Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

7 sekretów sukcesu ze słów twórcy Google (Larry Page)

Obecnie niewiele osób nie korzystało z produktów i usług Google.

Wyniki tej firmy są takie, że nawet jej konkurenci przywiązują do niej dużą wagę i stale ją monitorują. Google, który początkowo zapewniał jedynie możliwość wyszukiwania swoich użytkowników, obecnie udostępnił swoim odbiorcom ponad 100 różnego rodzaju usług. Twórca tak odnoszącej sukcesy firmy ma więc sekrety swojego sukcesu, które warto poznać.

7 sekretów sukcesu ze słów twórcy Google (Larry Page)

Któż nie zna założyciela Google? Informatyk założył page rank, który jest podstawą algorytmu wyszukiwania Google. Wydanie 1 miliarda dolarów na patenty pokazuje, co dla Page jest najważniejsze: innowacja.

Styl przywództwa Paige jest inny – wywodzi się z jej doświadczenia jako inżyniera komputerowego i dorastania w domu, w którym oboje rodzice byli profesorami informatyki. Larry’ego Page’atwórca najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki internetowej, jest źródłem wielkiej inspiracji w zakresie technik biznesowych.

1- Zatrudnij świetnych ludzi i ogranicz biurokrację

Page przez długi czas nalegał, aby wtrącać się w decyzje dotyczące zatrudnienia. Pana Page’a nie interesuje tradycyjne zarządzanie. Interesuje go zatrudnianie niezwykłych ludzi, którzy w naturalny sposób robią dobre i właściwe rzeczy dla firmy.

Ta metoda jest możliwa tylko w pierwszych latach (firma zatrudnia obecnie ponad 50 tysięcy pracowników). Według artykułu w serwisie Fortune.com z 2011 r., wkrótce po tym, jak Page został dyrektorem generalnym, wybrał trzech pracowników, których zatrudnił w 1998 r., do zarządzania kluczowymi obszarami produktów Google. Zdaniem pana Page’a: „Nie mamy wystarczającej liczby menedżerów, ale wolimy zbyt niewielu menedżerów od zbyt wielu menedżerów”.

2. Bądź ostry, zwięzły i wartościowy.

W przeszłości podejście Page polegało na opracowaniu metody coraz mądrzejszego zarządzania w Google. Page zachęcał ludzi do szczerości i szybkiego podejmowania decyzji. Poprosił pracowników, aby informowali go o bieżących projektach składających się z 60 słów. Który ostatecznie zakończył się dwoma zwięzłymi i imponującymi akapitami.

3- Zwracaj uwagę na swoje śmiałe pomysły i rozwijaj najlepsze z nich

Page zachęca swój zespół do wiary w ich śmiałe pomysły. Realizując wielkie idee, które „mogą zmienić świat”, przyciągasz niezwykle bystrych ludzi i osiągasz cenne wyniki, nawet jeśli nie są one takie, jakie pierwotnie zamierzałeś. Pomysł na wyszukiwarkę Google przyszedł Page’owi do głowy, gdy marzył o pobraniu całej witryny i zapisaniu linków.

Wynik obrazu dla Larry'ego Page'a

4- Małe i ciągłe ulepszenia

Na pierwszy rzut oka stwierdzenie to wydaje się zaprzeczać wcześniejszemu raportowi, jednak w rzeczywistości uzupełniają się one. Chcesz skupić się na kreatywnych i znaczących innowacjach dotyczących nowych produktów i usług. Jednak po pomyślnym wprowadzeniu na rynek nowego produktu lub usługi Page chce mieć pewność, że ludzie pozostaną w kontakcie z tym produktem lub usługą, aby mogli dodawać więcej unikalnych funkcji, wprowadzać ulepszenia i zwiększać jej użyteczność. na wynos

To świetny sposób na utrzymanie zaangażowania i zainteresowania klientów Twoją firmą.

5- Ustalenie równowagi pomiędzy technologią a strategią biznesową

Firma Google opracowała innowacyjne i ekscytujące, transformacyjne i rewolucyjne technologie. Te innowacje technologiczne same w sobie mają znaczący wpływ na globalną przestrzeń Internetu. Ale to dzięki połączeniu tych kreatywnych innowacji w technologii i przedsiębiorczości Google osiągnął swoją obecną pozycję.

6- Skoncentruj się na kreatywnych i znaczących innowacjach

Page uważa, że ​​stopniowe zmiany są cechą charakterystyczną ptaków. Chce wpadać na śmiałe pomysły, które zmieniają rzeczywistość na lepsze. Czasem te pomysły się sprawdzają, a czasem nie. Czasami pomysł, który w jakiś sposób nie odniósł sukcesu, może stać się niesamowitym sukcesem.

Na przykład zespołowi Google’a nie udało się odnieść sukcesu z ideą sztucznej inteligencji. Pomysł AI nie powiódł się, ale zespół Google opracował system targetowania odpowiadający za połowę przychodów firmy.

7. Bądź wytrwały i nalegaj

Pan Page wpadł na oryginalny pomysł digitalizacji usługi księgowej Google w połowie lat 90-tych. Realizacja tego pomysłu trwała sześć lat od założenia Google i zanim w 2004 roku zeskanowano pierwszą książkę w ramach projektu. To samo stało się z ideą „street view” w Mapach Google.

Jeśli przyjrzysz się życiu przedsiębiorców odnoszących sukcesy, odkryjesz, że większość z nich doświadczyła takiego wydarzenia. Być może powtarzaliśmy ten temat czytelnikom już wiele razy, ale mimo to warto o tym powiedzieć.

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz motywy WordPress za darmopłatny kurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie SamsungaBezpłatne pobieranie motywów WordPressudemy do pobrania za darmo