Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

7 Przepisy z gwiazdką Michelin, które możesz gotować w domu, aby zaoszczędzić pieniądze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 Przepisy z gwiazdką Michelin, które możesz gotować w domu, aby zaoszczędzić pieniądze

Ponieważ wszyscy są zamknięci, a restauracje zamknięte w dającej się przewidzieć przyszłości, dlaczego nie spróbować tych niesamowitych przepisów z gwiazdką Michelin w domu?

System gwiazdek Michelin jest używany przez przewodnik Michelin do oceniania restauracji i produkowanej przez nie żywności. Jest to jedno z najwyższych wyróżnień, jakie może otrzymać zakład spożywczy i jest bardzo cenione.

Gdy restauracja otrzyma gwiazdkę, walczy o jej utrzymanie lub, w wyjątkowych okolicznościach, o kolejną. Najwyżej można przyznać 3i miałem przyjemność jeść w jednym z tych miejsc.

Kiedy kilka lat temu byłem na wakacjach w Cancun w Meksyku, miałem szczęście zjeść w Tempo szefa kuchni Martina Berasategui. Słowa nie mogą szczerze opisać tego doświadczenia. To było więcej niż sensacyjne i coś, czego nigdy nie zapomnę.

Dlaczego warto gotować według przepisów z gwiazdką Michelin?

Jedzenie o jakości oznaczonej gwiazdką Michelin często może wydawać się niebotycznie drogie w stosunku do ilości otrzymywanego jedzenia. Ale w tego typu wyśmienitej kuchni nie chodzi o ilość, tylko o jakość.

Kiedy rezerwowałem, byłem dość świadomy ceny i upewniłem się, że ja i mój partner możemy podzielić się przystawką i mieć tylko danie główne bez deseru. To świetny mały hack, aby obniżyć cenę w takich miejscach – dosłownie zaoszczędziliśmy prawie 100 funtów, nie mając zestawu 3 kursy każdy.

Po co więc próbować gotować samemu? Cóż, jestem pewien, że osiągnięcie dokładnie takich samych wyników jak profesjonaliści jest bardzo trudne, ale istnieją trzy główne powody, dla których te 7 receptury będą wspaniałym dodatkiem do arsenału każdego domowego kucharza.

  • Możesz zaoszczędzić mnóstwo gotówki, uzyskując podobne (w pewnym sensie) wyniki.
  • Nacisk na tego typu przepisy kładzie się na składnikach i naprawdę pozwala odkrywać smak i rozwijać się jako kucharz domowy.
  • Uprawa własnych warzyw (co jest kolejnym świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy) pozwoli Ci wykorzystać sezonowość i zjeść wspaniałe jedzenie wtedy, gdy powinno być zjedzone!
Rekommenderad:  Możesz wyświetlić czytnik kanałów RSS Clubic w Chrome na Androidzie

Więc proszę, ciesz się tymi niesamowitymi 7 Przepisy z gwiazdką Michelin, które możesz ugotować w domui daj mi znać, jak sobie radzisz, chciałbym zobaczyć kilka zdjęć.

Szukasz sposobów na uproszczenie planowania posiłków? Cóż, polecam spróbować $5 Plan posiłków. To niesamowita usługa, która za jedyne $5/miesiąc wysyła Ci plany posiłków, w których każdy posiłek kosztuje około $2 na osobę, aw większości przypadków mniej. Zaoszczędzi to czas i pieniądze, jakie to fajne, prawda?

Marynowany Yellowtail ze śliwkami, koprem włoskim i pistacjami

Zdobądź przepis tutaj

Cavatelli z kukurydzą i pieczarkami z kozim serem gouda

Zdobądź przepis tutaj

Okoń morski z tortellini z krewetkami, purée z kopru włoskiego i sosem z białego wina

Zdobądź przepis tutaj

Krab i skompresowany arbuz

Zdobądź przepis tutaj

Ribeye Aberdeen Angus, purée z grzybów i herbata z wołowiny

Zdobądź przepis tutaj

Ravioli z homarem, foie gras, ziemniakami i szafranem

Zdobądź przepis tutaj

Absolutna czekolada z Madagaskaru z pomarańczą i sorbetem Campari

Zdobądź przepis tutaj

Table of Contents