Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

7 sposoby, w jakie wydawcy zarabiają więcej dzięki MonetizeMore [Future You Essentials]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 sposoby, w jakie wydawcy zarabiają więcej dzięki MonetizeMore [Future You Essentials]

Ten post został ostatnio zaktualizowany 9 lutego 2023 r

Czy jesteś zmęczony słuchaniem tych samych obietnic od firm adtech? Każdy wydawca jest czasem sceptyczny, gdy szuka najlepszego partnera do zarządzania reklamami, który pomoże mu zmaksymalizować przychody.

 • Każdy partner w zakresie zautomatyzowanego zarządzania reklamami zaskakuje Cię chwytami marketingowymi, twierdząc, że dzięki nam możesz zwiększyć przychody z reklam. Czyje czyny mówią głośniej niż ich słowa? (Zakłopotany, prawda?)
 • Nie ma znaczenia, dokąd się wybierasz, ponieważ wszyscy menedżerowie reklam mają dostęp do tych samych źródeł reklam.
 • Po co zawracać sobie głowę, skoro wszyscy korzystają z tych samych SSP i DSP – ten ostatni to udział w przychodach.

To są plotki, które krążą po forach AdOps i osobistych czatach, gdy ktoś próbuje zdecydować, którą firmę zarządzającą reklamami ostatecznie wybrać.

Spójrzmy prawdzie w oczy:

Na rynku wydawców zasoby reklamowe są automatycznie kupowane i sprzedawane za pomocą automatycznego określania stawek.

Spersonalizowana i zaawansowana technologia reklamowa, taka jak nasza, najlepiej sprawdza się w tego rodzaju aukcjach.

Połączenie Twojej witryny z SSP (Supply Side Platforms), takimi jak Google AdX lub DFP, umożliwi Twojej witrynie automatyczne uzyskiwanie podstawowego przychodu.

Jednak wydatki na reklamę na wolnym rynku powinny być jednym z elementów tortu zarabiania na reklamach w Twojej witrynie.

Bez dodatkowych opcji zaawansowanych usług technologii reklamowej i niestandardowych opcji licytacji w nagłówku premium tracisz znaczną część przychodów z reklam.

Aby zabrać do domu zarobki z reklam, na które zasługujesz, musisz zacząć korzystać z odpowiedniej technologii reklamowej.

Prawdopodobnie przegapisz najlepsze stawki za swoje boksy reklamowe, jeśli Twoja witryna działa wolno lub ma źle zakodowaną technologię reklamową.

Na ratunek przychodzi nasz jednowierszowy kod reklamy do implementacji określania stawek w nagłówku!

Gdy użytkownik trafia na stronę w Twojej witrynie, nasz kod reklamy zajmuje się wszystkim, aby zapewnić wyświetlanie najlepiej płatnych reklam przez cały czas.

Poniżej znajdują się partnerzy sieci reklamowej MonetizeMore, którzy zostali przetestowani i udowodnili, że osiągają najlepsze wyniki:

Mamy rozbudowany niestandardowy kod zaprojektowany na podstawie tych platform, który optymalizuje, ulepsza i zwiększa przychody z reklam w oparciu o systemy oparte na sztucznej inteligencji, które zapewniają informacje zwrotne w czasie rzeczywistym w każdych okolicznościach.

Jako certyfikowany partner Google (od 2010 r.), wydawcy, z którymi współpracujemy, korzystają z naszego stałego dostępu do najświeższych informacji o ciągle zmieniającej się branży reklamowej, dzięki czemu są o 10 kroków przed swoimi rówieśnikami.

Staramy się generować nawet najmniejsze przyrosty przychodów, stale testując, poprawiając i ulepszając nasz kod reklamy, zapewniając maksymalną wartość za każdym razem, gdy reklamy ładują się w Twojej witrynie. Dzięki MonetizeMore Future You uzyskasz dostęp do najlepszych sieci reklamowych na jednej platformie.

Co sprawia, że ​​jesteśmy standardowym w branży rozwiązaniem do licytacji nagłówków?

Licytacja nagłówka PubGuru oferuje standardowe w branży wsparcie i raporty, dostosowane operacje reklamowe i optymalizacje opracowane i wdrożone przez Ciebie.

Oto dlaczego musisz wybrać licytację nagłówka Pubguru:

Dynamiczne podłogi AdX: używaj stawek w nagłówku, aby dynamicznie dostosowywać minimalne stawki AdX przy każdym wyświetleniu.

Ustalanie stawek według widoczności oparte na sztucznej inteligencji: pozwól licytującym kupować na podstawie widoczności jednostek, a nie tylko kodów jednostek.

Skalowanie stawek: monitoruj i dostosowuj partnerów reklamowych na podstawie ich przychodów netto. Możesz zachować przejrzystość swoich aukcji, aby reklamodawcy płacili Ci najlepszą kwotę za Twoją przestrzeń reklamową.

Waluty: Przeliczanie walut w czasie rzeczywistym.

ciągi zgody RODO: przekaż ciągi zgody zgodnym licytantom, aby pozostali w aukcji.

Dynamiczne, wielowymiarowe i niestandardowe limity czasu: na podstawie lokalizacji użytkownika i typu urządzenia wybierz limity czasu zakodowane na stałe i wielowymiarowe.

Oto infografika przedstawiająca nasze funkcje:

Najwyższy czas zacząć dostosowywać układy reklam dla użytkowników.

Dzięki MonetizeMore uzyskaj wyjątkowe optymalizacje układu reklam oparte na testach A/B i pełną kontrolę nad swoją witryną przez cały czas.

3.1 Podwyższony eCPM

Maksymalizujemy zysk z każdego wyświetlenia dla wydawców internetowych, wykorzystując uczenie maszynowe do automatyzacji testów A/B i popytu premium.

3.2 Wyrafinowane wrażenia użytkownika

Oprócz tworzenia oddzielnych układów reklam na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, używamy tylko najskuteczniejszych formatów reklam, które są mało inwazyjne i zapewniają wysoką widoczność. Lepsze wrażenia użytkownika to główny priorytet!

3.3 Automatyczne testy A/B

Platformy optymalizacji reklam M2 zawsze testują i optymalizują każdą jednostkę reklamową na podstawie koloru, typu, rozmiaru i odpowiedniej lokalizacji, aby dostosować ją do najbardziej odpowiednich konfiguracji reklam dla Twojej witryny.

Opublikuj to, a my udostępnimy Ci pełny raport dokładnie porównujący obecne i przeszłe wyniki.

3.4 Optymalizacja popytu i personalizacja (w tym Google AdSense)

Nasi wydawcy uzyskują dostęp do globalnych kampanii zgodnych ze standardami branżowymi, ponieważ umieszczamy w Twoich reklamach najwyższy zysk z naszych najlepszych partnerów sieci reklamowych i giełd.

Układy reklam są spersonalizowane w taki sposób, że wyświetlane reklamy mogą odnosić się do docelowych segmentów odbiorców na podstawie parametrów takich jak lokalizacja, typ urządzenia, przeglądarka itp.

W ten sposób jesteśmy w stanie zwiększyć wygodę użytkowników i zyski z reklam.

Oto wartość, jaką oferujemy w Google Ad Exchange:

 • AdSense na sterydach.
 • Lepiej płacący reklamodawcy są zawsze skłonni płacić wyższy CPM za miejsca reklamowe.
 • Narzędzia optymalizacyjne w AdX, których AdSense po prostu nie ma.
 • Zaproszenia tylko od Google.
 • Minimum: 500 000 odsłon miesięcznie.

Pożegnaj się z problemami związanymi z nieprawidłowym ruchem dzięki Traffic Cop, naszemu wielokrotnie nagradzanemu rozwiązaniu, które chroni ruch w Twojej witrynie. Dzięki zapewnieniu, że Twoje reklamy będą wyświetlane tylko uprawnionym użytkownikom, możesz chronić swoje przychody z reklam i uniknąć potrąceń i zawieszeń ze strony partnerów reklamowych. Dzięki Traffic Cop możesz pewnie poruszać się po krajobrazie reklamy cyfrowej bez obawy o cofnięcie przychodów, zakaz AdSense i naruszenia zasad, które są zbyt powszechne w branży wydawniczej.

Dowiedz się, w jaki sposób nasze rozwiązanie dwukrotnie zdobyło prestiżową nagrodę Google Innovation Award i dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób Traffic Cop może przynieść Twojej firmie korzyści już dziś

Chociaż niezależni wydawcy nie mają takiego samego dostępu do partnerstwa technologicznego jak wielkie nazwiska w branży reklamowej, możemy zapewnić Ci dostęp do najlepszej technologii reklamowej, której możesz nie znaleźć nigdzie indziej.

Nie, nie prosimy w zamian o twoją duszę.

Mamy ponad 13 lat sprawdzonej skali do zawierania tego rodzaju partnerstw (Wowzers!)

Dzięki społeczności MonetizeMore, która jest obecna w branży reklamowej dłużej niż jakakolwiek inna firma zajmująca się automatycznym zarządzaniem reklamami, nasze liczby dowodzą, że w imieniu wydawców MonetizeMore zawieramy branżowe sojusze:

 • Zapewnienie wydawcom MonetizeMore dostępu do żądań reklamodawców premium dzięki partnerstwu z1 partnerzy sieci reklamowej. Te połączenia są bliskie i bezpośrednie między wydawcami a dostawcami usług cyfrowych.
 • Zabijanie złych reklam, zanim jeszcze pojawią się w Twojej witrynie, dzięki Traffic Cop.
 • Oferowanie wydawcom MonetizeMore formatów reklam premium i wysoko płatnych dzięki naszym Opakowanie licytacji nagłówka PubGuru. Do twojej wiadomości, puby zarabiają ponad 20 000 miesięcznie dzięki naszemu rozwiązaniu do licytacji w nagłówku.

Sieci AdX, HB i Non-HB są zarządzane przez DFP

– Jesteśmy Twoim działem technologii reklamowych

– Całkowicie przejrzysty zespół

– Koncentrujemy się na AdOps, więc Ty możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej

– Puby zarabiające > koniec 6 kwoty do milionów dolarów.

Właśnie za to nasi klienci nas kochają

Po nawiązaniu współpracy z MonetizeMore korzystasz z ton legalnych integracji. Te integracje są tak spójne, że zapomnisz o wszystkim innym i zobaczysz tylko wyższe RPM.

Nasze czyny zawsze mówią głośniej niż nasze słowa!

Co zrobić teraz?

Aby zaprojektować dla Ciebie całkowicie niestandardowy układ reklam, poświęcamy trochę czasu na poznanie Twojej witryny, odbiorców i celów w zakresie przychodów.

Nasze najlepsze praktyki zostały udoskonalone przez 13 lat, ale nie tworzymy prostych i nudnych szablonów ani nie zmuszamy witryny do dopasowania jej do kompleksowego układu reklam.

Magiczne zaklęcie MonetizeMore do zarabiania pieniędzy nie jest już tak tajne, ale możemy zagwarantować, że Twoje przyszłe zarobki z reklam osiągną z nami astronomiczne wyżyny.

Ponieważ program MonetizeMore raz za razem zwiększa RPM dla wydawców korzystających z naszej wielokrotnie nagradzanej technologii reklamowej, zapewniamy, że ci, którzy kwalifikują się do programu MonetizeMore, uzyskają tutaj wyższe zarobki z reklam niż gdzie indziej.

Przyszłość, na którą zasługujesz na zmiany, a my jesteśmy tutaj, aby przenieść Twoje RPM na wyższy poziom. Zacznij tutaj!