7 Przydatna aplikacja do kontroli wydatków.

Dzisiaj telefony komórkowe służą nie tylko do połączeń. Użytkownicy mogą teraz zapisywać konta bez usuwania smartfona. Aby śledzić wszystkie dochody i wydatki, po prostu zainstaluj jeden z nich 7 Przydatna aplikacja do kontroli kosztów. Dzięki tej funkcji nie zapomnisz o obowiązkowych płatnościach i zobaczysz, co możesz zaoszczędzić. Szczegółowe statystyki pokazują, ile pieniędzy wygenerowano.

Zen Mani

Ta aplikacja wyróżnia się na tle innych programów dzięki wygodnej funkcji synchronizacji z kartami kredytowymi i debetowymi. Łącząc wszystkie konta bankowe z Zen Mani, będziesz otrzymywać ogólne informacje o wszystkich płatnościach w jednym oknie. Wszystkie informacje na ich temat prezentowane są w zakładce z możliwością grupowania w podkategorie. Istnieje również sekcja śledzenia gotówki, ale musisz ją wypełnić samodzielnie. Oprócz konta w aplikacji możesz dodać:

 • wkład
 • depozyty
 • dług
 • Pożyczka
 • W sekcji „Analiza” można znaleźć wszystkie informacje na temat wydatków i dochodów w wybranym okresie. Początkowo zmiana salda jest wyświetlana dla miesiąca. Sama aplikacja oblicza, ile wolnych pieniędzy pozostało na koniec miesiąca. Aby to zrobić, Zen Mani pobiera obowiązkową kwotę płatności z istniejących funduszy. Obejmuje to średnie koszty żywności. Również w analizie można znaleźć informacje o wydatkach według miesiąca według kategorii. W każdym z nich wskazany jest procent zmiany kwoty w porównaniu do poprzedniego okresu.

  Badacz

  Ta aplikacja pojawiła się w 2011 roku. Teraz można ją pobrać na Androida i iOS. W CoinKeeper możesz śledzić swoje wydatki w różnych kategoriach. Konto zostało pierwotnie podzielone na 4 adresy: gotówka, konta bankowe, portfele i banki. Są wyświetlane z okrągłą ikoną na ekranie głównym. Pod obrazem znajduje się aktualnie pozostała kwota.

  W aplikacji łatwiej jest dodawać nowe wydatki – wystarczy przeciągnąć żółte monety do potrzebnej kategorii. Następnie otworzy się okno, w którym możesz wprowadzić ilość i opis operacji. Nawet sześć miesięcy później możesz dokładnie dowiedzieć się, ile pieniędzy wydano. Jeśli płatność jest dokonywana co miesiąc (Internet, komunikacja komórkowa, podatki, mieszkanie i usługi komunalne), można ją dodać do wydatków automatycznych.

  W CoinKeeper możesz ustawić budżet na dowolny okres: od jednego tygodnia do jednego roku. Limity finansowe wydatków istnieją nie tylko na rachunkach publicznych. W razie potrzeby kwota wydatków jest ustalana nawet dla poszczególnych kategorii. Dlatego kontroluje pieniądze, które trafiają na ubrania, kawiarnie lub gry. Po utworzeniu budżetu aplikacja wyświetla kwotę wydanych pieniędzy i dopuszczalny bilans kosztów dla wybranej kategorii.

  Uwaga

  Tam są 2 Wersja CoinKeeper: podstawowa i zaawansowana. Musisz zapłacić dodatkowo za sekundę, ale ma ona wyrafinowane funkcje.

  Zużyty

  7  Przydatna aplikacja do kontroli wydatków. 2

  Twórca tej aplikacji zapewnia bezpieczeństwo użytkowników. W ustawieniach możesz utworzyć ograniczenia wprowadzania. Dlatego osoby bez hasła nie będą miały dostępu do danych. Uwierzytelnianie za pomocą odcisku palca jest zapewnione. Wszystkie dane wprowadzone w aplikacji można przenieść na nowy telefon lub inny sistema. Aby to zrobić, musisz wpisać sistema. Możesz także wyeksportować dane i pobrać je na nowy telefon, ale możesz to zrobić tylko wtedy, gdy oba urządzenia używają tego samego sistema operativo.

  Interfejs Spendee jest intuicyjny. Poradzą sobie nawet niedoświadczeni użytkownicy. Aby utworzyć nowy wpis, wystarczy otworzyć żądaną kartę i kliknąć „+”. Dzięki tej aplikacji możesz:

 • dodać koszty;
 • sortować wydatki według kategorii;
 • utworzyć dodatkowe konta dla członków rodziny;
 • przeglądać statystyki dotyczące wydanych pieniędzy;
 • śledzić dochód.
 • Menadżer pieniędzy

  7  Przydatna aplikacja do kontroli wydatków. 3

  Ta aplikacja została zaprojektowana w minimalistycznym stylu. Łatwa nawigacja w nim, ponieważ nie ma elementów rozpraszających uwagę. Każda zakładka ma swój własny kolor, dzięki czemu możesz zrozumieć jej przeznaczenie bez odczytywania jego nazwy. Wszystkie informacje w małym oknie, podzielone na logiczne bloki. Na dużej liście łatwo jest znaleźć daty i wydatki, które Cię interesują w wybranym okresie.

  Możesz zarządzać wieloma kontami jednocześnie w Money Manager, z którego będziesz aktywnie korzystać. Istnieją jednak ograniczenia dotyczące liczby kart. Możesz go usunąć, łącząc się z abonamentem zaawansowanym. Zapewnia bardziej szczegółowe informacje i analizy. W wersji podstawowej dostępne są tylko podstawowe dane dotyczące statusu konta, wydatków pierwotnych i głównych źródeł dochodów.

  Zarabiaj

  7  Przydatna aplikacja do kontroli wydatków. 4

  Ten program pomaga nie tylko zaoszczędzić pieniądze na codziennych wydatkach. Nawet podstawowa wersja pozwala śledzić warunki konta na nadchodzący okres. Monefy otrzymuje te dane, analizując całkowity dochód i wydatki przez 30 dni. Gdy w aplikacji pojawiają się nowe wpisy, następuje ciągłe przeliczanie, ponieważ informacje o wolnym saldzie są aktualizowane.

  Dla dochodu możesz określić źródło. Jeśli utworzysz szablon, korzyść zostanie natychmiast dodana do wybranej kategorii po kliknięciu odpowiedniej ikony. W podstawowej wersji programu istnieją ograniczenia dotyczące liczby kont: bez kupowania zaawansowanych funkcji można tylko dodawać 2 dodatkowa karta początkowo była 3 rzęsa:

 • gotówka
 • Mapa
 • konto bankowe
 • Uwaga

  Aplikacja nie może być powiązana z innymi programami, w tym z bankami mobilnymi.

  Rozdzielony

  7  Przydatna aplikacja do kontroli wydatków. 5

  Czasami musisz kontrolować swoje wydatki z całą rodziną. Ta aplikacja jest przeznaczona dla grup osób, które wspólnie próbują coś zgromadzić lub które muszą dokonać ogólnej płatności. Możesz zarejestrować wielu użytkowników jednocześnie, którzy wprowadzą dane dotyczące kosztów i przychodów w jednym sistema. Wyświetlanie informacji o płatności będzie również dostępne dla wszystkich.

  Ta aplikacja ma wiele kategorii wydatków, które przyciągają współlokatorów. Na przykład dzięki Splittable każdy może zobaczyć, kto wydaje najwięcej na jedzenie, a kto ledwo inwestuje w ogólny budżet. Możliwe jest ustalenie celów. Wystarczy, aby wskazać potrzebną kwotę lub mieć osobne konto. Będziesz mógł przeznaczyć część wpływów na wybraną kategorię, wskazówkę, która z powodzeniem zwiększa oszczędności. To rozwiąże wiele sporów między sąsiadami.

  Zapłacić

  7  Przydatna aplikacja do kontroli wydatków. 6

  Ta aplikacja jest przeznaczona dla osób, które nie chcą spędzać dużo czasu w rachunkowości finansowej. Niestety Expensify nie jest przetłumaczony na rosyjski. Ale funkcja okazała się bardzo istotna, dlatego liczba użytkowników w Federacji Rosyjskiej była nie mniejsza niż w Europie i Ameryce. W tym programie możesz wprowadzać wpisy, skanując czeki ze sklepu.

  Koszty automatyczne nie są jedynym sposobem na utrzymanie budżetu. Jeśli kod barras jest najwyraźniej nieczytelny lub z jakiegoś powodu nie można go skanować, możesz samodzielnie wprowadzić informacje. Ta aplikacja analizuje również dochody i porównuje je z wydatkami. Expesify to przydatna usługa dla osób często podróżujących w interesach. Aby poprosić o zwrot wydanych pieniędzy, możesz skontaktować się z władzami z danymi wniosku, ponieważ przechowywane są informacje o wszystkich zawartych w nim czekach.

  Uwaga

  Deweloperzy muszą jeszcze ogłosić, czy Rosja zostanie dodana do sistema.

  Prowadzenie kont domowych nie jest trudne. Aby to zrobić, wystarczy wybrać jeden z 7 usługa kontroli wydatków i systematyczne wprowadzanie danych na ich temat. Dzięki Twojej analizie zobaczysz, gdzie idzie większość oszczędności. Bez tego nie można skorygować zachowań finansowych i zaoszczędzić pieniędzy na większych zakupach. Wybierając soczewki, możesz obniżyć koszty, szybko oszczędzając wymaganą ilość.

  7  Przydatna aplikacja do kontroli wydatków. 7

  Ładowanie … 7  Przydatna aplikacja do kontroli wydatków. 8