r

Jak więc firmy mogą motywować swoich blogerów do tworzenia lepszych treści?

Właściciele firm powinni rozważyć nagradzanie najlepszych pisarzy. Wynagrodzenie za wyniki to nie tylko dodatek. Czasami uznanie i pochwała ciężko pracujących ludzi może być najlepszą motywacją. Pomocne byłoby, gdybyś dowiedział się, co motywuje Twoich pracowników i odpowiednio ich nagrodził.

5- Blogerzy odnoszący sukcesy myślą długoterminowo

Wiele taktyk content marketingu przynosi efekty w długim okresie. Ale wielu blogerów poddaje się, zanim osiągną rezultaty. Menedżerowie firm są zainteresowani monitorowaniem kryteriów i procesu zwrotu z inwestycji. Jednak w świecie biznesu potrzeba trochę czasu, aby kampanie marketingowe przyniosły efekt i zwróciły się poniesione koszty.

Odnoszący sukcesy niezależni blogerzy będą kontynuować tę karierę, dopóki nie odniosą sukcesu. Firmy powinny zadać sobie pytanie, czy są gotowe zaangażować się w content marketing jako długoterminową strategię konkurowania z niezależnymi blogerami. Używanie metryk do sprawdzania wydajności nie jest nierozsądną opcją. Mimo to firmy muszą zdawać sobie sprawę, że produkcja treści i jej wpływ na odbiorców będą się zmieniać w czasie, dlatego muszą tworzyć treści odpowiadające tym zmianom. Każda firma powinna przeznaczyć zasoby, aby pomóc swoim blogerom odnieść sukces i dostosować się do długoterminowej wizji.

6. Niezależni blogerzy często zaczynają bez wystarczającego doświadczenia

Innym powodem, dla którego wiele firm nie potrafi stworzyć treści zorientowanych na klienta, jest to, że; Większość menedżerów firm lubi zatrudniać doświadczonych i doświadczonych blogerów. Tymczasem niezależni blogerzy po względnym opanowaniu mogą z łatwością rozpocząć własny biznes. Obecnie, przy zmieniającej się perspektywie właścicieli firm, nie jest łatwo przyciągnąć niezależnych blogerów; Ponieważ inne firmy chcą ich zatrudnić. Ale jednym z najlepszych sposobów na przyciągnięcie wpływowych osób jest zatrudnienie ich, zanim staną się sławni. Aby znaleźć najlepsze opcje, musisz najpierw zidentyfikować cechy, które prowadzą do sukcesu blogerów i wybrać osoby, które dążą do osiągnięcia tych kryteriów.

CZYTAĆ:  Jaka jest domyślna aplikacja do obsługi wiadomości na Androida?

Na przykład, aby zatrudnić dobrego blogera zajmującego się marketingiem cyfrowym, poszukaj kogoś, kto dużo czytał o marketingu cyfrowym i ma własne doświadczenie marketingowe. Następnie zapewnij mu zasoby i wsparcie, których potrzebuje, aby odnieść sukces.

Można zatrudnić kogoś, zanim zostanie on poznany przez publiczność i zapewnić mu niezbędne zasoby, aby wywarł wpływ. Jednocześnie rozwijając swoją firmę poprzez content marketing.

7. Wiele blogów firmowych nie zachęca do budowania marki osobistej

Stworzenie marki osobistej może pomóc firmie zwiększyć jej wpływ na odbiorców. Ponieważ nazwa firmy kojarzy się z marką blogera. Z tego powodu firmy traktują priorytetowo zatrudnianie blogerów, którzy cieszą się już popularnością wśród użytkowników.

Na przykład blog Moz jest uznawany za lidera myśli w dziedzinie SEO i marketingu online, a Rand Fishkin jest ich najbardziej znanym twórcą treści. Publikuje na stronie internetowej filmy, które pozwalają ludziom zobaczyć jego osobowość i nawiązać z nim bliższy kontakt. Tworzy także treści tekstowe i przemawia na konferencjach.

Zatrudniając, szukaj content marketera, który zbudował już swoją markę. Poproś ich, aby rozwijali swojego bloga. Rozwój marki pomoże Twojej firmie zwiększyć wpływy.

Wniosek

Tworzenie angażujących treści to jedno z wyzwań, przed którymi stoi wiele firm zajmujących się content marketingiem. Zwróć szczególną uwagę na to, co niezależni blogerzy publikują na swoich stronach internetowych i pamiętaj o powyższych wskazówkach, aby skutecznie komunikować się z odbiorcami.

Pobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmopobierz oprogramowanie XiaomiPobierz motywy WordPresskurs udemy do pobrania za darmo