7 Przewaga Samsunga Galaxy Note 20 Ultras, które użytkownicy uwielbiają

7 Przewaga Samsunga Galaxy Note 20 Ultras, które użytkownicy uwielbiają 1

NESABAMEDIA.PL – Galaxy Note 20 Ultra 5G to najdroższe urządzenie zaprezentowane przez Samsunga podczas imprezy Galaxy Rozpakowany w ostatni weekend. Niektórzy użytkownicy są zdumieni i zakochują się w gadżetach za $1to 0,300. Powodem jest tak wiele zalet i wad, które są oferowane Galaxy Note 20 Ultras, które ich zdaniem są warte swojej ceny.

Jest elegancki i piękny – pomimo sporego wybrzuszenia aparatu – ale także ogromny, niewygodny w manewrowaniu moimi mniejszymi rękami i mylący, jeśli chodzi o podejmowanie pewnych decyzji projektowych.

Z wymiarowym projektem ekranu 6,9 cal, moc baterii 4500 mAh i częstotliwość odświeżania 120 Hz, co poza tym jest zaletą Galaxy Note 20 Ultrasów?

  1. Wybór odcieni brązu lub złota z matowym wykończeniem: elegancki, wyrafinowany i niezbyt tłusty, gdy dłonie są śliskie lub brudne. Jest lśniący i subtelny, ale nie nudzi.
  2. Robienie zdjęć to świetna zabawa. Obrazy są wyraźne, a 5-krotny zoom optyczny zapewnia wysoką jakość obrazu, więc nadal go używam. Zdjęcia ultraszerokokątne są zawsze doskonałym narzędziem, które można mieć w swoim arsenale fotograficznym, aby uzyskać dramatyczne efekty.
  3. Ekran, jak zawsze, jest jasny i olśniewający, doskonały do ​​czytania wiadomości, oglądania filmów i przeglądania zdjęć.
  4. Sztuczka Galaxy Note ulubione ożywają, na przykład robienie idealnie precyzyjnych zrzutów ekranu rysikiem S Pen, używanie narzędzia do powiększania do czytania menu online i zbyt małych czcionek oraz łatwe tworzenie nagrań ekranu lub GIF-ów częściowych ekranów.
  5. Robienie selfie rysikiem S Pen jest bardzo łatwe. Możesz po prostu nacisnąć przycisk rysika jedną ręką, nie wystawiając ramienia pod dziwnym kątem ani nie martwiąc się, że telefon spadnie.
  6. Filtry koloru twarzy do autoportretów świetnie nadają się do dodawania ciepła lub robienia przerw, jeśli obraz jest zbyt nasycony.
  7. Rozmowy telefoniczne brzmią świetnie, ale oczywiście Twoja sytuacja może się różnić w zależności od usługi, w której mieszkasz.

Jednak w żadnym wypadku Galaxy Note 20 Ultra jest bezbłędny. Ma stosunkowo słabą żywotność baterii, irytujące wybrzuszenie aparatu, a w pakiecie zakupowym nie ma słuchawek ani słuchawek.